Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniosz

O CO CHODZI Z Tą DIETą CHAłWOWą??????

Polecane posty

Gość kiniosz

ile dziennie powinno się zjeść chałwy?? w jakich odstepach czasu?? ile mozna pić wody przy tej diecie?? ile dni trwa dieta??? jakie są efekty- ile mozna zrzucić i w jakim czasie?? czy ewentualną różnice widać tylko na wadze czy można się spodziewać również utraty centymetrów?? i jak to właściwie jest że jedząć cos tak tłustego i kalorycznego można w ogóle schudnąć?? Ktoś wie???????:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniosz
hallo!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zig-zag
pierwsze słysze o takiej diecie. Poza tym chałwa jest wysoko kaloryczna i w większości dietach nie dozwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalneeeeee
jesz jej po prostu mało. 1 chałwa 100 gr ma ok. 550 kal. Zjesz np. 2 i nic wiecej więc masz 1100 kal. Na 1100 kal sie chudnie normalne. poza tym objętościowo jest bardzo mało więc nie rozpychasz brzucha. Tylko nie każdy może ją stosować, ja np, jak zjem coś tak pysznego jak chałwa to juz dalej by mnie ciągnęło do słodkiego i nażarłabym się na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniosz
a jest ktos może kto ją stosował i mógłby cos powiedzieć o efektach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katatasza
znam i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniosz
a to dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam...
ja ja stosowalam jadlam 3-4chalwy dzienie po 100g i trzeba jeszcze wypic przynajmniej litr m;leka. diete sie stosuje przez 3dni. schudlam na niej 2 kg a;le nic wicej nie mozna jesc :) ani cwiczyc. zawiera ona pozytywne tluszcze omega a mleko bilako i sie chudnie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja stosowalam ja w ten wtorek i srode:) nie zjada sie 100 g chałwy i zadnego mleka! Diete stosowalam 2 dni. 9.00- jablko 12.00- chalwa 50g 15.00- to samo 18.00- to samo mozna pic wode z cytryna, nieslodzone gorace napoje (kawa, herbata) w czwartek jadlam normalnie tzn. do 1000kcal i dzisiaj waze 2 kg mniej... nie ma efektu jojo. stosowalam ja we wrzesniu 2007 i waga wrocila dopiero po swietach bozego narodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ktoś se jaja robi a zdesperowane grubasy się na to nabiertaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
a i efekt jojo murowany z tym że kilkakrotnie więcej wróci 2 kg X5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
chałwa to sam tłuszcz i cukier więc po nim insulina szaleje.... zjesz takie badziewie zemdli Cię na maksa a za chwilę znów będziesz głodny do tego zero składników odżywczych, minerałów, białka chyba ta dieta ma działac na zasadzie monodiety: jak mozesz wpieprzac TYLKO chałwę do oporu to po dwóch porcjach już w ogóle nie masz na nią ochoty.... po jednym dniu chałwy zjadłabym wszystko z lodówki fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja
[przeciez to tluszcz i CUKIER]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na cere zle wplywa nie mowiac juz o figurze...:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w***rwiaja mnie takie zazdrosne grubasy jak te co pisza negatywne komentarze. Otoz zdesperowana nie jestem bo mam 67cm w talii i 92 w biodrach kochana! i nie bede ci sie tlumaczyla dlaczego chce schudnac bo ch** ci do tego! a dieta dziala. sama w tamte wakacje balam sie zepsuc swoich staran bo odchudzalam sie dluzszy czas z marnym rezultatem i gdy zobaczylam kilogram mniej na wadze po jednym dniu oczy mi wyszly! :) naprawde polecam... A najwieksza glupota jest glodowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
to równie bezsensowna dieta jak dieta Kwaśnieskiego czy Optymalna bezsensowna, nieskuteczna monodieta.... co do utraty 2 kilo to oczywiste że jak się je mniejsze porcje to się waży mniej, to samo się tyczy diet w których w pierwszych dniach organizm traci wodę co z tego że na wadze 2 kilo mnije skoro wystarczy zacząc jeśc normalnie (nie objadając się) a na wadze od razu o te dwa kilo więcej bo je się większe porcje, odwodniony organizm uzupełnił utraconą wodę itp.... jesli ktoś przez 1 dzień będzie pił tylko samą wodę to też będzie ważył o 2 kilo mniej a tłuszczu z tyłka ani fałdek z brzucha nie ubędzie...co najwyżej brzuch nie będzie wzdęty jak się kloca postawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja
MOze niech wam sie oczy otworza albo same zacznijcie myslec..dzizzzuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.04.2008] 16:28 bzdury na maksa to równie bezsensowna dieta jak dieta Kwaśnieskiego czy Optymalna bezsensowna, nieskuteczna monodieta.... co do utraty 2 kilo to oczywiste że jak się je mniejsze porcje to się waży mniej, to samo się tyczy diet w których w pierwszych dniach organizm traci wodę co z tego że na wadze 2 kilo mnije skoro wystarczy zacząc jeśc normalnie (nie objadając się) a na wadze od razu o te dwa kilo więcej bo je się większe porcje, odwodniony organizm uzupełnił utraconą wodę itp.... jesli ktoś przez 1 dzień będzie pił tylko samą wodę to też będzie ważył o 2 kilo mniej a tłuszczu z tyłka ani fałdek z brzucha nie ubędzie...co najwyżej brzuch nie będzie wzdęty jak się kloca postawi Nie rozsmieszaj mnie, schudlam na tej diecie 8 kg! w ciagu miesiaca! hmm... moze to była woda? i nie wracala do grudnia? pewnie tak... Z tego co piszesz, pewnie jestes w gimnazjum i informacje ktore posiadasz przekazala ci biologica :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
taaaa...zazdrosne grubasy.....170 wzrostu i 56 kilo.... i bynajmniej nie mam takiej wagi dzięki idiotycznym dietom ale dzięki temu że odżywiam się racjonalnie i piję dużo zielonej herbaty by chudnąc trzeba jesc co 3-4 godziny, w sumie 5 posiłków, do południa węglowodany a potem jakieś białko z niskokalorycznymi warzywami, pic dużo wody z sokiem z cytryny, herbatki ziołowe .... najważniejsze jednak jest białko bo do jego trawienia zużywamy energię i wtedy chudniemy polecam sałatki z mięsem z piersi kurczaka, tuczykiem z wody, paluszkami krabowymi, krewetkami, mozzarellą, grecką fetą itp twarożki niskotłuszczowe, gotowane jaja to są produkty które pomagają schudnąc a nie cud diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kolejna
"dieta-cud" to głupsza.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze z rozmiaru spodni 27 weszlam w 26 a w pewnym momencie byly na mnie za luzne :] kto chce niech sprobuje a ja ide z tad... nie bede sie denerwowac! Biochemia czeka! ahoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
jesteś gruba i obleśna a to że w 1 dzień stracisz na wadze nie oznacza że z twojego tłustego dupska zleciał tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
a i 58 kg to ja ważę przy 175 cm kurduplu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
a i naucz się pisać poprawnie analfabetko,chyba za duzo chałwy wpieprzyaś hahaha mózg się zmniejszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja
{to ze chuniesz nie oznacza ze jestes zdrowsza- wrecz przeciwnie.Czesto spadek wagi oznacza zly stan zdrowia - naprawde zastanow sie nad ta glupia dieta!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nawet nie potrafisz mojego nicku podrobic :) niezle hahaha zazdrosc przez ciebie przemawia, pewnie sama sprobujesz tej diety ale sie po prostu do tego nie przyznasz hahaha :) narrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury na maksa
koleżanko, założę się że jestem starsza od Ciebie, mam 34 lata racjonalan dieta nie polega na spożywaniu jedynie tłuszczu i cukru może i schudłaś bo nie byłaś w stanie jeśc więcej chałwy....ale to jeszcze nie oznacza że to zdrowa dieta kiedyś schudłam 5 kilo na dwutygodniowej głodówce pijąc tylko wodę i herbatki ziołowe, efekt był trwały, ale czułam się bardzo osłabiona ale czy to oznacza że to było mądre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradze ze jestes zyrafa :) analfabetka to twoja matka swieta racja---> ja nie napisalam, ze ta dieta jest zdrowa. Wiem, ze nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty kekou masz lat
dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keoku sroku
jestes stuknięta takiej niby diety nigdy nie zastosuje bo mam swój rozum , i tak jeszcze masz nadwagę i pewne cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×