Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam rok by schudnac 70kg

Polecane posty

Gość gość

Waze 130kg. Bylam u dietetyka. Ale ten w mojej okolicy to porazka. Sama salata i piers na parze. Nie wiem co robic. Nie pije napoi gaz,tylko wode,ew szklanka kompotu do obiadu. Moj problem to slodycze i to ze musze jesc non stop. Wiem ze od teraz musze sie powstrzymywac. Nie wiem jak dam rade,znajac mnie, nie dam. Mam juz podwyzszony cukier i proby watrobowe,aha i cholesterol. Doradzcie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doradzę ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję na początku dietę Dąbrowskiej. Ja ważę 125 kg i od 9 dni jestem na tej diecie. Potem będę na kolejnej, tj. 1000 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 11 kg przez 2 miesiące .Dieta jest smaczna i zdrowa,a przede wszystkim nie jestem na niej głodna jak to bywało na innych dietach.Ważę obecnie 113 kg i walczę dalej.Powodzenia w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz tylko dwa posiłki dziennie nie przejadaj się, odstaw tłuste i słodkie. ewentualnie jak byś dużo ćwiczyła to jedz pół twarożka wiejskiego przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz randkę za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej wpisz sobie tutaj nick ale łatwiej się nam pisało i mam propozycje. Zrobimy sobie na kafe pamiętnik na kafe. Bedziemy pisac nasze jadłospisy , jakieś ćwiczenia. Podoradzamy sobie i pogadamy bo w grupie raźniej. I wspólne wsparcie też jest waże i może akurat się uda i damy radę razem odezwij się czy podejmujesz wyzwanie i napisz cos więcej o sobie moze jeszcze ktos dołączy z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałam do ulubionych, nie mam rad i nie wierzę w takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę masz dużo do zgubienia. Ja dzis sie załamalam obliczylam sobie bmi i wyszla mi otyłość 1 stopnia, a do klinicznej brakuje mi tylko kilku kg masakra. Ciągłymi dietami na przemian z efektamu jojo po przerwaniu diety i wróceniu do starych nawyków doprowadziłam się do 80kg uwaga przy wzroście 155cm. Wyglądam okropnie mala gruba kulka. Również chce zgubić dużo kg w ciągu roku. Móh syn będzie miał komunie i nie chce wsrod tych wszystkich wyszykowanych matek wyglądać jak potwór. Bo co mozna kupic w takim roz, niewiele a hak już się uda to jak nie tskiej w miarę figury to nawet przepiękna krescja nie bedzie wyglądać dobrze. Więc nie ma innego wyjścia albo sue zabieram za siebie, albo wesoło nie będzie. Pozdrawiam jutro napisze moje postanowienia , zasady. I jadłospis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
Hej dziewczeta. Ja,po za operacja,mam druga motywacje. Tez komunia syna. I musi sie udac,od dzisiaj zaczynam. Nie poddam sie choc bym miala wlosy z glowy sobie wyrywac! Dzis rano wypilam szklanke wody z cytyna. Potem musli z jog.natur.i garscia rodzynek. Na obiad pieczona palka z kurczaka,kasza orkiszowa:pol torebki i duzo salaty. Jade zaraz:ROWEREM na zakupy. Na imie mam Marysia,mam 27 lat. Waze 130 kg,mierze 174cm. Najbardziej jestem gruba na brzuchu i plecach. Postanowilam cos zmienic w swoim zyciu. Dlatego tez zapisalam sie do szkoly od wrzesnia:-) chce zrobic srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie jest ok. Pije duzo wody to i jesc sie nie chce. Nie wiem co to na kolacje zjadac. Chmurzy sie,chyba bedzie padac. Dobrze bo mi warzywka nie urosna bez deszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
To wyzej to ja,zapomnialam wpisac swoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
Hipcio a gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
Wspomagam sie roznymi ziolami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszcie mnie dziewczyny ważę 88 przy 162... W sensie robie wszystko ale jakoś mi nie wychodzi, mam stresująca prace, śledzenie na tylku pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkagibvcf
Hej ja też zaczęłam walkę od wczoraj :) 83kg i173 cm wzrostu nadmiar złego złamałam nogę i czeka mnie siedzenie w domu 3miesiace conajmniej :/ nic od 3tygodni nic nie robię ,nie mam czym zająć głowy tak skutecznie by nie myśleć o jedzeniu zdecydowałam się na tabletki bo miałam już dość a miałam się odchudzać ,wiadomo jak pracuje się to łatwiej nie myśleć:/ a tu złamanie masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Dzien zaliczam do udanych. Duzo ruchu i z dieta ok. Jak chce mi sie slodkiego to czyms sie zajmuje byle by nie myslec o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70kg w rok? Nie wiem to chyba nierealne. Jak Twoja skora by wyglądała? Brzuch wisiaby Ci po kolana! Ja w rok może trochę więcej nawet- schudłam ponad 30kg. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej jestem jestem. Czytalam was dzis i wczoraj tez tylko mały mi sie obudzil i nie dslam rady nic napisac bo poznuej sama zasnęłam. Marysia wierzę,że Ci się uda i mi też. Najważniejsze aby sie nie poddac po pierwszrj porażce. Ja tak zawsze mam, że jak trzymam się diety to czuję dię super tak lekko i dumna z siebie że daje rade, ale jak się raz złamie to pózniej leci wszystko i podeojny efekt jojo. To właśnie mnie doprowdziło do takiej wagi, ale muszę z tym skończyć, bo przecier to mnie wkońcu doprowadzi do jakiejś choroby. Kamice woreczka już mam bóle pleców tez i boję się co może byc dalwj jak tego nie zmienie. Izka zdrówka życzę, to narazie z ćw musisz zrezygnowac alr diete mozesz trzymac . Pozdrawiam trzymajcie sie dzielnie jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipcio mnie tez boli kregoslup,do Tego mam gospodarstwo i plantacje truskawek wiec uwierz mi jest to robic fizycznie. Hmm z ta skora to moze i racja,ale nie mam az tak wielkiego brzucha,nie wygladam jak klucha bo jestem wysoka. Wypilam wode z sokiem z cytryny,zjadam 2 kanapki i ide zaraz do roboty:) Na obiad duszona cukinia z passata pomidorowa i makaronem razowym. Dzisiaj piatek .w piatki nie jem miesa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
To wyzej to ja,no wiecznie zapomne wpisac nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia90 xxxl
Gosc a coz my mamy Ci doradzic? Same dopiero zaczynamy swoja przygode z odchudzaniem:) Iza wspolczuje,ja bym nie wytrzymala. Hipcio w jakim wieku masz dzieci? Moje 8,5 i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przy małych dzieciach znajdujecie czas na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej kobitki u mnie dzis tak na dwa razy z dietą. Niby nic niedozeolonego nie zjadlam ale nie tak jak bym chciala. Planuje posiłki co 3 godz ale co z trgo jak trudniej wykonać. Czasu brakuje a jak juz sie wezme za jedzenie to jem za duzo i to moj najwiekszy problem, muszę z tym walczyc. Marysiu mam deoch synów 2.5 roku i 7.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×