Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DominikaWroclaw24

nie jedzac, pijac napoj energetyczny i cwiczac....

Polecane posty

Gość DominikaWroclaw24

ile udalo wam sie zgubic w krotkim czasie?wiem ze niezdrowo al potrzebuje szybkiego efektu zaczela sie szkola-studia i musze sie zmiscic w ciuchy z zeszlego roku:( ile schudne tak w pare dni? robicie tak lub podobnie czasem by znow sie w cos zmiescic?wiem ze to niezdrowo ale potrzebuje szybkiego efektu, napiszcie ktora tak robila ile tak schudne w 4 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednej lasce udało sie stracic
sporo :) cale swoje zycie :) gratuluje trafnego wyboru, trzeba eliminowac głupote z puli genow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
nie umre odzywiajac sie tak przez 4 dni i uwazaj zanim zaczniesz kogokolwiek tu wyzywac bo mozesz kogos urazic kolezanko.pomaranczowy nick to nie wszystko.nie jestem glupia, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfffff
LOL jak juz cos to przez pierwsze dni zlecisz z wody, nie z kilogramow (czyli gdy staniesz na wadze moze ci pokazac ze wazysz 2-3 kilo mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widac. ja tez sie zgadzam. moze i nie umrzesz ale moze cie dopadnie bezplodnosc i glupoty po swiecie rosiewac nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo a ty piszesz pod fioletowym
nickiem, tak ? widzisz ? to nie jest wyzwisko tylko ocena twojej inteligencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalalaa
Raczej od tego nie umrzesz, ale prawdopodobieństwo omdlenia jest wielce prawdopodobne... i co z tego że schudniesz ten kilkogram, jeśli po skończeniu tej "diety" zapewne rzucisz się na lodówke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracisz wode i miesnie, potem oczywiscie nie bedziesz trzymala sie diety i przytyjesz i w ubrania nie zmiescisz sie tym bardziej. bo wazc tyle samo bedziesz miala wiecej tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
lady in red jak ty mnie draznisz, lazisz po wszystkich tematach i sie madrzysz, zadalam proste pytanie, nie prosilam o moralizowanie, aha i zastanow sie dobrze zanim komus zaczniesz zyczyc bezplodnosci, bo w przyszlosci mozesz sama miec problemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tydzień schudłam 5 kg,jadłam małe ilości ,dużo mineralnej,więcej fajek.Waga ustabilizowała się i jest taka sama od 4 mieś.Wszystkie diety cud można sobie wsadzić wiecie gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja nie rozumiem takiej glupoty, tyjesz miesiace, czasem lata, a nagle postanawiasz o to schudne, bo juz jestem za gruba... hmmm moze uda mi sie 30 kg w 10 dni..... Pomysl najpierw przez ile czasu przytylas , i tyle sobie daj na schudniecie. Ja przytylam przez pare miesiecy i daje sobie pare miesiecy na schudniecie!! I pamietajcie gdyby istniala super skuteczna metoda schudniecia w pare dni to nie byloby grubych osob, nie myslcie ze jestescie takie inteligentne i wymyslilyscie ekstra sposob zeby schudnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazaj lady , bo jakbys siedziala dluzej na tym forum to zauwazylabys ze jest duzo zakladanych topikow z pytaniami wlasnie do niej, wszyscy cenia sobie jej zdanie, ona juz troche siedzi w odchudzaniu i napewno sie na tym lepiej zna od ciebie. A wchodzi na wszystkie topiki zeby pomoc takim dziewczyna jak ty (tzn wybic glupote z glowy) i tym troche madrzejszym ktore chca schudnac i nie wiedza jak sie do tego zabrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku dniach niejedzenia jeszcze nikt nie zachorował, Jeśli odżywiałaś się niezdrowo to możesz mieć kilka litrów wody zatrzymanej w organiźmi. Jeśli pozbędziesz się tej wody to opuchlizna zejdzie i będziesz wyglądała szczuplej. W ciągu 4 dni to może być nawet 4 kg (litry). Ale pamiętaj, żeby nie dotykać soli po tych czterech dniach i przejź na jakąś zdrową dietę bo inaczej wszystko wróci w ciagu kolejnych 4 dni. Proponuję Ci zamienić te chemiczne drinki- one też zatrzymują wodę- na czerwona herbatkę. Nie potępiam Cię za Twoje zamiary ponieważ skoro nie masz ciuchów ani pieniędzy na nie, to jedyne wyjście, ale szkoda ze nie pomyślałaś o tym wcześniej. A pozostałe osoby, widzę ze juz zapomniały jak to jest być młodym i nie mieć co na tyłek założyć :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czitaaa-jeśli ty chudniesz przez parę miechów ,nie znaczy to że każdy ma chudnąć tak jak ty,skoro napisałam że schudłam w tydzień to tak było ,zresztą nie mam zamiaru sprzeczać się z kimś takim jak ty ,naskakujesz na innych -sama jesteś głupia jak najpierw się tuczysz przez pół roku a potem drugie pół chudniesz,ha ha chociaż się nie nudzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz kobieto zaglodz sie
