Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzaga zgaga

moja dieta bez głowy

Polecane posty

Gość dzaga zgaga

odchudzam sie od zamierzchłych czasów młodosci.ostatnio bylam na zdrowej diecie,ktora skonczyla sie tragicznie bo przytylamsmutas.gif teraz czas na nowe zycie i nową diete,bede tu pisac co zjadłam,wszelkie obrażanie mnie dozwolone,a cojezyk.gif dzis zjadłam na sniadanie chałwę 100g i zara ide wypic trzecią kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez odchudzam sie od zawsze zostalo mi teraz jekies 5 kg , i nic jem , jem , jem waga stoi w miejscu ale jak długo? od jutra dieta , alae nie wiem jaka, dzis mam juz zjedzone mnostwo kcal, wiec dlatego od jutra mozna sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
pewnie ze mozna:)ja tez mialam do zrzutu 5 kg ale teraz to ciut wiecej bo widze ze ciuszki ciasniejsze ale sie nie waze zeby nie złapac dola:( w ogole jak wyznaczam co i ile moge zjesc to chodze nerwowa i potem mam napady obżarstwa ze szok,tak wiec czas cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jakas konkretna diete na mysli? czy mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mama problem z chlebem, slodyczami , lodami i ciastami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja od tygodnia jestem na dukanie,schudłam dwa kilogramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac zycie i tak fajne jest z jedzeniem ale jak sie chce diete to trzeba cwiczyc 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka30
Mam do zrzucenia jeszcze jakieś 4-6 kg,a przynajmniej tak mi się marzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
o,ile odpowiedzi,nie spodziewalam sie:)plan jest taki zeby malo jesc,zalozylam tu topic w nadziei ze mnie zmotywuje,nie wiem co z tego wszystkiego bedzie,gdybym schudla ze 3 kg chociaz byloby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze piszmy , tak dla motywacji co zjemy w danym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ok 5 kg ale jakby 2 zeszlo tez bym sie ucieszyla, zawsze to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdukanka30
No ja wszamałam dzisiaj dwie łyżki otrąb owsianych na chudym mleku ze słodzikiem Drugie śniadanie ; jajecznica z trzech jaj smażone na patelni teflonowe bez tłuszczu + pół pomidora Dwie kawy i cały czas popijam wodę żeby nerki nie spadły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka30
Ile masz wzrostu i jaka waga? Ja 164 i 66kg minus 2 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge dukana bo mam jakis zlog na nerce. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
taki wlasnie byl glowny cel zeby tu pisac co sie zjadło,no bo bedzie to moze motywujace,jesli bedzie sie trzeba ''rozliczyc''z tego co sie pożarło:)Ja mam jeszcze taki problem ze kilogramy oprocz tego ze idą mi w biodra to idą mi w twarz:(no i teraz jak ciut przytylam to już widzę po gębie ze taka bardziej napuchnięta:(a ponoc mam ładne rysy twarzy,tylko jak sobie popuszcze i sie poobżeram to brzydnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie, nie każdy może,lepiej nie ryzykuj. Ja już byłam na tej diecie,schudłam 6 kg ale niestety zatrzymałam się na drugiej fazie i nie utrzymałam efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
ja mam 170cm ważylam niedawno 63 kg teraz 64-65 pewnie bo widze ze ''napuchłam''po ostatnich atakach obżarstwa:(moja idealna waga to 58 kg i moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleaaaa
juz jestem na niku , ja mam 170 i waze ok 65 kg te 5 to powinnam zrzucic, i od jutra startuje, bede jesc wiecej nabialu i warzyw a wegle i owoce tylko do poludnia moze cos spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleaaa
zagladne tu po poludnium ide gotowac obiad dla reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka30
To wysoka jesteś,ja z tą wagą i przy takim wzroście to gruba jestem przy tobie :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
nie pisz głupot dukanka,mysle ze wygladamy tak samo,ale jak sie wezmiemy to będziemy lachony ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsf
gość dziś ja nie moge dukana bo mam jakis zlog na nerce. nie wiem co robic ---to go rozpuść. Żaden problem. Poszukaj sobie jak rozpuścić kamienie nerkowe i ci wyskoczy kilka domowych przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsf
Ojej 64 przy 164 to niesamowita otyłość, to samo 64 i 170. Po prostu widzicie ile na was jest zbędnego sadełka, a raczej ile wam brakuje, żeby wszystkie kości było widać. Ja mam 166 i 58 kg to ja jestem dosłowny szkielet, wszystko zależy jaką ma się budowę. Jak się ma szeroki szkielet to i waga też jest większa, bo jest więcej mięśni skóry, krwi itd. Denerwują mnie takie teksty, jaka ja jestem grubaaa buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga zgaga
no witaj gosciu:)ależ ja nie bucze ze jestem nie wiadomo jak gruba ale niestety laseczką również nie jestem,a chciałabym być:) zjadłam obiadek-smażoną pierś z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka30
No ja też nie jestem jakoś strasznie gruba ale przybyło mi ostatnio trzy kilogramy,patrząc na to jak wygląda moja mama i siostra wolę się pilnować,nie chcę wyglądać tak jak one :-S. A co do sylwetki to też nie jest dobrze,mam szczupłe nogi za to tyję w górnych partiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tyje w brzuchu najwiecej , pozostala czesc ciala okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga zgaga
kochane dalam ciała pierwszego dnia:(no nie nawpieprzalam sie az tak jak potrafie,ale bylo ponad 2 tysiace kcal i to grubo:(ale tak dobrze nie będzie,poszlam do sklepu i kupiłam 3 paczki po 200 g otrębow owsianych,postanowilam ze 3 dni bede jesc wyłącznie to,po paczke dziennie.jak wytrzymam to nabiore do siebie szacunku,ech Ja mam najwiekszy problem z udami,na brzuchu mam troche tluszczu ale nie strasznie jakos duzo ,biuscik malutki,rece dlugie i szczupłe jestem typ gruszka,idzie mi w uda i tyłek najwiecej,jak ostatnio ubralam obcisle jeansy i dlugi obcisly podkoszulek to po obejrzeniu sie w lustrze musialam sie przebrac,bo te uda i tyłek nieproporcjonalne wielke do reszty i to naprawde kiepsko wygląda,to dupsko wielkie takie,ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka30
Zgłupiałaś!? Chcesz się nabawić zatwierdzenia? Otręby w nadmiarze mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego,spożywają nie więcej jak trzy łyżki dziennie,zresztą sprawdź sobie wartości odżywczą otrąb,zawierają dużo błonnika ale kalorii też mają sporo :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga zgaga
te owsiane nie maja az tak strasznie duzo blonnika,15na 100g,bede pic duuuzo wody,przeczyszcze sobie jelita ech ja sie chwytam czego moge,strasznie bym chciala wygladac dobrze póki jest lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga zgaga
mają 330kcal/100g,czyli jak bede jest 200 g na dzien to bedzie 660 kcal dziennie czyli malutko,znajac mnie nie wiem czy wytrzymam choc dzien,ale moze akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×