Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczko cieplutkie

mam miesiac i dużo kilo do zrzutu, wejdżcie proszę

Polecane posty

Gość słoneczko cieplutkie

mam miesiac na schudniecie 15 kilo. Waże 85 i chce szybko schudnac. Mam dosc racjonalnych diet i głupiego gadania że trzeba tylko troszkę ograniczyć posiłki...ciekawe odchudzam sie tak od miesiaca i ie schudłam? 1 kilo... a czas leci a jak nie widzę szybko wyników to mi sie nie udaje dlatego chce szybkiego wyniku . Chcę: - jesć warzywa, owoce, czasem chudy nabiał, miesko gotowane - nie jesć po 12 - 300 kcal dziennie - godzina ciczeń dziennie - 2 litry płynów, zielona i czerwona herbata Schudne 15 kilo w miesiąc z takim planem? wiem ze wieie osób tutaj odchudza sie drastycznie ograniczajac kaloria i wiele osób tak schudło, uda mi sie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta schudniesz
a twoja skóra bedzie wygladać jak worek na ziemniaki :] nie potrafisz zmienić swoich nawyków zywieniowych nawet na miesiąc, więc ta dieta i tak ci nic nie da - wrocisz do dawnej wagi + dodatkowe kilogramy w nastepny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko cieplutkie
firanka...podczytuje was i gorąco dopinguje i czerpie pomysły tez...dołączę się :) Dzięki za zaproszenie A ja mam w nosie Wasz e głupie docinki..mówcie sobie cochcecie a mnie i tak sie uda...zresztą nie chce juz takiech niedowierzajacych i złosliwych komentarzy wiec jak ktoś chce sie wyżyc to nie tu! Ktos z Was tak schudł? Podajcie wasze sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od prawie tygodnia jem 500 kcal i ćwiczę 2-3 godziny dziennie i przez 6 dni zrobiło się mnie o 3 kg mniej :) Przypuszczam więc, że w ciągu miesiąca można schudnąć 10-12 kg. Może się przyłączysz? To prawie tyle ile oczekujesz, a 500 kcal to zawsze więcej niż 300 ;) Jakby coś zapraszam ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3619986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedenabede
jesli naprawde ograniczylas jedzenie, jadłas zdrowo i masz w miare przemiane materii - przynajmniej raz dziennie sie wyprozniasz - to nie ma mozliwosci zebys nie schudła, musialas oszukiwac... ile ograniczylas, jak jadłas wczesniej a jak teraz? ja sobe rozpisalam dokladnie co jem, co 3 godziny i chudne, 4 kilo w 2 tygodnie,a jem okolo 1600 kcal, nie jestem w ogóle głodna, bedziesz miala jojo jak stad do ameryki jesli nie mzienisz nawyków zywieniowych,a po co chcesz schudnac w miesiac,do sylwka? to zapraszam na siłownie, zbilansowany jadłospis, i nawet jesli nie schudniesz 15 kg to bedziesz miala ladniejsza sylwetke, cere skóre i bedziesz pełna sił i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansswer
a ja schudlam 3 kg lalallaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na forpi firank_i !! odchudzam się razem z nia i jeszcze jedną dietowiczka pod koniec drugiej strony zamiesciłam diete podczas której można podobno schudnąc 15 kg w ciągu miesiąca jesli chcesz to ją zastosuj. mam nadzieje że nas odwiedzisz :) serdecznie cie zapraszam do nas :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3623922&start=60 3maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwij sie na moim topicku ja mam tyle samo co ty do zrzucenia i jakby w miesiac sie to udalo bym chyba (...) ze szczescia zrobila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko cieplutkie
cherilady, firanka, dziękuję za zaproszenie...chetnie sie przyącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutnie słoneczke...czekam na ciebie na topicku mowilas ze dolaczysz:] gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze to na co
zaslugujesz :-O ile czasu trwalo doprowadzenie sie do takiego stanu? utuczylas sie w jeden miesiac? chyba nie :-O wiec czemu chcesz w miesiac sie tego pozbyc... to jest wykonalne ale: skora ci obwisnie jak na starej babie po 3 porodach 3 mieisace po takim glodowaniu zaczna lawinowo wypadac wlosy kilka meisiecy po takich odchudzaniu bedziesz miec wysyp ubytkow w zebach stracisz miesnie a nie tluszcz i bedziesz trzesaca sie kupa sloniny nawet jesli zaczniesz potem jesc w normie to i tak bedziesz tyc z powodu spowolnionego metabolizmu jesli zaczniesz jesc jak wczesniej to kazdy nadmiar bedzie sie odkladal i po kilku miesiacach bedziesz wazyc 95 a nie 85 zastanow sie jeszcze raz czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutkie słoneczko
