Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość tyra78

ciekawi mnie czy ktos z was stosowal ten preparat wspomagajacy odchudzanie, jestem na diecie 1200-1500kcal, dodatkowo jezdze na orbitreku ale jakis powalajacych osiagniec niemam, sama jestem sobie winna... moj organizm jest na "oszczednym" spalaniu, ciagle dietki, jakies glodowki i tak wkolko i zglupia biedny;P za kazde wypowiedzi bede wdzieczna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
nikt nie stosowal? nikt nic nie we na ten temat?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyra ja w lasnie szukam na internecie opini o tym suplemencie. I generalnie jest mało ale wszystkie jakie sa sa bardzo pozytywne. Napisałam do kilku osób które zakupiły na alegro ten specyfik od kilku mam potwierdzoną skutecznosc. Jedna napisała ze na nią nie zadziałał- wiec jak widac jak kazdy sumplement na jednego działa a na drugiego nie. Kupiłas te tabletki? skąd o nich wiesz? Ja chyba sie skusze- do tego dietka i troche ruchu i moze byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej anik24 :) ja tez znalazlam niewiele bo to dosyc nowy specyfik, wiec pomyslalam zeby stworzyc topik o tej tematyce, moze pomozemy innym kobietkom:) zamowilam sobie juz zestaw na trzy miesiace, czekam na dostawe, mysle, ze w nastepnym tygodniu powinno dotrzec, napewno dam znac jakie beda efekty, jak sie bede po nich czula itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
po za tym widze, ze u ciebie ladnie kilogramy spadly! gratuluje! ja mam b. podobna wage wyjsciowa do twojej poczatkowej, ostatnio sie tak ciagle krece kilo w ta kilo w tamta i juz mam dosyc, ja sie na nie skusisz to sie bede cieszyc bo bedziemy mogly sie wymienic doswiadczeniami:) jak szukalam wiadomosci na temat novoslim to wyskoczyly mi strony w wyszukiwarce jak na nie nadusilam to co sie okazalo? ze temat usuniety, byly to strony o tematyce dietetycznej, chyba z poradami od dietetykow, moze niechca zeby produkt sie za bardzo rozpowszechnil bo jest skuteczny (oczywiscie jak sie czlowiek przy tym nie obzera) zastanowilo mnie to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyra co do mojej wagi- to kurde te kilogramy zrzucam od jesieni- spadło jakies 7-8 kg co na tak długi okres mało. Ale pocieszam sie ze może chociaż waga dzieki powolnemu chudnięciu nie wróci. Marzy mi sie 60 chociaz juz sie dobrze z soba czuje- niby 8 kg a juz garderoba musiała byc wymieniana. Dobrze ze troche ciuchów zostawiłam z czasów kiedy było mnie mniej (nie wchodziłam w nie dobrych pare lat- a zostały tylko z sentymentu). Ja sie moze skusze i kupie jedno opakowanie. A Ty gdzie kupowałas ten 3 pak? Widziałam na stronie bionature -90 zł za 3 sztuki. Na alegro 1 opakowanie 59zł. Kurde różnica duża ale kupic 3 opakowania a niech sie okaże ze na mnie nie będzie działać??? No nic chyba kupie jedno opakowanie Co do tych wpisów na internecie- faktycznie dziwne ze ich tak mało. Ja znalazłam kilka aktualnych i kilka nawet z 2009 roku (na kafeterii jedna dziewczyna pisała iz stosowała i ze to jej pomogło) Chyba po prostu trzeba zaryzykowac i kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
