Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zasmuconaa

Obliczyłam swoje zapotrzebowanie na kalorie

Polecane posty

Gość Zasmuconaa

Mam 21 lat,166 cm.i ważę 53 kg. Na jakiejs stronce znalazlam pewnien wzór za pomoca ktorgo mozna obliczyc zapotrzebowanie na kalorie.Obliczyłam swoje zapotrzebowanie na kalorie.Tyle mi wyszło: Przemiana materii podstawowa(podtrzymanie procesów życiowych): 1504 kalorii. Przemiana materii całkowita: 2105 kalorii. Czyli załóżmy,że jeśli np.przez cały dzień nic nie robię tylko leżę na łóżku i spożywam te 1504 kalorii to nie schudnę ani nie przytyję??O to tutaj chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież niedawno gadałyśmy
o tym tutaj TAK to dokładnie to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmuconaa
musisz skasować: w przeglądarce internetowej. P.S. wysokich wartości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nie. bo q tych 1500kcl jest wliczone jeszcze chyba myślenie i podstawowe czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss World Trade Center
Własnie, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszło podobne zapotrzebowanie. Przemiana materii podstawowa wyszła u mnie 1505 kcal,a całkowita 2104 kcal. To jak z tym w końcu jest?Czy te 1505 kcal jest potrzebe do zaspokojenia podstawowych funkcji organizmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. myślenie. bicie serca. oddychanie. trawienie ale takze wyjście do kibla podczas tego \"leżenia\" przynajmniej tak sie mnie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.M.G tobie nie podamy
bo jesteś beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszło że dziennie powinnam spozywac ok.1800 kcal,i nie utyje,bo mój orgnizm ma wlasnie takie zapotrzebowanie aby podtrzymac swoje procesy zyciowe. Dziwne,bo gdy pracowalam,jadlam dziennie ok.1800 kcal i przytylam 3 kg,z 55 do 58 kg!!!! Jak to wytłumaczyć logicznie????Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×