Odpowiedz na ten temat

NAJLEPSZA DIETA NA ŚWIECIE !

• lemka 2009.05.11 [12:55]
    Moi drodzy nie oszukujmy się nie ma skutecznych diet typu kapuściana, kopenhaska itd... i wszytkie tego rodzaju diety nam nie pomogą , to co zrzucimy momentalnie odbije się spowrotem..... wiem to nie z teorii ,lecz własnej praktyki....

Po przetestowaniu setek diet , zabiegów i różnych tego typu wspomagaczy wiem coś na ten temat , że nie wartoo ponieważ zyskamy efekt na chwilę pozniej go stracimy i znowu depresja związana z Naszą wagą czy wyglądem.....

Koniec wszelkich diet,,kartkowych'' - zaczynamy rozsądne żywienie , sposób na całe życie.... żadnej ubogiej diety w mikroelementy. Poniżej podaje moje złote zasady , których się chce trzymac i mam nadzieję , że ktoś również dołączy do tego grona. Będzie,y się dzielić troskami, przepisami..wszystkim co możliwe usmiech.gif zapraszam:

- zero słodyczy (ewentualnie jak najdzie ochota coś malutkiego , raz kiedys!)

- napoje ; woda , herbatki , soki warzywne , soki owocowe - świeżo wycyskane

- jemy ok 5 posiłków dziennie małe porcje (najlepiej jeżeli II śniadanie i kolacja będą się składały z warzyw i owoców)

- warzywa wszytkie (mało ziemniaków) , owoce -wszytkie te co mają mało cukru

- bierzemy jakieś witaminkiusmiech.gif

- absolutny brak chleba

- dużo białka , ryb , chudego mięska (pieczemy na grillu lub parze ) , nic na patelni;]

- ruch , ruch i jescze raz ruch (min.30 min dziennie)

MAM NADZIEJĘ , ŻE DOŁĄCZĄ OSOBY , KTÓRE RÓWNIEŻ TAK ZASTOSUJĄ.

Mój przykładowy jadłospis (dzisiaj):

I śniad ; serek wiejski , 2 szt kiwi
    II śniad ; mizeria z połóeki ogórka ,kiwi
    Obiad ; ryba z grilla , surówka , warzywa na parze
    kolacja ; jabłko i jakieś warzywko
  • jastana 2009.05.11 [13:00]
    ja się dołączam !!!! chce w koncu rzucić skutecznie wagę i dobrze sie odzywiac

• .Asia. 2009.05.11 [13:18]
    Też dołączam usmiech.gif

• paula005 2009.05.11 [14:22]
    tez chetnie sie dolacze. mam nadzieje,ze w koncu cos zdzialam wolniej ale skutecznie ;]

"Wieć odzważmy się na więcej"
  • lemka 2009.05.11 [14:23]
    Asiu witam Cię serdecznieusmiech.gif masz dużą nadwage?
  • Simmona 2009.05.11 [15:24]
    To jest nas coraz więcej usmiech.gif
    Moja zmora to biodra i uda pechowiec.gif Aaa i wałki na boczkach usmiech.gif
    Codziennie robię ok. 90 brzuszków, dużo spaceruję, mam zamiar kupic rolki.

Dwa miesiące temu rzuciłam palenie, wydawało mi się, że nie jem dużo ale zgubiło mnie tzw. podjadanie usmiech.gif

• Simmona 2009.05.11 [15:49]
    Dasz radę usmiech.gif
    Ja pieczywa nie jem już 3 tyg usmiech.gif Można spokojnie wytrzymać.
  • mirkat 2009.05.11 [16:16]
    moge sie przylaczyc? bo moj topic umiera smiercia naturalna. od 20 kwietnia jestem na diecie i ok 3 kg schudlam. do 23 maja chcialabym jeszcze 2 kg by mi ubylo. Powiem Wam ze taka dieta to jest cos niesamowitego!!!!!!!! w ogole nie chodze glodna a chudneusmiech.gif i mysle ze jak osiagne juz swoj cel to postarm sie dobre nawyki zachowacoczko.gif
    168cm, 24 lata 20.04- 72 kg 28.04 - 70 kg, 2 cm mniej bioderka i brzuch 06.05 - 69kg powoli do celu:0 cel - 67 koniec maja
  • ta co schudla 2009.05.11 [17:37]
    a dlaczego nie jesc ziemniakow czy chleba? Ja bym tak nie mogla. Mozna jesc wszystko, nawet slodycze od czasu do czasu, oby w odpowiednich ilosciach.
  • lemka 2009.05.11 [17:48]
    ahh jak miło wejść na forum i zobaczyć ile nowych osób dołączyłousmiech.gif

