Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naturhouse Toruń ul. Szosa Lubicka

Polecane posty

Gość gość

Witam, jakie macie doświadczenia z tym punktem Naturhouse? Pytanie kieruję do osób, które schudły tutaj właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 25 kg znajome mnie na ulicy nie poznały, a to wszystko zadziało się przez rok dokładnie 1,5 roku temu odwiedziłam ten punkt i to był pierwszy krok do nowej mnie ;) nie żałuję tej decyzji ani trochę dziś wyglądam szczupło, czuję sie zdrowo, lekko, jestem pewna siebie i w końcu mieszczę się w swoje ulubione dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka chodziła do tego punktu i była zadowolona ich złotym środkiem jest odpowiednia suplementacja, kontrola dietetyka i dobrze zbilansowana dieta i dlatego tak wielu ludzi odnosi sukces i chudnie moim zdaniem to dobre połączenie i nie dziwię sie, że Naturhouse jest tak cenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że różne są opinie na temat Naturhouse, być może to ze względu na różnych dietetyków, bo jak wiadomo od specjalisty dużo zależy natomiast w tym punkcie przyjmuje Pani Lidia, która moim zdaniem podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, potrafi odpowiedzieć na nurtujące pytania i dba o to, by klient naprawdę czuł się pewnie i chciał dążyć do wyznaczonego celu z Naturhouse faktycznie można osiągnąć sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie,potwierdzam to na kogo trafiamy w trakce swojego odchudzania ma duże znaczenie duże znaczenie ma podejście do klienta, dlatego to ile energii, wsparcie i dobrego słowa otrzymamy da odpowiednie rezultaty moim zdaniem warto zaufać pani lidce ona zna nawet beznadziejne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje pierwsza wizyta w Naturhouse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta w Naturhouse jest bezpłatna nie musisz za nic płacić, sama decydujesz , czy chcesz podjąć współpracę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo,!!! to super na pewno skorzystam, bo potrzebuję jakiejś fachowej pomocy ale wy naprawdę schudłyście z Naturhouse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że nigdy nie wierzyłam w to że Naturhouse zmienia wygląd, zmienia człowiek i naprawdę odchudza, dopóki sama nie spróbowałam w tym punkcie ogromnie się cieszę, że trafiłam w ręce pani Lidii jest to osoba godna zaufania bo wie co robi i robi to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się śmiałam i z dystansem podchodziłam do reklam o Naturhouse ale wiecie - ja tez przytyłam, też było mi ciężko, więc postanowiłam spróbować nie żałuję dzięki Naturhouse odnalazałam siebie na nowo i znow czuję się świetnie w swojej sylwetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pod wielkim wrażeniem pierwszego spotkania w tym punkcie uważam, że kapitalnie radzą sobie z nowym pacjentem ,wprowadzając go w temat indywidualne podejście do pacjenta, super plan diety, który sprzyja zmianom same plusy! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×