anik, pocieszylas mnie z tymi ciucham :) ja tez trzymam takie co sa za male, ciagle marze ze sie w nie w koncu kiedys zmieszcze :D tabletki zamowilam wlasnie na stronie bionatura, zamowilam odrazu trzy bo zamawiam do niemiec ( tu mieszkam ) i niechcialam sie rozdrabniac ze tak powiem:) moja siostra tez chce sprobowac, ona wazy tyle co ty i koniecznie chce zejsc ponizej 60, no i podesle jej opakowanie i jak beda efekty to zakupimy znow trzy, zeby zrobic trzy miesieczna kuracje, mnie wystarczyloby spokojnie jakbym zeszla tak do 60-62... mysle, ze dobrze zrobisz jak sprobujesz jedno na poczatek, zeby sprawdzic czy zadziala, gratuluje ci wytrwalosci i zaparcia! ja przez wrzesien i pazdziernik schudlam 8 kilo i co?? sama sobie jestem winna bo zaczelam jesc na wieczor kolacyjki spore... okres zimowy byl okropny dla mnie duzo pracowalam wieczorami i sobie podjadalam, wiec wiem ze efekt jo-jo z wlasnej glupoty mam :/ a ty jakas diete stosowalas? bo ja zwykle MZ, czyli mniej zrec:) no i troch sportu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagajuzniespada123
hej ja tez czekam az dojdzie do mnie 3-pak novoslimu :) oby zadziałalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej "wagajuzniespada123" :) tez z niecierpliwoscia czekam na przesylke, mysle, ze w poniedzialek powinnam ja dostac, bede zdawac relacje z "frontu" ;P koniecznie daj znac jakie rezltaty beda u ciebie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia33
Hej dziewczyny, fajnie że jest ten topic o odchudzaniu. Ja też długo szukałam informacji o tym novoslimie w necie, zanim się zdecydowałam na zakup. Jeszcze nie ma się czym wielkim chwalić, bo zaczęłam brać kapsułki od 15 kwietnia i na razie tylko - 3 kg. Do tego dietka 1200 kalorii i bieżnia 3 x w tygodniu. Najgorsza jest moja sister, która jak na złość obżera się słodyczami. A ciuchy w szafie czekają od ubiegłej wiosny (przed porodem) z cichą nadzieją, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie dzisiaj pierwszy dzień biorę suplement do tego gratis dieta mz !!!zobaczymy! a mam co zrzucać bo z 83 chcę zejść tak do 65 kg przy wzroście 160 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej becia :) hej dorota :) becia ale to przeciez super! z jakiej wagi schodzisz?? ja z 76... a wzrost podobny do doroty bo 162, chcialabym tak wlasnie 60-62 miec, ja mam lepiej z moja siostra, ona tez chce zrzucic wiec sie wspieramy, fajnie, ze sie z nami dzielisz doswiadczeniami:) :) :) dorota mamy podobne gabaryty:) mam nadzieje, ze za pare dni do was dolacze!!! super, ze nas juz tu pare kobitek jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
Hej kochane! Ja tez czekam na przesyłkę :) Może jeszcze dzisiaj dojdzie! :D Muszę zrzucić 7-8 kilo i mam nadzieję że Novoslim zadziała! Wcześniej już próbowałam ThermCuts2, Linea, jakiś Fucus27 czy nie wiadomo co jeszcze i nic nie działało :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej karolina:) wlasnie szukalam opinii o novoslim i znalazlam calkiem swierzutka i bardzo pochllebna :) a ty jak stosowalas te wczesniejsze suplementy to dietke do tego jakas robilas? cwiczenia tez? czy poprostu zbilansowane jedzenie? kobietka schudla w dwa miesuace z 78 do 63 (jakos tak, niepamietam juz dokladnie') robila dietke codziennie ok 30 min marszu, ja zastapie marsz orbitrekiem ( w wekeendy bedzie tradycyjnie marsz okolo godzinny) czekam tez bardzo niecierpliwie na te tabsy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
YEAH!!! :D Wreszcie tabsy doszły :) Wzięłam już pierwszą tabletkę. Jutro dieta 1500 kcal + bieganie godzinne :D Wczesniej te suplementy nie działały nie wiem czemu. tez jadłam mniej i ćwiczylam :( Oby teraz nie było powtórki porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
karolina super, ze juz zaczelas:) proponuje zebys sie zmierzyla jak jeszcze tego niezrobilas, ja tak wlasnie zrobie:) czekam na poniedzialek bo mam nadzieje, ze wlasnie wtedy do mnie dojda! trzymam kciuki zeby ci sie tym razem powiodlo!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewolonaod7lat