Paula gawrantuje Ci , że waga też będzie szybko spadać , aż będziesz zdziwionausmiech.gif

desperatka grubaska przedewszytkim zmień nickusmiech.gif na jakiś pogodniejszy piękna od diś npusmiech.gif odrazu będzie lepiej usmiech.gif mamy podobną wagę ,lecz ja mam parę kg więcej.smutas.gif

Simona Tobie to wręcz zazdroszczę wzrostu i wagiusmiech.gif jakbym chociaż tyle ważyła to byłabym dumna,ale Tobie życze powodzenia;], i myślę , że w Twoim wypadku będzie najlepszy sport.. a szczególnie jakieś ćwiczenia na te poszczególne partie.

she87 to najlepiej jeżeli będzie to ten ,,zdrowy'' mam na myśli razowy i najlepiej spożyc go ranoo...

mirkat zapraszamy razem łatwiejusmiech.gif

Aśka od czasu do czasu można zjeść ziemniaczka czy trochę chlepka tego zdrowego.. ale w rozsądnych ilościach oczywiście.. nikt tu nie narzuca jakiś żelaznych zasad.
  • lemka 2009.05.11 [17:52]
    tak tak ja jestem mądrA JAKA ja mam niesamowitą wiedzę... tylko wiecie czego się boje , że znowu moja słaba wola puści ... kurcze nie wiem jak sobie poradzic z mą psychiką żeby wreszcie przestawiła się tak na dobre.. naprawdę psychika tj głowny mój problem mam takie coś , że jak mnie coś nagle natknie idę sie ,,obżreć'' i pozniej wpadam w taki cykl kilku dniowy badz nawet tygodniowysmutas.gif niestty
  • sweet tooth 2009.05.11 [18:04]
    ja sie chetnie podlacze..jestem na diecie dzis 6 dzien...narazie spadlo mi b duzo bo 2 kg. jem zdrowo, b duzo warzyw (0.5 kg dziennie w roznych formach), owocow troche (ok 200 g dziennie) i ok 150 g złożonych węgli (w tym 1 kromka pełnoziarnistego chleba, i porcja ok. 100-120 g zlozonych wegli np. ciemny ryż), oraz białko w postaci kurczaka z grilla i ryb i owocow morza gotowanych.czasem jogurt naturalny jako przekaska..czuje sie dobrze-warzywa daja duzo energii! chce schudnac do 56 kg, w tej chwilii waze 61.3 kg, 174 wzrostu. codziennie chodze na 30 min spacer, w weekend bylam na dlugiej wycieczce rowerowej.. mam nadzieje ze dam rade zejsc do 56 kg do polowy czerwca...bylabym baaardzo szczesliwausmiech.gif
  • lemka 2009.05.11 [18:36]
    sweet tooth to bardzo rozsądne jak diete rozłożyłaśusmiech.gif i wynik rewelacyjny gartulujeusmiech.gif
  • szcze_Cin_Cin 2009.05.11 [19:06]
    ja dołączam usmiech.gif właśnie czegoś takiego szukałam!
    na razie ograniczam się do 700 kcal, później zacznę dodawać.

