Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKKK

Naprawdę chcesz schudnąć?

Polecane posty

Gość IwonaKKK

NADWAGA ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE... Wiele osób cierpi z powodu nadwagi i chce to zmienić, chce żyć zdrowo, poprawić swój wygląd i samopoczucie! Dla nich właśnie jest Coaching dietetyczny i sesje psychodietetyki. Zapraszam do kontaktu. Dowiesz sie jak skutecznie i trwale stracić zbędne kilogramy. Zachęcam równie do lektury mojego artykułu na blogu blog.iwona-kubis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiące.W tym czasie udało mi sie pozbyć 12 kilogramów zbędnej wagi. Może nie mam figury super modelki, ale jestem szczupła ito mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikassW
12 kg w 3 miesiące a co później jak już przestanie się brać ten Slimunox? Czy trzeba go ciągle brać? Ciekawe jakie są koszty takiej diety. Nie lepiej jakiegoś dietetyka znaleźć i dopasować sobie dietę do swoich potrzeb? W każdym mieście mniejszym czy większym znajdzie się jakiś gabinet w którym można pogadać na temat odchudzania z dietetykiem. A jak się już nie chce jeździć po gabinetach to teraz też można przez internet załatwiać spotkania np. tu: http://centrumdietetyki.com/diet-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się całkowicie z napisanymi tu opiniami, sama brałam Slimunox i jak najbardziej uważam, ze jest to środek jakiego długo wcześniej szukałam. W końcu udąło mi się skutecznie pozbyć wałeczków, które doprowadzały mnie po prostu do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Ja chciałam, zastosowałam dietą, Foreverslim i udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucyna
Ale kończy w biodrach... :-) Na szczęście mi udało jej się pozbyć, nie ukrywam, przy dużej pomocy ze strony Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona, napisze nawet, ze efekty uzyskane po zastosowaniu Foreverslimu przerosły moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa54x
Ja też naprawdę chciałam schudnąć, ale zawsze odkładałam to na później,aż w końcu przepłakałam noc i zrozumiałam,że trzeba coś zmienić! odchudzanie sprawiło,że zwracam uwagę na to co jem i o której godzinie oczko.gif dużą zasługę ma w tym suplement African Mango http://afrikanmango.pl bo to dzięki niemu nie poddałam się w chwili słabości. I szłam dalej mimo iż naprawdę początki są ciężkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiące pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Slimunox to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuuuuu
Lepiej Powiedz ktoś jasno ile to kosztuje w te 3 miesiace a nie jakieś pierdu pierdu... 3 miesiace = KWOTA??? KONKRETY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przetestowałam na sobie kilka różnych suplementów.Z lepszym lub gorszym skutkiem.Aktualnie jestem na Slimunox i nie powiem jestem zaskoczona 3,5 kg w niecałe trzy tygodnie.Ale zobaczę co będzie dalej żebym w pełni mogła polecić te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z porady dietetyka i trenera w jednym: www.igortreneronline.pl. Teraz można wygrać u niego nie tylko piękną sylwetkę, ale także 10 tysięcy złotych. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana
Dziewczyny ja wam napisze tylko tyle, schudłam dzięki temu że jadam regularnie 5 posiłków dziennie o stałych porach! Najlepsza dieta bo jem wszystko tylko wg tej zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo nie mogłam sobie poradzić z nadwagą .Dopiero zastosowanie Foreverslim przyniosło mi rezultaty takie jakich oczekiwałam.W końcu po wielu próbach schudłam i to aż 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×