Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość Petraa38

Witam wszystkich.Jakiś czas temu czytalam o diecie kefirowej i postanowiłam sprobować.Jestem na tej diecie czwarty dzień i schudłam 2,5 kg.To jak dla mnie bardzo mało ale zawsze coś.Cieszę się ,że coś się ruszyło.No i mam w koncu motywację. Może ktoś do mnie dołączy.Będzie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
o prosze ja od dzisaij tę dietę zaczynam :) ile kefirów jesz dziennie? Czy pijesz herbate albo kawee czy tylko wode?? w sumie o kg mi nie chodzi ale o mniejszy rozmiar ubran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
ja tutaj na kafeterii czytalam ze jedna dziewczyna stosowala te diete przed 2 tygo i schudla 9 kg!! to strasznie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Mozecie coś więcej napisać o tej diecie? Bo zaciekawiło mnie to że w 4 dni można schudnąć 2,5 kg. Z chęcią zaczęłabym tą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
tutaj znalazlam wpis dziewczyny: "Hajdukiju Dietę przeprowadzałam w zeszłe lato jakoś w sierpniu.Moja waga startowa wynosiła 75kg .Stwierdziłam że coś z tym muszę zrobic i zaczełam szukac w necie jakiś diet ,,cud''.znalazłam forum gdzie dziewczyna opowiadała że gdy miała angine piła same kefiry i maślanki i po dwóch tygodniach choroby schudła 10kg.!!!.No i tak się zaczeła moja przygoda z kefirami.Codziennie piłam kefir 0% tłuszczu buteleczke 500ml i to mi starczało na cały dzień Codziennie schodziło mi gdzieś tak 1kg Aż doszłam do wagi 66kg Od tamtej pory wrócił mi 1kg ale to przez obżarstwo :/:/A przypominam że od diety mineły 4 msc. Więc efektu jojo nie ma . Aaaa i dodam że kompletnie nic nie cwiczyłam-mogłabym powiedziec że moje cwiczenia ograniczały się do pójscia do sklepu po....kefir To tyle "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
"Hajdukiju Dieta nie jest skomplikowana bo pije się sam kefir A chudnie się szybko nie tylko dlatego bo dieta jest monotonna lecz dlatego że kefir to białko Jeśli nie lubisz kefiru to możesz pic np.maślanke która prawe niczym nie różni się od kefiru .Ja np. dziennie piłam jedną butelke 500-700mli to mi wystarczało ale myśle że spokojnie można więcej " "Hajdukiju Aha i jeszzce do tych którzy chcą zgubic brzuszek! Ta dieta zaj**iscie spłaszcza brzuch! Mnie po tygodniu w tali ubyło chyba z 4 cm.! Naprawde- brzuszek miałam w pytke! Pozatym kefiry zawierają flore bakteryjną i dobrze na przewód pokarmowy działają także same zalety . Efekty po ciele widac gdzieś po tygodniu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Dziękuję. O d jutra zaczynam :) Mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
mufinka0 czemu od jutra?:) od dzisiaj zaczynaj z nami:D zawsze to 1 dzien do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Witam was dziewczyny.Cieszę się ,ze jest taki odzew.Mam nadzieję ,ze będziecie zaglądać i dzielić się swoimi spostrzezeniami.Ja oprocz kefirów czasami jeszcze coś skubnę.Np. wczoraj zjadłam kanapke z szynką i troche mlodej kapusty.Ale generalnie pije ok. litra kefiru.Oczywiscie piję tez kawę, czasem zjem batonika.Myślę,że gdybym tak zupelnie wszystko odstawiła to miałabym lepszy wynik, ale i tak bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
dzisiaj zaliczyłam kawę i narazie nic mi się nie chcę.Jak zacznie mnie głód dopadać to wypije szklankę kefiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Ja startowałam z wagi 77,1 kg przy wzroście 168 cm.Dzisiaj na wadze był 74,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