• lemka 2009.05.12 [06:07]
    dzień dobryusmiech.gif ja już od tej godz mogę planować co i jakoczko.gif .. szczecin.cin ja też taka mniej wiecej mam kalorycznośćusmiech.gif jhak Wam idzie? macie może jakieś ciekawe spostrzeżenia? zapraszam do wypowiedziusmiech.gif
  • Simmona 2009.05.12 [09:11]
    kwiatek.gif dla wszyskich usmiech.gif

lemka - taka gruszka typowa jestem usmiech.gif Co do spostrzeżeń to mam jedno - mam ochotę na czekoladę nadziewaną Wedla - truskawkową oczko.gif

Wczoraj na obiad zjadlam salatę z kurczakiem i pomidorem + kilka łyżek jogurtu. Kolacja 2 jabłka, 90 brzuszków i spać, bo myślałam, ze pochłonę wszystko co jest w lodowce.
    Niestety po rzuceniu palenia nie odczuwam czegoś takiego jak \"sytość\" pechowiec.gif
    Nie ważne usmiech.gif A jak Wam idzie dziewczyny ? usmiech.gif

• Simmona 2009.05.12 [09:13]
    sweet tooth - ja normalnie nie wierzę! usmiech.gif Przecież Ty już szczupak jesteś oczko.gif
  • lemka 2009.05.12 [09:23]
    Simona również dołaczam się opinii o szczupakuusmiech.gif tylko pozazdrościć.usmiech.gif

najlepsze będą regularne ,zbilansowane posiłki...ehhhh żebym potrafiła raz na zawsze wtrwać aż wstyd , żeby się odchudzać od kilku lat a ważyć coraz więcej jak nie uda mi się schudnąć to już będzie kaput .... chyba wpadne w całkowitą depresje nad moją słabą wolą.bo to wstyd wstyd!!!! ale mam głęboką nadzieję , że dzięki forum a przedewszytkim Wam uda mi i wam się schudnąć!usmiech.gif więc 3-majmy się razemusmiech.gif

bilans na dzisiaj:

- I śnd ; serek wiejski , ćwiartka ogórka zielonego
    -II śniad; 2 kiwi (jem je ok 9 bo po 5 już wstaję i staje się wcześnie głodnasmutas.gif )

(planowana dalsza część)

- obiad ; serek wiejski , jabłko lub rybka jak wczesniej zdąże wrocic do domkuusmiech.gif

- jakiś owoc i jakas sałatka warzywna na z pomidorka i ogórka z jogurtem naturalnym , pychaaa i zdrowaaaoczko.gif ]

a jak tam Wasze jedzonko ?
  • lemka 2009.05.12 [09:27]
    koleżankoo też planuję rzucić palenie..tylko się srasznie boje , że przytyje jescze bardziej ....uhuh coś strasznegoo... jak to u Ciebie było? przytyłaś coś ? czy obyło się bez tego? gratuluję rzucenia okropnego nałoguusmiech.gif
  • 10101010 2009.05.12 [09:58]
    hej dziewczyny
    ja też się dołączamusmiech.gif od 10 dni stosuję dietę mało a często jadam co trzy godz. śniadanko 9.00 2 śniadanko 12.00 obiadek 15.00 kolacja18.00 ćiczę i biegam schudłam 3 kilogramyusmiech.gif mam nadzieję , że będzie więcej. Moja początkowa waga to 70 kg. przy 158 cmsmutas.gif

• Simmona 2009.05.12 [10:18]
    Boże beksa.gif 3 kg!!! Ja tez chcę!!! usmiech.gif
    Moja przemiana materi stanęła w miejscu od momentu kiedy rzuciłam fajki! Moge nie jeść nic a tyję smiech.gif
    No oczywiście to fałsz, bo podjadam usmiech.gif

lemka - rzuciłam z tym Biorezonansem cz coś tam. Chociaż to jest o kant potłuc, bo jak wyszłam z tego \"zabiegu\" od razu chciałam palić smiech.gif ale się nie dałam i nie palę 76 dni usmiech.gif i waże 70 kg usmiech.gif
    Przeczytałam tez książkę Allena Car, bardzo fajna.

Co do naszej dietki to ja czekam na II śniadanie - o 12 smutas.gif Jogurt i otreby!!!

Ja tez nie mam \"silnej woli\" za grosz!

