Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klamkaa89

MOJA SIOSTRA WAZY TYLKO 55 KILO NA 170 CM WZROST/..

Polecane posty

Gość klamkaa89

nie mam sily juz do niej ..jak przekonac ją by jadla więcej ?mama sie martwi ze ma anoreksje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki ktore pokazala
ja mam 170 i waze 50 i nie mam anoreksji, jem to co lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie do anoreksji
jej trochę brakuje. Wydaje mi się, że wagę ma w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznaaaaaa
ale twa siora moze mniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
dziewczyno twoja siostra no moze nie jest jakims grubasem ale chuda to ona tym bardziej nie jest. mam 170 wzrostu i 47 kg wagi i wygladam dobrze, nie za grubo nie za chudo a jem co chce. gdybym wazyla 55 przy moim wzroscie czulaby m sie jak slon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valencianax
170 wzrostu i 47 kg wagi i wygladam dobrze Blad logiczny. Nie mozna wygladac dobrze wazac 47kg przy tym wzroscie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nielubiący szkap
co ty bredzisz---> to ty bredzisz mówiąc że dobrze wyglądasz z tą wagą...chyba nie masz w domu lustra :O...powinnaś ważyć conajmniej 10 kg więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulciaa01
a ile twoja siostra ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamkaa89
MA AŻ 26 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie moja siostra ma dobra figurę, ale skoro chce się odchudząc...:P Jej wybór, wedlug mnie jej figura jest zajebista. I tak nikt nie docenia tego co ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhh
tez sie nie zgadzam, ze 170 cm i 47 kg wagi wyglada dobrze, raczej jak patyczak, ja waze 47 przy wzroscie 162 i ciagle slysze, ze powinnam przytyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulciaa01
ja waze tyle samo przy tym samym wzroscie i bynajmniej nie jestem chuda, mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4
wg mnie ma super sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć nadzieję
nie przesadzaj, też mam 170 i 50 kg i wyglądam fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
no wybaczcie ale dziewczyna w wieku 18 lat przy moim wzroscie nie powinna wazyc chyba wiecej niz 50! wiec nie gadajcie ze za chudy ktos jest albo co. 55 to moze wazyc wlasnie ktos kto ma okolo 35-30 lat i wtedy wyglada dobrze. ale 18 lat i 55-60? no wybaczcie przesada juz jest nie mowie otylosc ale wyglada nieestetycznie szczegolnie jak tak panna wlozy rurki i mysli ze super wyglada a nogi i tylek jak baleron no przegiecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaa
Mam 25 lat, 170cm, ważę 50-52 kg w zależności czy jem wiećej czy też mniej... nigdy się nie odchudzałam. Mam tak naturalnie. I nie jest to żadna anoreksja. Niektórzy tak poprostu mają. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga nie zawsze swiadczy
o nadwadze. Mam np. kolezankę, która "objętościowo" jest szczuplejsza i zgrabniejsza ode mnie mimo iż waży więcej. A to dlatego, że od kilku lat uprawia lekkoatletykę, a wiadomo, że mięśnie ważą więcej od tkanki tłuszczowej. Tak wiec czasem nie ma sie co sugerować wagą tylko wygladem sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty bredzisz >> chyba jesteś nienormalna :O ważę 62 kilogramy przy 170 cm wzrostu i wyglądam normalnie, mam płaski brzuch, umięśniony, jedynie biodra mam szersze bo taką mam budowę. Nie mam nigdzie wałeczków i nic mi ze spodni nie wystaje. Widać masz marne pojęcie o prawidłowej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie dla
\"co ty bredzisz\" liczy sie tylko waga. A tu nic bardziej mylnego. Można ważyć mało ale co z tego skoro ma się niezgrabną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do co ty bredzisz
a ty masz w ogóle jakieś mięśnie czy tylko kości obciągnięte w skórę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
miesnie moja droga miesnie. od 7 lat uprawiam taniec nowoczesny jakies 2 godziny 2 razy w tygodniu + akrobatyka raz w tygodniu. wiec sie raczej miesnie wyksztalcily przynajmniej tluszczu nie mam :) aaa i bardzo ciesze sie ze swojej wagi i raczej slysze od kazdego ze fajna figure mam a nie jaka to ze mnie szkapa to tylko od babci slysze i od rodzicow ale znaja mnie na tyle ze wiedza ze to nie jest anorekcja zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotca
Powiem wam że coraz bardziej szokuje mnie to forum, 47 kg to można ważyć przy 170cm wzrostu jak się ma 15 lat, a nie jak jest się dorosłą kobietą. A taka 30-stka to powinna ważyć od 60 do 70 kg z takim wzrostem, bo moze nie jest to regułą ale takim drobinkom cieżko jest mieć dzidziusia, Ja postuluje za normalną kobieca sylwetką i a propos wagi to nie jest ona wyrocznią bo duzo zależy od wymiarów i budowy ciała . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi raczej chodzi o podejście, a nie o wagę... "co ty bredzisz" nie jest wyrocznią i niech nie wmawia nam, ile powinna ważyć kobieta w jakim wieku. A skoro jest taka mądra to powinna wiedzieć co to jest wskaźnik BMI i że nie ma takiej choroby jak ANOREKCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
no i sie zaczelo lapanie za slowka... kazdy glupi moze sie domyslic ze chodzi o anorekSje. wybacz blyskotka ale nie bede czytac 10 razy tego co pisze zeby wylapac wszystkie przypadkowe literowki.. zaal. tu juz nawet wlasnej opinii wyrazic nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotca
do "co ty bredzisz" przeczytaj sobie swoje pierwsze wypowiedzi i z reka na sercu powiedz ze to jest obiektywne wyrażenie opinii bez ataku, bo jeśli piszesz ze przy wzroście 170cm i wadze 55kg wygląda sie jak słoń to przeginasz . . Moze ty masz akurat taką specyficzną budowe, ale ja przy wadze 55kg wyglądam jak szkielet a mam 170cm. Przeczyta to jakaś małolata i będzie sie głodzić albo naprawdę w tą anorekSje wpadnie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
My Gott! ja mam 160cm i 59kg!! Nie sądziłam, ze mam taką nadwage!!! ;( ;( Chciałambym zrzucić 2-3kg, ale nigdy nie myślałam o 10!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pomyśl
bo moja znajoma ma 161 i 60 kg i wygląda jak klocek. Oczywiście nikt jej tego wprost nie mówi ale faceci uważają ją za grubasa i paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunusia
ja mam 168 wzrostu i ważę 55 mama twierdzi że w opsesje jakąs wpadnę...FAKT troszeczkę diety stosowałam.tylko troszeczkę...Ja tylko chcę choć odrobinkę schudnąć każdy przecież chce jakoś wyglądać na wakaję..a broń BOŻE jak po obiedzie jest to taki już BEBZON dostane :( dlaczego to tak a rano taki szczuplutki:/ inne dziewczyny tak nie mają !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 170 i moja waga
waha się od52- 55 kg. jak waże 55 to jak ide to ledwo udami ruszam... normalnie opor czuje na udach wiec nie przesadzajcie.jakbym wiecej wazyla to jeszcze odrobinę a bym się spaślak zrobiła bo samo przez się nie chciałoby mi się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×