ja mam 164 cm wzrostu i waze..hm nawet nie wiem danwo sie wazylam. przypuszcam ze okolo 65-68 kg ale jak juz mowilam na wage nie bede patrzyla bo chce po porstu w mniejsze ciuchy sie zmiescic:) Petraa38 a kawee slodzisz?? z mlekiem ??? ja innej nie potrafie pic:( tylko z duza iloscia mleka i cukru takze raczej taka kawa u mnie odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to przeczytajcie ten
temat do końca bo nawet autorka nie wytrwała na tej "diecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
mam pytanie co do tej diety kefirowej...przez cały dzień pije sie tylko kefir i wode mineralna?czy mozna cos jesc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
a czy to wazne czyu ktos wytrwal czy nie;] nawet pare dni na kefirach tez cos da:) w sumie ja sie nie znam bo dopiero zaczynam ale ja postaram nic nie jesć zeby lepsze efekty były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka ze te
diety to idiotyzm. nie wiem w ogóle po co na nich jesteście? :O przez całe życie trzeba dbać o siebie i ćwiczyć, a nie przez 2 tygodnie przed wakacjami. :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Ja też piję kawę z cukrem i mlekiem.innej nie wypije.Moze u mnie efekty będą wolniejsze ale trudno.Ja muszę pić kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsiiiiiiiiii
nie wytrzymacie 2 tygodnie na kefirach. Ja vyłam na kefirach 3 dni - tak jak sobie ustaliłam, i było strasznie ciężko, bo brakuje czegoś ciepłego do jedzenia. 4 -6 dni wytrzymacie, ale 2 tygodnie - na mój gust rozwalicie sobie żołądek. Ale tam róbcie co chcecie, z tym, że jest bardzo duże ryzyko jojo. Picie kefirów jest chuba lepsze dla oczyszczzenia ogranizmu i tak jak pisałam prze parę dni. Dlaczego ważycie więcej? bo jadłyście więcej niż potrzebujecie. I teraz niby wytrzymacie na 1 litrze kefiru?!! w ogóle co niektrzórzy żyją jeszcze w przekonaniu, że przez niejedzenie szybciej schudną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsiiiiiiiiii
petra 38 - to ty jesteś na diecie kefirowej czy nie? widzisz, taka jest twoje dieta, coś tam skubniesz, kanapeczka, batonik (o zgrozooo!!). Przez takie dziabanie i podjadanie możesz wiele kcal nadrobic. I jeszcze węgle. Jak już nie potrafisz wytrzymac, to najlepiej jakieś warzywa, a jeszcze lepiej to jakiś twarożek, jajko czy kawałek mięsa/ryby. powinnyście jeśc coś ok 1000 kcal, żeby metabolizm chodził na jakiś obrotach. 1000 kcal to 2 litry maślanki + 100 g twarożka/ niecałe 100g gotowanego kurczaka. Przeyśl to. a może to właśnie ta kawa z mlekiem i dużą ilością cukru spowodowała, że ważycie więcej niż byście chciały? Ile kaw dziennie pijecie, ile każdą słodzicie i do każdej kawki nie jecie jesczze czegoś słodkiego? Słodzicie herbate, ile herbat dziennie pijecie? Łyżeczka cukry to 20 kcal. Przemyślcie to sobie i nie traktujecie tego co napsisałąm za atak czy przechwalanie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsiiiiiiiiii
Ja kiedyś też straszne ilości chleba jadłam. Chleb, bułeczki, ciasteczka ze słonecznikiem. Słodyczy typu czekolada, batony nie jem. Ale chleb rzuciłam idąc na studia, bo potrafiłam zjeśc cały taki ciemny czy razowy chlebek w jeden dzień :/ (chyba 500 g ma taki chleb) i stwierdziłam, że lepiej będzie go w ogóle nie kupowac. Czasami kupowałam, ale dalje zadłam go za jednym zamachem. Nie kupuję więc nie jem. w ogóle od roku staram się ograniczac węgle, obecnie jestem na diecie dukana. I tutaj uwaga dla wszystkich smakoszy i fanów wyrobów piekarniczych - bez chleba da się życ i można go niejeśc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,tak