• eeee tam 2009.05.12 [10:20]
    To normalna dieta 1000 kalorii,zadna nowosćjezyk.gif

Wystarczy liczyc kalorie przy jedzeniu ,do 1000 dziennie i spadek wagi gwarantowany
  • 10101010 2009.05.12 [12:11]
    niewiem ale ja kalorii nie liczę chodzi o to żeby było chudo mało ale żeby nasycić się :0 jadam tylko drób tzn. indyka 100g. lub pierś kurczaka 100g. 2 ziemiaczki i sałatka z warzyw, kolacja jogurt zbożowy a śniadanko 2 kanapeczki z szynką z indyka i sałatą
  • 10101010 2009.05.12 [12:30]
    kobietki ja też nie mam silnej wolismutas.gif wmawiam sobie, że taka porcja mi wystarczy ale w duchu sobie myślę, że za trzy godzinki znowu coś przełknąusmiech.gif i narazie mi się udaje.Ważne jest żeby od czasu do czasu zrobić sobie pyszną nagrodę ale nie wielką ja zafundowałam sobie dziś na drugie śniadanko zamiast owocu jak zawsze 250ml. budyniu waniliowego z rodzynkami mmm....usmiech.gif jeszcze 2,5 godzinki i obiadek:0 ale też wieczorem ćwiczenia i biegi. Czasem mi sie nie chce szczegulnie jak wrucę zmęczona z pracy ale mam motywację! W sierpniu biorę ślub i muszę się wzmieścić w jakąś fajną kieckięusmiech.gif
  • .Asia. 2009.05.12 [14:31]
    Hej usmiech.gif Jak narazie wytrzymuje usmiech.gif tzn prawie, bo dzisiaj zjadłam kilka ciastek smutas.gif nie mogłam się powstrzymać. I jeszcze jeden moj problem to to ze jem niezbyt regularnie.. dziś np rano nie jadlam nic, kolo 12 te nieszczęsne ciasteczka i o 13 dwie smażone rybki usmiech.gif

• 10101010 2009.05.12 [14:53]
    do .Asia.
    potraktuj te ciasteczka jako nagrodęusmiech.gif Ważne, że dalej masz ochotę na dietę i nie rezygnujesz.Trzymam kciuki
  • katarina32 2009.05.12 [14:54]
    Jezeli mogę to się przyłączam
    sweet tooth - bardzo rozsądna dieta, ja zastosuję podobną , obecnie staram się nie przekraczać 1300 kcal.
    Na diecie jestem od zawsze, ale ponownie rozpoczełam wczoraj oczko.gif
    Zjadam ok. 1400kcal. + 400 skoków przez skakankę i 10 km. na orbitreku.
    Dzisiaj nie jest żle, ale chodzę trochę głodna.
    160 cm / 11.05.2009 ----------- > 64 kg. Cel I - 5 kg = 61 kg. Cel II - 5 kg = 58 kg. Co bedzie dalej ? Czas pokaże!
  • 10101010 2009.05.12 [15:15]
    hej katarina no to jest nas więcej:0zawsze to lepiej wymienić się doświadczeniami
  • lemka 2009.05.12 [15:29]
    eee tamusmiech.gif nazwyaj sobie jak chceszusmiech.gif ale my stawiamy głownie na baiałko a małą ilośc węgli....

101010 super , że biegasz to na pewno duzo pomaga... ja sie nie umim mobilizować do biegania i sie chyba do niego nie przekonam gdyż nienawidzę biegac i chyba nigdy tej formy nie polubie..
    motywacja rewelacyjna;d

katrina superusmiech.gif pewnie czym nas więcej tym lepiejusmiech.gif no ja na pewno na nim będe też zamierzam schudnąć i wreszcie poczuc się szczęsliwa;d więc do dzieła babkiusmiech.gifjezyk.gif

• katarina32 2009.05.12 [15:35]
    Szpinak ja robię tak: smażę dużo cebuli, jak się zeszli dodaję szpinak, pieprz, sól - z patelni i w to ogórek konserwowy lub jabłko
    kiedyś dodawałam jajko i bułkę tartą - i sa tego efekty.
    160 cm / 11.05.2009 ----------- > 64 kg. Cel I - 3 kg = 61 kg. Cel II - 3 kg = 58 kg. Cel III - 3 kg. = 55 kg. Co bedzie dalej ? Czas pokaże!
  • lemka 2009.05.12 [15:37]
    i co katrin dobre to jest> ? niezły pomysł ja bym na takie danko nie wpadłausmiech.gif a te jabłko czy okórek w plasterki kostke czy jak???

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...