Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarinha253

Musli kupowane-chudnie się czy tyję?

Polecane posty

Gość sarinha253

Mój problem polega na tym, że kocham musli ,ale to kupowane :/ Uwielbiam Fitelle , czy to jest na odchudzanie? Najbardziej lubię cynamonowe, podobno od cynamonu się chudnie :/ Ale czy to prawda? A fitness -jak w ogóle można przez to schudnąć, mnie się wydaję, że to całe jest oblane cukrem i takie słodkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreducha
tez chętnie sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
Jeśli ktoś chce koniecznie zjadać platki z mlekiem czy jogurtem, najlepsze są najzwyklejsze na świecie płatki owsiane, nie gotowane, tylko zalane jogurtem / mlekiem, kefirem, maślanką - co kto lubi/ można do smaku dodać ciutkę dżemu. Platki kukurydziane nie sa 'wskazane' dla nas 'bialych ludzi' nasz organizm 'kiesko' trawi kukurydze i produlkty z niej stworzone.....kukurydza wskazana jest dla indian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
autorko Twoje pytanie odnosnie platkow fitness tych z nestle???? Ja ogolnie je bardzo lubie, czy dzialaja 'odchudzajaco'? Nie wiem, ale u mnie napewno stymuluja w jakis tam sposob trawienie, jedzac je regularnie zaraz po sniadaniu musialam biec do ubikacji....:P teraz mam swoja diete i bez platkow tez biegne do ubikacji...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy sposób
wszystkie gotowe musli zawierają za dużo cukru, syropu glukozowego i kalorycznych dodartków typu bakalie, czekolada itp najzdrowesze są płatki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie płatki tuczą
musli fitnes-widziałyście ile to ma kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko są tłuczące! Nie ma w nich nic zdrowego. Kiedys przeczytalam raport o tym jak robi sie poszczególne produkty i az mi oczy wyszły na wierzch. W zasadzie to praktycznie wszystko co jemy jest juz trujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patrzie ile ma
kalorii ale ile ma weglowodanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
a ja uwielbiam musli pszenne z rodzynkami i jablkami...ale jak czytam sklad to az sie plakac chce :/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie płatki tucza
nie patrzcie ile Im więcej węglowodanów ,tym więcej kalorii;),poza tłuszczami jasna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sehghwegr
Wiecie co??A ja schudlam jedzac na sniadanie wlasnie to musli fittelli.... Do czasu nie jadalam wcale sniadan az postanowilam zgubic kilka kilo. Zamiast kawy rano przez jakies 6 tygodni codziennie(oprocz soboty-wtedy kawusia) jadalam 1 opakowanie fitelli plus 100 ml 0,5 % mleka.Pozniej w ciagu dnia zazwyczaj na obiad jakies warzywka(salatka ok 250 gr) i ok 150 gr miesa.albo lekka zupa.na kolacje 2 jajka albo serek wiejski z pomidorkiem lub rzodkiewka...i nie cwiczylam za bardzo,bo nie mam czasu...gora 2 razy w tyg ok godzine i schudlam ogolnem w 6 tygodni swoje upragnione 10 kg.Tak wiec to nie do konca prawda z tymi platkami...poza tym na sniadanie mozna zjesc cos o sporej ilosci wegli ,bo to sniadanie w koncu.... czyli teoria teoria,ale w praktycznie niejednokrotnie wychodzi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
Ja jem ostatnio reklamowane płatki Fitness z serkiem wiejskim lub jogurtem naturalnym.Jogurt lub serek dzielę na dwie porcje, jem wtedy kiedy mam ochotę coś przekąsić między posiłkami. Zastępuje mi to słodycze które były moja zmorą. Nie zauważyłam żebym tyłam po tych płatkach, no ale ćwiczę trzy razy w tyg. A jakie jest wasze zdanie na temat tych płatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maite_Perroni
Jeśli sięgnę pamięcią do mojej diety z udziałem musli to łzy mi stają w oczach xd Rano zawsze miseczka musli, później może też odrobinę, byłam pewna że chudnę ... :( Na wadze nie pokazywało nic, ani ujemnych ani dodatnich kg ale czułam się okropnie ciężko i odstawiłam je. Zaczęłam chudnąć, musli zastąpiłam płatkami owsianymi - to samo zdrowie :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale ja chyba
mysle,ze ogolnie to musli nalezalboy u=nikac ,ale jezeli zjesz 2 razy w tyg. zwlaszcza rano ,to nic wielkiego sie nie stanie, wkoncu potrzebuejsz wegli ,weic mzoesz je dostarczyc z musli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitslife076
Ostatnio przeglądałam ofertę Musli na http://www.mojemusli.pl/ i muszę przyznać, że dobrze zapoznać się z tematem. Jest to idealny pomysł na zdrowe i pożywne śniadanie. Dla każdego kto chce stosować zdrową dietę na pewno się przyda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×