Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

Moje postanowienie adwentowe Wyrzekam się słodyczy = Kto ze mną ??

Polecane posty

Gość kittkaa
Cześć z przyjemnościa się do ciebie przyłącze tym bardziej, ze to juz moj kolejny rok - i daje rade. No a ze przy okazji chciałabym troche schudnąć wiec bedzie mi to przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggttt
ja tez sie przylanczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzieeeee
ja też się dołączam chociaż nie wiem czy dam radę nie mam zbyt silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyłacze bo jestem uzalezniona od slodkosci, 5 batonow dziennie to norma, ale nie chce zrzucac zadnych kilogramow, a raczej chce ich nabyc lecz nie pzrez slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze i ja sie przylacze?? Bie pale 17dni i jakos sie trzymam to moze teraz czas na slodkosci. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie przylacze..chociaz wiem ze bedzie trudno- pracuje w firmie produkujacej czekolady i praliny... i mozemy jesc ile chcemy... Wiec od dzis postanawiam nie jesc zadnych slodyczy, mam nadzieje, ze bedziemy sie razem wspierac :) zobaczycie razem nam sie uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
wytrzymamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
prosimy nie reklamowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę coś doradzić - nie rezygnujcie ze słodyczy całkowicie!! bo tak się ich na siłę wyrzekając będziecie jednocześnie za nimi tęskniły - bardziej i bardziej... co się może różnie skończyć, gdy przyjdą święta. może po prostu drastycznie ograniczcie ich ilość?? z góry ustalcie ile i kiedy jecie. u mnie to działa. chudnę, a nie rezygnuję ze słodyczy. raz na jakiś czas wliczam jakąś słodkość w limit kalorii i nie mam wyrzutów. nie mam też wilczego apetytu na nie, co wczesniej mi sie zdarzało, kiedy przez jakiś czas ich sobie całkowicie odmawiałam POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperansa dzieki za mala podpowiedz ;) ja na razie stawiam sobie za cel -21 grudzien ( do tego czasu nie dotkne slodkosci- przynajmniej takie moje postanowienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:D Fajnie ze troche was jest w kupie raźniej:p Ja od 1 grudnia nic nie tknę;P moze zrobie sobie jedną niedziele chociaż na kostke czekolady.. Ale mam postanowienie i muszę się sprawdzić:)) Papa pozdrawiam Ahaa... Zapomniałabym, ja jeszcze będe sobie łykac chrom:)) Pa Całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dzis nie tknelam :D zadnych slodyczy :D a ze nie mam w domu nic slodkiego to dzis juz nic na peewno nie zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem od 3 dni 3 kostki czekolady a nie chcem więc sie przylaczam od jutra nic a nic . !!!! najgorsze że to bierze mnie wieczorem bo w dniu dieta idzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość controooool
Hej:) To i ja się przylączę :) Nie jem już od poniedziałku, więc będzie trochę dłużej, ale w sumie chciałam jakiegos wyrzeczenia na czas adwentu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani f
a jak myslicie da sie cos schudnąc na tym? bo mi by sie przydalo pare kiloskow moze by mi to cos pomoglo ja juz nie jem slodyczy jakies 4 dni powiem wam ze schudlam 2 kilo ale to chya tez przez to ze robie sobie dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam na pewno sie schudnie..jesli cos zawsze wsuwamy slodkiego..a teraz postanawiamy nie jesc takich rzeczy :) wczoraj jadlam pizze ..ale przy okazji nie jedzenia slodkosci ..nie bede tez jadla zadnych fast foodow do 21 grudnia- to zaledwie 3 tygodnie-wiec mysle, ze powinnam dac rade :) czyli dzis dzien drugi bez slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołączam od niedzieli, bo wtedy zaczyna się adwent, mi nie chodzi raczej o chudnięcie a raczej o samo wyrzeczenie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nagrode poszłam do fryzjera i po nowe ciuchy mniejsze o rozmiar ;). Dzień bez slodyczy zaliczony (30) A dzień ze słodyczem jest dniem straconym . Czyli do sylwka postaram sie ich nie jesc . (no chyba że mały lizak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka tu włascicielka postu:P:D Ja od jutra zaczynam przygotowałam sie zakupiłam sobie chrom zawsze on coś da:) fajnie ze podtrzymujecie ten topic, ja mam ochote sobie na święta kupić jakies spodnie fajne;P I chciałabym sie w nie wcisnąć.. Wiem ze zero słodyczy za dużo nie da ale od tygodnia stosuje 6W i powiem wam ze brzuszek nawet fajny;P Pozdro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja robilam w wakaje a6 weidera na brzuch :) super swietny plaski brzuszek mialam i zrzucilam dzieki tym cwiczeniom 4 cm w talii :) tylko ze jakos mi sie troche przytylo od wakacji ;) wczoraj zaczelam tez troche cwiczycale nie tak jak jest napisane w rozpisce, tylko po kilka cwiczen, zeby mi sie zbyt szybko nie znudzilo :) zjadlam dzis: 0 slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..tylko wcale tak latwo nie jest z tymi cwiczeniami..mi sie nie chcialo robic juz od ok 15 dnia..to bylo takie monotonne..ale zawzielam sie i zrobilam do konca :) drugi raz juz tego nie bede robic bo wiem ze nie wytrzymam .. a co do tabletek roznego rodzaju to ja raczej sceptyczna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rezygnuje ze slodyczy od jutra az do 7stycznia mam nadzieje ze wytrwam i troche kg mi spadnie. obecnie waze 56kg i chce z jakichs 3 sie pozbyc. oczywiscie ogranicze troszke jedzonko i dolacze cwiczonka. mam nadzieje ze wytrwam. jutro start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×