Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę schudnąć...

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pojęcia co robię nie tak. Od dłuższego czasu staram się schudnąć "do lata". Mam 21 lata, 167cm i 63kg. W wieku 18 ważyłam około 56kg i już wtedy uważałam to na za dużo. Wtedy nie byłam na żadnej diecie, jadłam tonę słodyczy, fastfoodów i w ogóle się nie ruszałam. A teraz, 3 lata później nie jem praktycznie żadnych słodyczy, o fastfoodach nawet nie pamiętam, nie jem ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażę, jem ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie (w chwilach kryzysu co dwa dni) robię katorżniczy trening 45 minut, piję 2l wody dziennie i praktycznie każdą minutę życia poświęcam na myślenie co by tu jeszcze wyrzucić z diety, co by tu jeszcze robić. Żyję w ciągłym biegu, ale staram się wysypiać. Dzisiaj jest dzień kryzysu, ponieważ od dłuższego czasu waga ani drgnęła z 62,7 a dzisiaj wskoczyła na 63,1. Co się dzieje?! Zszokowana kupiłam nawet nową wagę, jednak obie pokazują to samo, więc to nie jest koszmarny sen... Czy kiedykolwiek jeszcze będę szczupła :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś gruba moim zdaniem. Ale jeśli tak uważasz to zacznij ćwiczyć i liczyć kalorię. Ja tak teraz robię ćwiczę w fitcurves nawet do 4 razy w tygodniu jak mam czas. Na kartce zapisuję wszystkie kalorię, które zjadłam w ciągu dnia. Pije dużo wody. Robię sobie w blenderze koktajle oczyszczające. Musiałam się też polubić z grejpfrutem, który pobudza metabolizm. Na pewno się nie załamuj i na spokojnie schudniesz. Teraz jest ciepło to i rowerem możesz jeździć obyś tylko się nie głodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowałam głownie z nabiału , tzn czasem zjem ser czy napije sie mleka ale zauważyłam ze jak jadłam dużo nabiału to przybierałam na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie a te diety podrzucane nic nie warte ja mam problem z trczyca i dlatego nie chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana5
Ćwiczę w domu i jeżdżę rowerem i jak jest sporo ruchu to lepiej dieta działa. Na początku sama starałam się przygotowywać zdrowe posiłki, ale długo mi to schodziło. Teraz korzystam z cateringu dietetycznego www.lightdiet.pl/ i przez 2 miesiące straciłam 4 kilogramy. Dzięki tej diecie nie podjadam, a przyznam się że zdarzało się tak wcześniej. Pewnie masz taki kryzysowy moment ale wyjdziesz z niego. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczkowa
Przede wszystkim powinno byc tak ,ze dietę masz dopasowaną poprzez badania krwi itd . badania sylwetki . Moim zdaniem jak chcesz sie tak porządnie wziąć za dietę to najlepiej skontaktować się z jakimś trenerem personalnym . Moim jest Katarzyna Gryko , , która właśnie na podstawie badań , konsultacji ułożyła mi odpowiedni jadłospis treningowy oraz plan treningowy http://katarzynagryko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukałam sposoby na pozbycie się nadwagi. Zdecydowałam się na zakup Foreverslimu, bo poleciła mi go koleżanka i nie żałuje tej decyzji. Po 3 miesiącach było 14 kilo mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania71
Tak naprawdę dużo teraz jest na rynku Polskim, suplementacji wspomagającej odchudzanie, ale ja z własnego doświadczenia wiem,że nie ma co próbować czegoś co dopiero weszło na rynek bo ja tak robiłam i tylko kasa w błoto!!! W końcu przeanalizowałam strony i tak przekuł moją uwagę suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam i nie żałuję bo warto... Moja chęć ciągłego jedzenia została opanowana, metabolizm przyśpieszył w swoim działaniu;) I tak już 15kg w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak każa babeczka nie raz bylam n diecie. zazwyczaj jednak brakowalo mi chyba jednak jakiegos konkretnego planu. nawet gdy udwalo sie zrucic to tylko na jakis czas, a w sumie nie na tym mi alezalo, aby waga powracala. ostatnio stwerdzilam ze pojde troche inna droga i zaczelam od pobudzenia metabolizmu. zaczelam jezdzic na rowerze, troche cwiczyc na silowni, ale i dodawac do jedzenia blonnik, wiecej warzyw oraz stosowalam kuracje dicopeg 10g bo naprawde z wyproznianiem bywalo roznie. po 2 tygodniach waga mi spadla do 3 kg tak naprawde bez wiekszego wysilku. mam motywacje i chce wiecej! bo widze ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miotałam