Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy sposób na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Proponuje wejść i poczytać nie zawiedziecie się www.chudne.suple24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam pomyliłam adres www.chudne.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsalcia
Dzięki Foreverslimowi naprawdę można schudnąć tylko trzeba sobie wiele rzeczy poukładać w głowie.Zmienić wiele w dotychczasowym jedzeniu i ruszyć się z kanapy.Nie użalać się nad sobą tylko wziąć się do roboty.A osiągniecie sukces w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkałinka
Za nim zaczniesz odchudzanie przeczytaj coś mądrego , nie wiem może http://adamed.expert/ mają tam kilka fajnych porad. A najlepiej idź do dietetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzam się z tabletkami foreverslim, skutecznie, od 2 miesięcy. Jak na razie efekt to 11 kg - ale nie tylko biorę tabletki, zmieniam również dietę i chodzę na długie spacery. Do całkowitego sukcesu jeszcze trochę....3 kg. Kuracja ma trwać jeszcze przez miesiąc. W życiu wcześniej nie powiedziałabym, że w ten sposób stracę całę nadwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśkaa
ja próbowałam różnych tabletek, tych które można było kupić w aptece, w sklepach zielarskich. jednak nic mi nie pomagało i jak nie mogłam schudnąć tak nie mogłam.. koleżanka po ciąży sporo przytyła i bardzo szybko zrzuciła kilogramy, okazało się, że brała tabletki iqgreen, też je kupiłam i w dwa miesiące zrzuciłam 12 kg także polecam bo warto zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolka
ja też właśnie po ciąży brałam iqgreen, zależało mi przede wszystkim żeby się nie truć i żeby skład był korzystny. oczywiście brałam je dopiero po odstawieniu córki od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMasumii
To w sumie żadna rewelacja jak dzięki tabletką Foreverslim dałam radę schudnąć 16 kg w trzy miesiące.W pierwszym miesiącu spadek wagi to 6 kg.A na dieta na której byłam polegała na zmniejszeniu porcji po prostu jadłam częściej ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anittka11
dla mnie najlepszym sposobem okazały się tabletki iqgreen dzieki ktorym w 3 miesiace schulam 18 kg czyli naprawde sporo. wczesniej probowalam innych tabletek ale zadne nie zadzialaly tak jak te. mimo ograniczonej ilosci ruchu udalo mi sie zrzucic wage i utrzymuje ja do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewelina
u mnie iqgreen też się sprawdziły, odchudzałam się razem z mamą żeby było nam raźniej:) no i mogę powiedzieć, że nawet dla osób po 50 te tabletki działają bo mama chudła praktycznie tak samo jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tylko człowiek trzyma się zasad kuracji stosując Foreverslim to na pewno schudnie.U mnie te trzy miesiące przyniosły znaczące zmiany.Wyglądam lepiej waga utrzymuje się w normie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki89
Dla mnie najlepszym sposobem na odchudzanie jest jedzenie 5 posiłków dziennie;) trochę ruchu i mój suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zainwestować w Slim Herbal System. Mi się w każdym razie opłaciło. Już schudłam prawie 10 kilo i to bez większej restrykcyjnej diety. Odchudzanie nie kojarzy mi się już z traumą tak jak kiedyś. Spokojnie, powoli chudnę, lepiej się czuję, łatwiej mi zacząć dzień na takiej herbatce z żeń szeniem, ale też lepiej zasnąć bo na noc piję akurat herbatkę z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×