karmazina- a co jadłaś?? ćwiczyłaś?? Proszę podaj swój jałospis dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutkie słoneczko
po pierwsze nie zasługuje na to, po drugie jak masz jakieś ale to zachowaj dla siebie...po trzecie wiem co robie, uda mi sie i nawet takie głupie zlośliwosci zgorzkniałych bab mnie nie złamią. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim nie jem do obiadu ziemniaków.ryżu, makaronu. Sniadanie: -kromka razowego chleba,sałata,wędlina i ogórek Przykłady obiadów: -pieczony pstrąg w piekarniku z koprem,czosnkiem i przyprawami -albo zupa:cukinia,pierś z kurczaka, pomidory,marchew,papryka Kolacja: -jogurt i jabłko (około godz 17) Czasem jem kostkę czekolady do tego brzuszki i rowerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutkie słoneczko
karmazina-Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze to na co
czemu uwazasz, ze nei zaslugujesz na powiedzenie ci prawdy?? zgorzkniala tez nie jestem bo dzieki samemu aerobikowi 4 razy w tygodniu schudlam sobie spokojnie z 62 do 56 kg w 2 miesiace a cialko mam, ze palce lizac :-D i na sylwka moge ubrac czarna obcisla kiecke bez obawy, ze mi dupa albo cycki wisza jak u matki-polki-karmicielki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutkie słoneczko
nie zas ługuje no to ponieważ tak samo jak Ty chcę być wreszcie zadowolonea ze swojego ciała. Ty juz masz figue jaką sobie wymarzyłać...wiec nie odbieraj marzeń innym i nie zniechęcaj ich :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata-polka-karmicielka
ale zaczną, zaczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze to na co
Absolutnie nie chce cie zniechecac bo uwazam, ze kazda osoba, ktora chce schudnac i stara sie zasluguje na szacunek - cale zycie tyje i chudne wiec wiem jak ciezko jest zrzucic chociaz kilogram :-O po prostu chce zebys zrobila to dobrze nei narazajac swojego zdrowia i wygladu, naprawde nie jest rozsadne schudnac w mieisac 15 kg jedzac 300 kcal proponuje zebys zaczela od diety 1000 kcal - przy twojej obecnej masie bediesz na niej gubic okolo 1,5 kg na meisiac, wprowadzaj powoli cwiczenia az na tyle polepszysz kondycje ze bedzies mogla isc pobiegac bez przerwy truchcikiem 40 minut i pomysl, ze tak racjonalnie, nie glodujac, wzmacniajac i chroniac meisnie bedziesz miala wymarzona wage juz pod koniec lutego :-) jedna noc w roku (sylwester) nei ejst warta narazania sie na to wszystko co opisalam wczesniej - naprawde :-D wiec przepraszam jesli zaatakowalam cie zbyt mocno, trzymam kciuki za twoje odchudzanie - ale to z glowa :-) P.S. nic nie motywuje mnie tak jak waga elektroniczna (taka wazaca z dokladnoscia do 100 gramow) - codziennie rano po wstaniu z lozka i toalecie mozna sie zwazyc i zobaczysz jak cieszy cokolwiek mniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze to na co
* mialo byc gubic 1,5 kg na tydzien a nie meisiac oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci marzen nie odbiera. mozesz miec ladna figure ale miej cierpliwosc. wazysz 85 kilo - nie utylas w zaden miesiac czydwa ani piec tylko hodowalas sadlo przez pare lat zapewne. uwazasz ze mozesz to zgubic w miesiac? otoz mozesz ale nie trwale. wiele z nas juz przez to przeszlo i z kazda kolejna dieta cud stawalo sie coraz grubszymi, ja tez, od pierwszej do ostatniej diety nabralam 20 kilo a na poczatku chcialam tylko chudziej wygladac czyli zrzucic 5 kilo bo nadwagi nie mialam. szczerze rob jak uwazasz chociaz moim zdaniem szanse sa marne. za dwa miesiace zalozysz topik ze do wielkanocy chcesz zrzucic 25 kilo bo bedziesz wazyla juz 95. pamietaj - za kazdym nastepnym razem jest 5 kilo trudniej. przy twojej wadze 10. dodam jeszcze ze grubasem jest sie cale zycie i nawet jesli schudniesz na tej diecie to musisz jeszcze te wage utrzymac co jest o wiele trudniejsze niz kazda najbardziej nawet restrycyjna dieta. zmiana nawykow i podejscia do jedzenia to klucz do sukcesu a i tak statystyki pokazuja ze 97% osob odchudzajacych sie rok po zakonczeniu diety wazy tyle samo lub wicej niz przed dieta. to oznacza, ze tylko trzem procentow udaje sie utrzymac rezulatat. rozwaz to sobie w sercu i zastananow sie czy lepiej odchudzac sie powoli przez rok czy nawet dwa lata czy tez lepiej byc na diecie do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×