na smierc wybaw swiat od twojej głupoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedząc, pijąc napoje energetyczne i ćwicząc to się można krzywych akcji z pracą serca nabawić. kumpela w ten sposób wylądowała na ostrym dyżurze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpfully
Witaj. Daruj sobie napoje energetyczne. Generalnie, 2-4 godzin ćwiczeń aerobowych dziennie (bieganie , basen, rower, ergowiosła), tylko zielone warzywa (oprócz grochu), gotowana pierś z kurczaka, wędliny drobiowe i w ciągu tygodnia lecisz 5 kg (nie wody) + jeśli chodzi o ciuchy to spokojnie się wciśniesz. Wypróbowane. A potem postaraj się o bardziej racjonalną dietę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a kto powiedzial ze ja chudne pare miesiecy??? DALAM sobie na to pare miesiecy, jak narazie schudlam 7 kg w miesiac. Ale moje podejscie jest takie ze nie oczekuje ze po 5 dniach diety stane sie super szczupla laska wiem ze na to potrzeba czasu, poza tym w to pare miesiecy wchodza cwiczenia na rzezbe sylwetki. Poza tym wy jestescie najmadrzejsze z dnia na dzien postanowicie nie nie jemy... Chodzi o to ze chociazby do takich 4 dni bez jedzenia powinna sie przygotowac chociaz tydzien wczesniej, jesc mniej ,zdrowiej, pozniej jeden dzien same soki, i pozniej te 4 dni glodowki!!! i racjonalnie wychodzic. Stawiajcie przed soba realne cele, po co ma myslec ze schudnie przez te 4 dni 4 kg?? a jak schudnie 1 kg to co?? bedzie miala doline i napewno nie bedzie sie juz dluzej odchudzac. Poza tym chcecie psuc swoje zdrowie nie radzcie tego innym, my przynajmniej staramy sie naprowadzic na wlasciwa droge odchudzania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre genialne hahaha
Czitaaaaaaa ty prowadzisz ludzi na dobra droge!!? :D :D :D :D :D a ty to taka rozumiem koscielna grubaska z chórku przy kościelnego? wszyscy zle tylko ty chodzisz i sprowadzasz na dobra drogę :D :D to ty masz nielada misje życiową :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krwawego czegos.... Krwawa Mańka Przez tydzień schudłam 5 kg,jadłam małe ilości ,dużo mineralnej, WIECEJ FAJEK - no dobry pomysl DZIEWCZYNY MAM POMYSL ZEBY SCHUDNAC PALMY 3 PACZKI CMIKOW DZIENNIE.... SLYSZALAM ZE NA FECIE TEZ SIE CHUDNIE SPROBUJEMY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nei poprostu tak jak inne dziewczyny staram sie na tym forum naprowadzac dziewczyny na normalna diete + cwiczenia zamiast glodzenie sie i to chyba jest normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmialam...
A ja w zupelnosci zgadzam sie z czita ona jedna (poza lady) ma tu jakies normalne podejscie do czego kolwiek. A wszystkie inne to poprostu musze sie zastanawiac czy naprawde jestescie takie glupie czy sobie na tym topiku zarty robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko muzykalny
A ja jestem za tym zeby nie jadly :D Jak juz ktos powiedzial przynajmniej zgina wadliwe geny hehe Nie wiem skad sie biora takie idiotki hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle podobnie
jak poprzedniczka.jeszcze niedawno bym tez probowala tutaj komus cos doradzic ale po paru tygodniach kafeterii wiem gdzie mozna i gdzie ludzie to przyjma a gdzie nawet nie warto sie rozpisywac.wiadomo ze dieta bez jedzenia,taka na szybko to nic dobrego.ale coz-jak ktos chce.... moja znajoma na chlebie i kawieschudla 55 kilo.i trzyma wage od 3 lat.i zyje.wyniki ma super u lekarza.wiec naprawde nie ma regulki jak i co lepsze .kazdy musi sam wiedziec jak najlepiej schudnie no i potem to utrzyma naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