hej, a czym się wyróżnia ten cały Novoslim? Ponoc ma jakąś recepturę NOVOrx ale o co w tym chodzi? przeciez jak czytam skład to są to zwykłe substancje ktore stosuje sie w WIĘKSZOSCI specyfików (np; extrakt z zielonej herbaty, fasolamina, chrom itd) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
wg ulotki to ten novoRX to jakiś wyciąg z gorzkiej pomarańczy... a ten Novoslim to brac przed czy po posiłku> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
mam je juz dzis!:) karolina ja wzielam dzis przed posilkiem, sama nie wiem co lepiej bo nic na ten temat niepisza... wiec pewnie to nie jest takie wazne:) a co do spozywania posilkow co trzy godziny... musialabym byc bezrobotna zeby sie moc do tego stosowac, rozmawialam z moja lekarka na temat tego preparatu (ona zna moja historie walki z kilogramami, jest moim endikrynologiem) i powiedziala, ze wyprobowac moge jak najbardziej, anik, i jak zakupilas te tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
sorry za literowki :) .....endokrynologiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
no i znalazlam kiedy polykac kapsulki: "W celu zapewnienia jak najlepszych efektów należy zażywać jedną kaspułkę 2 razy dziennie. Pierwszą po śniadaniu, drugą wieczorem po ostatnim posiłku, jednak nie później niż na 2 godz. przed snem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja wlasnie zamowilam, jak ekefety?? prosze dziewczyny odpisujcie te ktore biopra te tabletki... do wakacji blisko i ja mam do zrzucenia z 5-10 kg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ale sie tu ruch zrobił- fajnie:) Ja byłam dwa dni w delegacji i umówmy sie brakowało czasu na internet. Tyra- tabletki zakupilam- dzis zazyłam pierwsza:) ale ze nic nie pisało kiedy je zazywac zazyłam przed sniadaniem zamiast po:( Ale sie poprawie. Tyra pytałas o moje odchudzanie- ojjj historia jest MEGA długa. Kilka dni temu skonczyłam 30 lat a odchudzam sie od kąd pamietam- pewnie połowe mojego zycia albo i lepiej. jakiej ja diety nie stosowałam, co ja nie przyjmowąłam ....:) ojjjj A pomyslec ze 6 lat temu wazyłam 58 kg i było mi mało (przed tym od dziecka byłam pulchna- w wieku 8 klasy szkoły podstawowej wazyłam 74kg przyszło liceum i pierwsza dieta duzo ruchu i schudłam). Ale wage utrzymywałam tak w granicach 58-61 kg. Potem przyszły studia i praca no i awans w pracy i to chyba był moj gwóźdz bo zaczełam tyc mimo niezmienionej diety i aktywnosci fizycznej (kilka razy w tyg fitnes). Chodziłam po lekarzach, robiłam badania -nic nie znalazłam a lekarz stwierdził ze to wina stresu (na jednych działa odchudzajaco na innych wrecz przeciwnie). I tak doszłam do wagi 75 kg. Potem mała historia z dukanemi schudłam do 69 ale przyszła ciaza i dete zaprzestałam. Jadłam normalnie- zdrowo ale widac było to za duzo bo tyłam mimo czestych spacerów cwiczen dla kobiet w ciazy. Nie było by tak zle bo na dwa tygodnie przed porodem miałam na plusie 15kg (umówmy sie w normie) ale ze termin miałam na lipiec i upały sie dały we znaki puchłam jak balon i na poródówce wazyłam 96kg (o matko nie chce tak wiecej). Wod szybko spadała juz w dniu wyjscia wazyłam 85 kg, kolejne 7 dosc szybko spadły ale od wagi 78 zaczeły sie schody. teraz waże 66-67 kg i chudłam te 11 kg mega długo W zasadzie od pwzdziernika zeszłego roku (waga 75kg) do dnia dzisiejszego schudłam te pozostałe 8-9kg z dieta NAturhouse. fajna sprawa polecam jesli ktos ma czas na wizyty, kase na suplementy no i siły na gotowanie so bie oddzielnie. Ja pewnie nadal bym chodziła bo cotygodniowe wizyty mocno mobilizuja ale nablizszy Naturhouse jest 30 kg odemnie a majac dziecko i absorbujaca prace nie mam na to czasu:( Jednak staram sie trzymac diety tak 1300kcl. Oczywiscie czasem jest wiecej ale