Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najskuteczniejsze oczyszczanie organizmu

Polecane posty

Gość gość
Ja na oczyszczenie organizmu i odchudzanie stosuję Nopalin Calivita. Bardzo fajnie reguluje pracę jelit i oczyszcza organizm. Zamówiłam ten suplement pierwszy raz 3 miesiące temu ponieważ znalazłam na promocji w sklepie www.sklep.zdrowe.com.pl i tak już się do niego przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka2888
Ja przyjmuję suplement African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu czuję się o wiele lepiej na mojej kuracji odchudzającej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy Wam na detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody z organizmu, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i odchudzania. Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Zachęcam do kontaktu! Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz w miesiącu robie sobie post, przez cały dzień jestem na samej wodzie i powiem wam, że na prawdę czuję się lepiej. Do tego suplementuje sie african mango ze strony https://africanmango180.com. efekt murowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom Aloesu
Ja testowałem 3 różne metody oczyszczania organizmu: 1. Post owocowo-warzywny - długi (4 tygodnie), monotonny, niewygodny i słabe samopoczucie 2. Detoks Jaglany - 2 tygodnie, fajne efekty, dobre jedzenie, ale masakryczna ilość czasu spędzana na przygotowaniu jedzenia na następny dzień. Tylko dla ludzi, którzy nie mają nic innego do robocy 3. Aloesowy detox na programie Clean 9 - najkrótszy, nie wymagający żadnych przygotowań, możliwy do zrobienia w hardcorowych warunkach (brak czasu, stres, podróże itd.) i o dziwo daje najlepsze efekty z tych trzech rodzajów. W 9 dni niemal 3 kg w dół, z czego większość to tłuszcz, a nie woda :) i dużo zbędnych cm z całego ciała. Zobacz efekty i kup zestaw dla siebie: https://www.facebook.com/DomAloesu/videos/660696564128165/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskalbl
Najskuteczniejszy sposob jaki znam to nie jednorazowe terapie, a regurlane oczyszczanie ogranizmu. Gwałtowne doraźne terapie nie dadzą rady na dłuższą metę. Dlatego regularnie oczyszczam orgaznim poprzez picie ziół. Najlepsze działanie oczyszczające ma koper włoski i mięta ale inne zioła też sie dobrze sprawdzą byle by regularnie je pić. Z herbapolu lublin są fajne zioła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię zioła ;) no ale niestety same ziółka nie pomogą na moją nadwagę więc skusiłam się na african mango ze strony https://africanmango180.com. Mam je od paru dni więc o efektach dam znać później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Najlepszy detoks jaki w życiu zrobiłam to był ten z wykorzystaniem nano srebra koloidalnego. Zdecydowanie polecam takie oczyszczenie organizmu, można się zdziwić jak dużo dobrego przynosi taka kuracja. Ja osobiście to najbardziej na plus odczułam taką terapię w związku z trawieniem. Wcześniej miałam dość mocno zaburzoną pracę żołądka– biegunki, zaparcia, bóle brzucha. Po detoksie wszystko minęło. Jeśli chodzi o sprzedawcę srebra to zdecydowanie Pro Aktiv, jako jedyni sprzedają preparaty nietoksyczne, 100% czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adauu

Ogólnie medycyna naturalna przeżywa aktualnie swoją drugą, albo i trzecią młodość. Ludzie zauważyli i docenili naturalne środki i preparaty. Ja sama jestem aktualnie pod dużym wrażeniem nano złota do stosowania wewnętrznie. Świetnie się przyjmuje, poprawia ogólne samopoczucie, jakość skóry, czy włosow (już mi tak nie wypadają, widać to zwłaszcza na szczotce po czesaniu). Złoto mam kupione na stronie proaktiv.pl ich mi siostra zasugerowała, że sprzedają preparaty w optymalnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigis

Ja jestem zadowolona z soków Nuja, mają dobry i prosty skład a do tego całkiem dobrze sycą. Wiec napój jest fajny i warto go mieć w torbie w razie potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×