Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowe cudo na odchudzanie...? CGA800 Ktoś coś słyszał?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, bo ciągle mi wyskakują reklamy tego, a szczerze mówiąc nigdy się nie spotakłem z tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to podobno to samo co zielona kawa albo ten kwas, co w niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam, że to jest bardziej skuteczne niż zielona kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sama jeszcze nie próbowałam .teraz się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvka
tam jest ekstrakt z kawowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak. albo z jakiejś innej rośliny,bo ten kwas jest chyba w roznych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEj, ja mieszkam w Holandii teraz i tutaj to juz odkryli jakis czas temu. ja sie na tym odchudzalam przez 3 miesiace razem z tesciowa :) ona schudla 13 kg a ja 9 (ja generalnie jestem od niej chudza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm trochę drogi ten preparat, ale tonący brzytwy i każdej nowości sie chwyta dla mnie to ostatni ratunek, jak to nie pomoże to nie wiem już co kiedyś brałam meridie, ale kiepsko się czułam po tym, chodziłam też do dietetyka, ale nie dałam rady z dietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się póki co odchudzam dietą 1200 kcal i włączam teraz ruch. Zastanawiam się nad tym suplementem, ale pierwsze prosiłabym o opinię osób, które to zażywają / zażywały :) Czy faktycznie to coś daje, czy to takie placebo ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorka0909
Nie słyszałam, na mam swoje cudo na odchudzanie zamawiam sobie super catering z Fit Diet. Maja naprawdę dobre jedzenia. W Warszawie jest mnóstwo takich opcji ale u nich zostałam na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczyńska
Nie ma cudownych tabletek odchudzających.Są suplementy które wspomagają odchudzanie.Bardzo dobrym suplementem jest Foreverslim ale trzeba również pamiętać o zmianie diety i o jakiejś aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie od dwóch tygodni biorę Foreverslim .Pomału widzę efekty jego stosowania.Na razie w postaci znacznie zmniejszonego apetytu zerowej chęci na słodycze.Nie wiem jak waga czy spadła czy nie ale spodnie w pasie są troszeczkę luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittiwake
Witam, mieszkam od wielu już lat w Anglii. Ten specyfik można kupić na Ebay.co.uk już za 7.50 funta za 120 tabletek, a nie 137zł za 30 tab. Nikt tego nie kupuje, nawet Anglicy, a są bardziej otyli. To zwykłe naciągactwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
a jakie są efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka89
Ja to to samo co zielona kawa tyle tylko żę te tabletki w swoim składzie mają bardzo mało tego wyciągu.Ja stosuję amerykański środek Foreverslim.W końcu dzięki tym tabletką w ciągu miesiąca schudłam 6 kilo.I niech mi nikt nie mówi że to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
> post usunięty ze strony forum producenta: "Przebadane na uniwersytecie STANOWYM ???" Z tego co mi wiadomo są dwa uniwersytety z mianem stanowego w Pensylwanii: państwowy Pennsylvania State University w mieście uniwersyteckim University Park oraz prywatny University of Pennsylvania w Filadelfii. Oba wielce utytułowane i zajmujące czołowe miejsca w rankingach uniwersytetów USA oraz Światowych. University of Scranton to jezuicka szkoła wyższa o której mało kto słyszał i nie mieszcząca się w żadnym oficjalnym rankingu szkół w USA. Myślę że podobne miejsce zajmują supertabletki wciskane naiwnym grubasom (bez urazyusmiech.gif . Niewiele zaufania budzą również nieudolne próby stworzenia stron z tym produktem w języku niemieckim, niby na niemieckich stronach z żenującym tłumaczeniem treści przez translator. Totalna porażka. Wystarczy minimum inwencji żeby sprawdzić źródło tych stron, ich jakość i pseudomerytorykę treści. STANOWCZO ODRADZAM. Tutaj jedna z pseudostron www niby serwis o zdrowiu a w rzeczywistości jedynie naganiająca naiwnych myślących, że czytają artykuł w poważnym serwisie. Jedyne co na tej stronie istnieje to pseudoinformacje o cudownym działaniu preparatu CGA800. www.odchudzanie-skuteczne.pl Jeżeli to nie wzbudza waszych wątpliwości to co jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maryśka
