Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paździochowa

Nie chce mi się schudnąc kilku kg a parę lat temu..

Polecane posty

Gość Paździochowa

..schudłam ponad 55 kg. Lenistwo poziom master :( Motywacja na poziomie wycieraczki w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się śmiałam, śmiałam do rozpuku zajadając się przy tym ciastkami, a teraz płaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzo92
Bez jaj, jest tyle metod na odchudzanie,diety, suplementy, ćwiczenia itp., że można się ogarnąć... ja nie jestem sceptycznie nastawiona do suplementów odchudzających, bo nie wszystkie są chemiczne. Poczytaj trochę o IQgreen - naturalny środek wspomagający odchudzanie. Sama stosowałam i nie mam co do nich żadnych zarzutów. Schudłam, bez żadnych uszczerbków na zdrowiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce z otyłością postawiłam na Foreverslim. Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj jakis przykladowy przepis ta co schudla 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuaahhahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka BB
Spróbuj może zastosować Slimunox. Ja też miałam problem z nadwagą i przez 3 miesiące stosowałam te tabletki. I udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara32
Warto nakręcić metabolizm jakimś spalaczem tłuszczu, u mnie Thermo speed świetnie zdaje egzamin. Pocę się na treningach niemiłosiernie i dużo szybciej gubie tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Również miałem problem z nadwagą,ale odkąd stosuje suplement diety IQacai nie mam tego problemu.Dzięki IQacai straciłem 8 kg w kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie można kupić i bez obaw zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o spalacze to zastanawiałam się nad firmą Trizer, ale ze względu na cenę zdecydowałam się na firmę Trec (https://twojeodzywki.pl/odzywki/reduktory-tluszczu/trec-cla-green-tea.html). Jak dla mnie jest okej, widzę poprawę. Zwłaszcza, że wykonuję pracę biurową, więc wspomaganie się przyda. Niedługo wracam do biegania, więc myślę, że coś do wakacji się uda ujędrnić, wzmocnić, spalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg 1.5 miesiąca,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę warto zastosować Slimunox.Miałam bardzo podobny problem wiecznie na diecie a efektów żadnych.Dopiero dieta i Slimunox przyniósł oczekiwane i trwałe efekty.Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybawieniem jeżeli chodzi o walkę z podjadaniem słodyczy okazało się zastosowanie Foreverslimu. Przestałam je podjadać i w 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne reklamy a efety zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Slimunox poleciłą koleżanka, która widziała jego działąnie u kogoś z rodziny, a wiedziałą jak ja męczę się z nadwagą. Na razie stosuję te tabletki od dwóch miesięcy i już jest 9 kil,o mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie się z tobą zgodzę bo nie ma tabletek odchudzających.Są tabletki które wspomagają odchudzanie.Zawsze podstawą powinna być dieta i ruch.I do jednych z lepszych należy właśnie Foreverslim ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×