się prawie 2 lata i jadłam na prawde mało. Ciagłe zmniejszałam ilość dziennych kalorii bo nie bylo efektów. W końcu po wakacjach ze szczupłymi kolezankami, które jadły 2 razy wiecej, powiedziałam : dość. Poszłam do dietetyczki która wytłumaczyla mi że głodzony organizm nie straci tłuszczu za nic. Boi sie głodu wiec gromadzi co sie da. To było najlepiej wydane 120 zł w moim życiu. Kazdego namawiam na wybranie sie po indywidualną diete, bo teraz jem duzo wiecej i chudne. Co prawda to tylko 0,5 kg na tydzień ale efekty juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam problem z schudnięciem, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów. Nie dawno trafiłam na http://odchudzanie-poradnik.pl, tam znalazłam african mango i w końcu coś się ruszyło. Jak na razie 4 kg w dół, ale liczę na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza dieta:rusz duupe z fotela i lataj jak karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy praktycznie ten sam problem...tylko mi się udało. wazyłam 86kg przy 160 cm wzrostu. duzo za duzo i tak samo mówiło mi lustro. nie bede pisać co i jak robiłam bo wszystko macie na http://dietoholicy.pl . powien jednak ze teraz waże 49,5 kg po 2,5 miesiąca. Tak oni czynią cuda na prawdę. Nigdy więcej nie zasiegnę innej porady.. tylko od http://dietoholicy.pl dostałam sprawdzoną wiedze...a nie jak więszkość portali i innych dają wszystko co im do głowy przujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu, W końcu udało mi się osiągnąć, coś od jakiegoś czasu dla mnie nierealnego - normalna wagę, bez zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważenie się nie jest miarodajne!!! Przecież mięśnie mają większą gęstość niż tłuszcz, a skoro regularnie cwiczysz to masz sporo mięśni jak sądzę. Przestań się zadreczac, mierz obwody a nie kontroluj obsesyjnie wagę. Pomysl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jofilka
no zdecydowanie - miarą powinno być lustro i centymetry. nie waga...mi to uświadomiła Pani Gryko, z którą trenowałam...no i faktycznie mięśnie cięższe od tłuszczu....waga stoi a cm spadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąc po zastosowaniu Foreverslim. 3 miesiące czasu i waga spadła o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci mogę polecić catering dietetyczny - ułożony bezpośrednio pod Ciebie. Sam korzystam z tego i jestem bardzo zadowolony. Polecam Ci http://scandale-catering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co czytam to nie ćwiczysz. Samo martwienie się dietą nic nie da. Musisz robić ćwiczenia cardio i rzeźbiące. Wiem z doświadczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się przekonałam do Slimunox, choć początkowo wcale tak różowo nie było. Jednak przejście na dietę i regularne ćwiczenia były dużym szokiem dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim, to naprawdę bardzo dobre tabletki.Skład w 100% naturalny to zadecydowało o tym że go zamówiłam i opłacało się. schudłam 12 kilogramów w czasie 3 miesięcy, oczywiście ze względu na to że są to są tabletki wspomagające odchudzanie, nie obyło się bez diety i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tylko Foreverslim , ale jestem z nich na tyle zadowolona, że nie szukam żadnych innych. Niwelują uczucie głodu, szybciej spalają się kalorie oraz tłuszczyk i po prostu wszystko przebiega szybko i przyjemnie. Nie można oczywiście zapominać o ruchu i właściwym odżywianiu, bo bez tego żaden suplement nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem jak najbardziej zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Wcześniej długo starałam się pozbyc nadwagi.Obecnie wystarczyły 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nic nie jest w stanie dac takiego efektu jak zdrowo rozpisana dieta i troche sportu. Aktualnie chadzam na basen, staram sie jesc zdrowo, a od czasu do czasu pozwalam sobie na odrobine luksusu i catering badz jakis rodzaj detoxu od macro bios bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi seks bardzo pomogl. Polecam przyjemne z pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ustalona dieta to podstawa. Ja wspomagałam się także produktami, które pozwoliły mi zapomnieć o słodyczach- JUICE PLUS+. Shake'i, batony, żelki. Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×