witam, dziekuje za odpowiedzi! rzeczywiscie te 2-4 godziny cwiczen aerobowych i zielone warzywa plus piers kuraka ot moze byc dobry plan:) czitaa- nie tylam miesiacami a w bardzo krotkim czasie nabralam 3 kilo i chce je zrzucic by sie zmiescic w ciuchy i tyle.nie musze ci sie tlumaczyc.prosilam o rady osob ktore robily cos podobnego czyli jadly minimalnie badz nie jadly pare dni a potem przechodzily na diete stopniowo wychodzac z glodowki/polglodowki itd.i prosze cie nie bron lady bo ona ewidentnie zyczyla mi bezplodnosci by "nie siac dalej glupoty" zastanow sie czy to sa dobre rady madrzejszej kolezanki? pomijam fakt ile kobiet moze miec problemy z zajsciem w ciaze,co nie musi wynikac z nieodpowiedniej diety a np zbyt wysokiego poziomu prolaktyny.itd. jako kobieta majaca zamiar starac sie o dziecko kiedys nie zycze sobie takich uwag pod moim adresem bo nie sa ani madre ani poparte zadna wiedza "madrzejszej i bardziej doswiadczonej w odchudzaniu kolezanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
i nie rozumiem dlaczego wyzywacie mnie od idiotek jezeli chodzi o pare dni, podczas ktorych skurcze sobie zoladek itd.? wiele z was ma za soba bulimie, anoreksie, kompulsy- nie ukrywajmy ze wiekszosc kobiet tu na kafeterii jest chora...a przynajmniej nie traktuje badz nie traktowala iedys jedzenia jako koniecznosci, a wrecz jako cos, czemu podporzadkowywala umysl cialo, nastroj, relacje z innymi. zakladajac ten topik nie wnikalam w to i nie prosilam byscie i wy wnikaly, nie prosilam by ktos zyczyl mi bezplodnosci, zadalam tylko pytanie. i wiecie- szczerze-zaluje ze to zrobilam. dziekuje za pomoc osobom, ktore odpowiedzialy bez umoralniania. kazdy musi przekonac sie na wlasnej skorze co dla niego dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie widziałam żebyś w swoim pierwszym poście zaznaczyła ze chcesz najpierw stosować głodówek a potem \"stopniowo\" z niej wychodzić. widzisz problem tego forum polega na tym ze często zanim ktoś sie sam zorientuje co i jak od razu zakłada topik. może gdybyś poczytała kila tematów z cyklu \"czy schudnę 15 kg w dwa tygodnie\" wiedziałabyś jakie tu większość ma podejście do sprawy i ze pytając o coś w podobnym tonie możesz zostać jedynie wyśmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna A
teraz to aż strach o coś zapytać na tym forum bo od razu ATAK! Inaczej rzeczywiście brzmiałoby to, gdyby normalnie napisać "nie rób tak, nie warto" a tu od razu życzenia bezpłodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do małej czarnej. jak byś co dzień czytała pytania w tym stylu tez by ci ciśnienie skakało. a co do tych które chorowały,chorują na wszelkiego rodzaju nerwice związane z żywieniem (i którymi sie tak sprytnie zasłaniasz) - to wiedz moja droga ,że większość nabawiła sie tych dolegliwości właśnie stosując podobne eksperymenty jak ten ,który ty proponujesz. wiec nie dziw sie ze dostałaś takie \"emocjonalne\" odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
kwawa manka hepfully anusia d dziekuje za wasze wpowiedzi FatCat- zgadzam sie z toba, nie zaznaczalam tego i nie zamierzalam tego zaznaczyc, zadalam konkretne pytanie, jesli ktos mial jakies watpliwosci mogl mnie zapytac jak pozniej chce sie odzywiac ect a nie z gory zakladac ze jestem idiotka, ktora rzuci sie na jedzenie i przytyje to, co zrzucila. Kiedy pare lat temu pierwszy raz odwiedzilam kafeterie, bylo tu zupelnie inaczej, dziewczyny byly mile, pomagalysmy sobie.nikt nikogo nie wyzywal i nie szydzil, jesli cos nie odpowiadalo komus, jakos sie tego w chamski sposob nie komentowalo.takie sa moje wspomnienia.pare lat temu zrzucalam z dziewczynami tu jakies 2 czy 3 kilo czyli niewiele, ale odwiedzlam forum regularnie bo bylo tu poprostu milo, stalo sie to dla mnie codziennym rytualem, mimo, ze nie potrzebowam grupy wsparcia by chudnac. teraz poprostu nie chce mi sie tu wchodzic, wypowiedzi sa czesto na bardzo niskim poziomie wzajemnie wyzywanie sie czy zyczenie komus bezplodnosci- ze sie tak lady in red uczepie.... Jestescie tak glodne i wsciekle, ze w ten sposob dajecie sobie upust?nie bede udowadniac wam, ze nie jestem idiotka, po raz kolejny przekonalam sie poprostu ze nie ma sie co tu wypowiadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×