Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jewona87

Moja waga stoi od 2 tygodni :(

Polecane posty

Gość jewona87

Hej. Postanowiłam odchudzać się. Mam 29 lat, na początku ważyłam 93,6 kg przy wzroście 171, więc postanowiłam zrzucić 30 kg. Po prostu zmieniłam nawyki żywieniowe - jem zdrowo, odrzuciłam smażone rzeczy, fast foody i słodycze + ćwiczenia 3-4x w tygodniu. Jem dziennie 3-4 posiłki z odstępami 3-4-godzinnymi bo zupełnie tyle mi wystarczy (i tak jadłam całe życie + podjadanie wcześniej a teraz nie podjadam), na chwilę obecną schudłam 9 kg (na diecie od stycznia jestem), natomiast od 2 tygodni waga nie chce w dół spadać, nie wiem jaka to przyczyna :(. Chcę dalej trwać w postanowieniu, dalej trzymam się zasad. Proszę powiedzcie mi czy też tak miałyście i jak długą przerwę? A po tej przerwie ile kg chudłyście na tydzień? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewona87
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewo
Naprawdę nikt mi nie odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Czesto tak sie zdarza. Po schudnieciu kilku kg organizm sie orzystosowuje do zmniejszonej kalorycznosci i waga stoi. To sie nazywa plateau i trzeba przetrwac. Obiecuje ze waga zacznie spadac znowu. Jesli jestes niecierpliwa mizesz sobie odrobine pomoc i zastosowac jeden-dwa dni podczas ktorych jesz tylko bialko tluszcze i warzywa. Po takim dniu lub dniach waga napewno spadnie, trzeba tylko uwazac zeby sie nie rzucic na cukry (chleb, ryz kasza itd) w nastepnych dniach. Odwagi - swietnie ci idzie i waga na pewno zacznie spadac na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewona87
Dziękuję za odpowiedź. Tylko zapomniałam jeszcze wczoraj dopisać że centymetry od tamtej pory też nie zmniejszają się :(. Od początku w pasie zmniejszyło się o 9 cm, w biodrach 8 cm, w udzie 5 cm i od 2 tygodni stoi w miejscu :(. Czy moje obawy są słuszne, czy to jednak normalne przy plateau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie to i waga ruszy, ani nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się, to się często zdarza. Włącz więcej ruchu, aby pobudzić metabolizm i powinno "pójść dalej". Powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewona87
Dziękuję za odpowiedzi :) Fakt, miałyście rację. W końcu waga ruszyła w dół :)! Obecnie mam -13 kg. W pasie -17 cm, w udzie: -11,5 cm, a w biodrach -10,5 cm. Czuję się dużo lepiej, dietę trzymam cały czas, choć od paru dni moja waga lubi skakać +/- 0,5 kg :o. Raz jest -12,5 a raz -13,0 kg. I bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymień baterie w wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia22
Ja też jestem niesmowicie zrezygnowana.. 6 tygodni stosuje jeden suplement, pierwszy raz bardzo regularnie - Calominal. Jak dotąd nawet kilogram na wadze nie zszedł w dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi 4
Mnie to w ogóle nie dziwi - nie widziałaś jakie Calominal ma opinie na forach? To jest jeden z gorzej ocenianych suplementów.. Do tego te skutki uboczne, tragedia.. Czytaj przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga stała nawet 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia calominal to bzdura reklam wmawia ludzią że to lek a tak nie jest. jedyny który stosowałam i działał to Ali .Skuteczny ale powoduje tłuszczowe biegunki i niestety "mokre bąki" źle to brzmi i niestety pracując na pełnym etacie i prowadząc intensywnt ryb życia bardzo przeszkadza. Trzeba zachować przy tym ścisłą dietę bez tłuszczu bo z toalety się nie wyjdzie. Dobry specyfik dla mam na urlopach wychowawczych czy osób niepracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Adipex Retard królową tabletek odchudzających. Mega rezultat. W 13 dni schudłam 7kg, nie stosowałam diety, nie ćwiczyłam. Info na kokoszka 534@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno w końcu ruszy w dół, tylko musisz trzymać dietę i ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe451
Moja waga też nie chciała ani drgnąć mimo iż trzymałam się diety;/ chociaż czasami nie powiem podjadałam bo to było silniejsze ode mnie ale za to więcej ćwiczyłam... Ale w końcu się już zmartwiłam,że sama nic nie daje rady i zamówiłam sobie suplementację African Mango http://afrikanmango.pl i to on właśnie ruszył mi z pomocą i waga w końcu ruszył;) lekka dieta, ćwiczenia w połączeniu z Mangą a efekty w przeciągu miesiąca 5kg na minusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana nie patrz na wagę, może być tak, że przez ćwiczenia nabierasz masy mieśniowej, a mięśnie są cięższe od tłuszczu więc to chyba dobrze :) powinnaś się mierzyć. Jeżeli nie zauważysz zmniejszenia cm w tali, udach czy gdziekolwiek będziesz się mierzyć sięgnij może po african mango? Jest ze mną już jakiś czas, na wagę nie wchodzę bo to nie ma sensu widzę po ubraniach i po centymetrze, że jest mnie mniej ;) african znalazłam na http://odchudzanie-poradnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy chcą schudnąć aja bym chciała przytyć :) Jem wszystko a waga od lat stoi w miejscu,nie tyję.Co zrobić żeby przytyć? Jem tłusto,ziemniaki,sosy,banany podobno też są tuczące i nic! :( Łykam witaminy,wapna,żelazo.Wszystko co zdrowe,a jeść mogłabym caly czas - bo lubię :) Dawać mi tu jakieś diety na przyrost wagi ciała - proszę :) I błagam o niewypisywanie bzdur typu - masz tasiemca,czy innego owsika.Jestem zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna, możesz na początek sprobowac tej metody zeby przyspieszyc metabolizm, naprawdę nie będziesz zawiedziona :) Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×