z NH nauczyłam sie ze nawet jesli sie złamie to nie zaprzestaje diety tylko od jutra wracam na dietetyczne tory. mam nadzieje ze novoslim pomoze mi z tymi ostatnimi kilogramami. Tyra to widze ze startujemy w tym samym czasie. Zatem za tydzien ważenie:) A jak reszta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej anik:) pierwsza tabletke tez wzielam przed sniadaniem... dopiero pozniej znalazlam dokladny instruktaz:) fakt startujemy rownoczesnie:) ale historia! widzr ze niejedno juz przeszlas jesli o tracenie kiloskow chodzi:) u mnie bylo to tak... podstawowka bylam normalna, w szkole sredniej zaczelam tyc, tak po troszke az doszlam do 69 kilo, pozniej wyjechalam do niemiec i jak bylam au-peir schudlam do 60, na studiach trzymalam wage, na zime mi z dwa trzy kilo dochodzilo a pozniej je na wiosne tracilam, najgorszy czas sie zaczal jak magisterke pisalam, pisalam po nocach, w dzien praca (dalej w niemczech caly czas sie sama utrzymywalam) i podjadalam sobie, przytylam do 71kilo, pozniej mialam problemy zdrowotne, gdzie inni normalnie przy tym chudna ja tylam:/ (mam usuniety woreczek zolciowy wiec z przyzwyczajenia nie jem tlusto i pieczone odpada bo bym o odpowiednio odczula) rzymalam sie tak az do przeprowadzki przed trzema laty do innego miasta, nowa odpowiedziana praca i mega stres i mam tak jak ty przy stresie tyje, puchne niewiem jak to nazwac, moja siostra przy tresie chudnie... no i tak dociagnelam do 81kg!!! masakra, w tamtym roku dukan i zeszlam do 73 ale sama sobie jestem winna,ze wrocilo troche, wieczorem jedzenie i doszo do 76, w pazdzierniku bierzemy slub a pozniej chcemy sie o dzidzie starac i nie chce miec 100 z hakiem!!! ja koncze 33 za dwa dni, czyzbys byla byczkiem?:) a jak reszta kobietek??? becia?? dorota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
anik :) dodam jeszcze, ze podziwiam cie za wytrwalosc, najwazniejsze w odchudzaniu jest byc wytrwalym i jak dzien sie nie uda w cholee rzucac wszystko, wlasnie nad tym pracuje i mysle, ze jest lepiej:) dzis w ramach sportu wieczorem orbitrek, do tej pory pucuje mieszkanie, kwiatki na blakonie posadzilam i wogole jakas taka energia mnie rozpiera:) mam jeszcze gore prasowania wiec spalanie kalorii w planach:) no i bede zagladac co jakis czas:) fajnie, ze nas sie tu troche zebralo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
anik:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ja się odchudzam od 7 lat :D z różnymi skutkami. ale zawsze mnie przesladuje jojo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
karolina :) to widze, ze masz juz doswiadczenie... sama wiem jak jest z jo-jo, mam to na wlasne zyczenie:/ musi sie teraz udac!:) bez jo-jo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
czytam wasze wypowiedzi i widze ze dziewczyny macie silną wole. ja mam dopiero 19 lat, nigdy nie wazylam az 70kg jak teraz.. :( rok temu wazylam 65 ale mialam umiesnione cialko wiec pewnie waga gdyby nie ciezkie miesnie byla by mniejsza... przytylam jedzac fast foody.... to one sa moim najgorszym problemem. i tabletki antykoncepcyjne... w srode najpozniej powinnnam dostac novoslim prosze piszcie czy po tygodniu cos sie u was rusza, czy te tabletki działaja bo ja juz nie mam sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-ania75
Cześć dziewczyny, kupiłam i stosuję novoslim od 4 dni. Aktualnie ważę 79 kg - chciałabym 69 ... czyli trochę przede mną. Na razie efektów tabletek nie widać - ale też nie ma się co spodziewać. Jedno, co jest pewne - częściej chodzę do toalety ;-) Co jakiś czas wejdę na to forum i napiszę co się ze mną dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×