Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj dzisiejszy jadlospis.prosba oceny

Polecane posty

Gość gość

Niby tak nieduzo zjadlam a wyszlo mi 1500kcal... sniadanie- owsianka(pol banana, platki owsiane 4 lyzki, rodzynki, jogurt nat.,miod) obiad- piers z kurczaka pieczona z papryka, pol torebki kaszy jaglanej, garsc rukoli,2 pomidory kolacja- kawalek dorsza norweskiego, puszka pieczarek marynowanych, 1 cebula, pol puszki kukurydzy, pol papryki czerwonej. 3 kawy z mlekiem Powiedzcie, czy odzywiajac sie mniej wiecej w ten sposob uda mi sie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jadłospis jest ok. Staraj się być konsekwentna i nie podjadaj a będzie dobrze. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywalilabym tylko te pieczarki i kukurydze z kolacji :) bo przeczytaj skłąd zalewy pozatym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsianka, świetny pomysł, ale w tej twojej jest strasznie dużo cukru; i banan i rodzynki i miód;) Jak dajesz owoce, to miód możesz sobie odpuścić? Ja dodałabym dwie małe przekąski w ciągu dnia np. owoc, mały jogurt, kilka orzechów. Reszta w porządku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta 1500 kcal wyglądała tak: Śniadanie : Omlet z pieczarkami , papryką i ricottą Jajko papryka żółta Pieczarki Oliwa, ser ricotta Przyprawy: sól ziołowa II śniadanie: Sałatka z owoców sezonowych z jagodami goji jabłko gruszka śliwki węgierki miód jagody akacjowy goji jogurt naturalny Obiad: Zapiekanka z dynią, grzybami i kurczakiem dynia grzyby świeże mix cebula czosnek pierś kurczaka przyprawy: sól i pieprz, kurkuma, mielona kolendra, mielony kminu rzymski, gałka muszkatołowa po bulion drobiowy ryż brązowy np. długoziarnistego) masło klarowane Podwieczorek: Krem pomidorowy z grzankami pomidory z puszki oliwa cebula 2 liście świeżej bazylii sól, pieprz, grzanki Kolacja: Tarta z dynią i serem feta Mąka pełnoziarnista Płatki owsiane Oliwa z oliwek Siemię lniane Przyprawy po: tymianek, czosnek, czarnuszka Masa: dynia feta Jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest to że porcje są małe np ryżu to dwie płaskie łyżki po ugotowaniu, piersi z kurczaka to takie 3 krążki dł 4 cm szer 3 cm grubości 1 cm oczywiście ich nie mierzyłam ale to podaje żeby wizualnie sobie wyobrazić wielkości jeżeli mam w jadłospisie np kukurydze to jest ona traktowana jako dodatek i np jest jej około 10-15 ziaren dodaje tylko w ten sposób smak potrawie nie jest ona dla mnie jednym z głównych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wielkości kurczaka i ilości ryżu podałam nie do jadłospisu powyżej tylko jako przykład obiadu do tego sałata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze no wlasnie tu jest problem ze sniadanie musi byc bardzo slodkie u mnie, ciezko bedzie mi sie wyrzec miodu... jaki jest najlepszy zdrowy niskokaloryczny zamiennik miodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zamiennika, wszystkie słodziki to chemia. spróbuj stopniowo zmniejszać ilość słodkiego. Jak miód to bez rodzynek, a z orzechami , pestkami itp. a jak owoce to bez miodu. Cukier nakręca apetyt, więc warto go ograniczyć, nawet ten zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bez ograniczenia cukru będziesz ciągle się odchudzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×