Ja również bez sprawdzenie nie kupiła bym tego typu tabletek.Zanim kupiłam Foreverslim to sprawdziłam te tabletki.Z efektów jestem bardzo zadowolona bo w końcu udało mi się schudnąć.I na prawdę jeżeli nie ma się pewności co do legalności danego produktu lepiej go nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wyczytałam na którymś z forów, że FOREVERSLIM są to tabletki, które mają w składzie pochodne amfetaminy i silnie uzależniają, co Wy na to? Zastanawiam się nad kupnem, gdzie są najtańsze? Poda ktoś linka? Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dota
stosuję od 2 tygodni i zero efektów na wadze za to zaczyna się problem z wypróżnianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rec002
Najlepszy skutek to dieta M Ż mniej żreć a cudownych tabletek nie ma jak CGA 800 aplikują tablety schemat ćwiczeń na każdy dzień i dietę to nie tablety odchudzają tylko sumienność ćwiczeń byłem kiedyś za młodych lat w wojsku na unitarce był młody poborowy nazywał śię Krajewski ważył 140 kilogramów nie było na niego munduru tylko dres wojskowy wszyscy się z niego nabijali bo na zaprawie porannej nie mógł przebiec jednego okrążenia w koło stadionu wzioł się w garść biegał co rano po trzy okrążenia na początku byłto prawie marsz nie bieg lecz z czasem zaczoł biegać po trzech miesiącach do przysięgi schudł 45 kilogramów rodzice na przysiędze go nie mogli poznać o to cudowna dieta to sport a tabletek nie ma naiwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7704
Zgadzam się, choć jestem w tej grupie naiwniaków, co spróbowali z CGA 8oo, kompletna ściema, zarabiają na takich naiwniakach jak ja. pierwszy raz dałam się tak oszukać i na pewno ostatni, zamierzam przestrzegać przed tymi tabletkami dopóty, dopóki... będzie mi się chciało... Bo jak czytam, że mimo tylu ostrzeżeń ktoś zamawia, a potem pisze o rozczarowaniu, to ręce opadają... Ja zamówiłam szybko, gdy jeszcze nie było negatywnych opinii, bo gdybym przeczytała choć kilka takowych , bardzo głęboko bym się zastanowiła. Bez ćwiczeń, diety nie schudniecie. gdyby "cudowne" tabletki rzeczywiście miały takie działanie jak to rozpływają się nad nim ich "producenci" ( napisałam w cudzysłowie, bo diabli wiedzą gdzie mieści się ta cała firma zajmująca się rozprowadzaniem tego "cuda" ) to wszyscy otyli , a zwłaszcza ci bogaci chodziliby szczuplutcy i żarli by to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno. Stosuję to od jakiegoś miesiąca. Jak na razie przytyłam 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa_agataa
Mi skutecznie pomaga trzymanie się diety i ruch, bez wspomagaczy typu tabletki. Jestem na Fit Diet - super catering codziennie zdrowe posiłki, prosto do domu, w pojemnikach które bez problemu zabieram do pracy. teraz wyjeżdżam na urlop, a dietę sobie wstrzymuję bez problemu - mam nadzieje że na urlopie uda mi się utrzymać dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina2319
CGA800 totalna porażka.No nic dałam sie nabrać i nabić w butelkę.Schudłam dokładnie kilogram ale prędzej jest to zasługa diety.Po za tym tabletki nigdzie nie zarejestrowane mam nadzieję że ich branie nie odbije się to negatywnie na moim zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO ) uznała Zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały dodatkowo bardzo szerokie i dobroczynne dla człowieka spektrum działania Ziół( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu a najważniejsze jest odchudzanie zdrowe i skuteczne bez jo-jo zgodne z naturą! organizmu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % Jo-Jo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Zdecydowanie zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich na odchudzanie, ale tylko suszu!!! oryginalnych Tibetan Herbs żadnych proszków, tabletek itp. Zioła Tybetańskie to zdrowy i naturalny susz ziołowy dobrze znany na świecie od wielu, wielu lat. To nie tabletki czy proszki. Dodatkowo oprócz kuracji ziołami zalecam trochę ruchu. To pewny klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tym. Ale od siebie mogę polecić AquaSlim, przy dodatkowym wysiłku fizycznym jest na prawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×