Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yokoda

Nie do sylwestra, nie do wakacji. Schudnąć na zawsze!

Polecane posty

Gość Yokoda

Cześć, tak jak w temacie - nie odchudzam się "bo coś tam...". Chcę schudnąć na zawsze. Chcę zmienić swoje życie, nawyki żywieniowe, chcę być aktywna. Cel numer jeden to eliminacja cukrów. Cel numer dwa to ograniczenie tłuszczu. Cel numer trzy to zwiększenie swojej aktywności fizycznej. Cel numer cztery to minus 15 kg na wadze. I cel ostateczny to bycie zdrowym. Zdrowe odżywianie,******* pozytywne nastawienie każdego dnia. Chciałabym być szczupła i wysportowana. Bo mam zaledwie 30 lat, a czuję się jak gruba, niesprawna staruszka. Zdałam sobie sprawę, że życie i zdrowie jest jedno-dlatego czas na zmiany. Na zawsze.... Coś o mnie: wzrost 168 cm. Waga: 73 kg. Walczę o 58 kg. Kto chętny by się do mnie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ile razy ja tak sobie obiecuję:D ja przy 164 ważę 63,5 a chciałabym 58/9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yokoda
Nie ma co sobie obiecywać, tylko trzeba to zrobić i iuż. Nie chodzi tylko o wygląd i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim o zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia300
Cześć dziewczyny zapraszam was do tematu " chudniemy do sylwestra " oczywiście tam też chcemy zmienić nawyki na stałe i stosujemy racjonalną dietę jeśli macie ochotę to możecie dołączyć a jeśli nie to powodzenia !! Na pewno się uda tylko nie odpuszczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest po prostu zdrowy tryb życia. Odpowiednie odżywianie, odpowiednia dawka ruchu i dobre tabletki Slimunox .A problem z nadmiarem kilogramów sam zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×