autorka najpierw sie poswieca i pije sam kefir a na pocieche wpieprza batoniki:D ech glupie jestescie z takimi dietami.dobrze powiedziala baba ze wsi,czlowiek tyje bo zre za duzo a teraz nagle tylko sam kefr? nie mowie tego zlosliwie,sama niestety mam z tym problem ale wiem,ze zmaganie sie z taka 'dieta' to glupota.ja stosuje diete soutch beach poltora mca,schudlam prawie 10kg a jem normalne ilosci tylko w odpowiednim zestawieniu.takze mozna.jak sie bedziecie tak katowac to w koncu szlag was trafi i koniec diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdfgd
OnaKn o wielkie gratulacje:) ile juz schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona kn,ok to powiedz mi co planujesz robic jak skonczysz juz jesc te kefiry? bo domyslam sie,ze przez cale zycie ich nie planujesz jesc? rozumiem,ze wtedy masz zamiar wrocic do swoich normalnych zywieniowych porcji i calkiem szybko odzyskac stracona wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w grę wchodzą tylko maślanki i kefiry 0%?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_glutter a skąd ty możesz wiedzieć jakie są moje "normalne racje żywieniowe?i skąd wiesz co po nich całkiem szybko odzyskam? Nic nie wiesz,ale widzę że wydaje ci się inaczej-spoko-niektórzy tak mają;p Wracam do mojej diety po tych kefirach,więc o moją wagę się nie bój hehe-jest w porządku-więc nie pisz słowa "rozumiem"jeśli nie rozumiesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsiiiiiiiiii
OnaKN - moja życiowa zasada - nie generalizować. Może źle sformułowałam poprzednie wypowiedzi - nie mówię, że nikt nie da rady, że nikt nie wytrzyma (bo ja nie wytrzymałam, bo ja jestem najzajebistsza na świecie). Oczywiście, że są osoby które mają silną wolę i determinację i są całkowicie wierne diecie. Ale większość dziewczyn podnieca się na myśl o nowej diecie,że na pewno wytrwają, nawet i 3 miesiące by dały rade, jak to one będą chudły w zastraszającym tempie, może i chudną, ale mało która zastanawia się co potem. Potem sobie wrócą do tych kanapek z szybką i batoników i w takim samym tempie, a nawet szybciej wrócą zrzucone kilogramy. Chodzi mi jeszcze o to, że jak jesteś na diecie kefirowej, to na niej bądź, a nie, że podjadasz sobie kanapeczki, batoniki i tłumaczysz się, że nie zależy ci na szybkim spadku wagi, że jestes osłabiona i to nie zaszkodzi. Zdaję sobie sprawę, że nie zaszkodzi oraz że mimo podjadania się schudnie, ale może lepiej wybrac dietę np 1000 kcl albo 1200 i nie czuc na sobie presji, że można jeśc tylko kefiry!! Łatwiej się wtedy złamac i rzucic na jedzenie, bo skoro już zjadłam coś co jest niedozwolone w mojej diecie, to już mam zepsuty dzień, mogę zjeśc teraz co mi się podoba, bo diete i tak zacznę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że przed kefirami byłam na porządnej,zdrowej diecie-te kefiry to tylko tak dla sprawdzenia w sumie;p Wiem,że trzeba jeść z głową,na diecie schudłam ponad 30 kg,więc wiem co i jak powinno się jeść i wiem,że kefiry to nie to,ale też 2 tygodnie takiego czegoś mogłam zobaczyć jak działają.I tyle:) Każdy niech robi co chce skoro mu to pasuje:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika2509
OnaKN a ile juz schudłaś na tej diecie?Bo też chce na nią przejść, ale się jakos zabrać nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kefirach? Coś ok.6 kg chyba:) Na zmianę z kefirami wcinam jogurty naturalne i serki wiejskie;) No i niedługo powrót do diety sprzed kefirów-koniec eksperymentu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×