Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na szybko

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem kobietą po 30 mam 172 wzrostu i waże 45 kg a ostatni jak się warzylam to było tak jak zwykle 60-65 ale zauważył w ostatnich dniach ze w ogóle nie chce mi się jeść czasem przez cały dzień nie nie jem tylko pije lub jakieś warzywo lub owoc zjem i zauważyłam że coś jest nie tak więc wejdę na wagę a tam ledwo 45 a zawsze nie spadało po niżej 60 i także jak zobaczyłam w lustrze mojego nogi to myślałem że zaraz się polamia jak patyczki ktoś wie co polecić na apytet lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź szybko do lekarza , nagle chudniecie i brak apetytu to nic dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×