Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oceńcie moja dietę i pomóżcie wybrać

Polecane posty

Gość gość

mam 40 lat, rok temu schudłam na "diecie mż" 13 kg z tego przez zimę powróciły 3 kg, polegało to na jedzeniu 4-5 posiłków tzw małych i zdrowych do tego trochę bieżni, nie opierałam się wtedy na żadnych jadłospisach, liczeniach kcal itp teraz chcę dalej zwalczać kg marzę jeszcze o -15 kg, niestety metoda sprzed roku nie daje już żadnych rezultatów. zaczęłam dużo czytać i od dwóch dni jestem na tzw diecie niskowęglowodanowej ale nie ketogenicznej tzn: prawie całkowice odrzuciłam węglowodany w postaci produktów mącznych, chleba, makaronów, ryżu, słodyczy, kasz, ziemniaków itp ale jem coś z węgli tylko na śniadanie np jedna kromka chleba ciemnego, lub jakieś płatki np owsiankę, mój wczorajszy jadłospis wyglądał tak: 7,00-praktycznie tu jem prawie to na co mam ochotę , wczoraj była kromka chleba ciemnego z serem, polędwicą sopocką , pomidor ogórek papryka itp, przedwczoraj np miałam jajecznicę z dwóch jajek , szczypior pomidor i kromka chleba 10,00- dwa pieczone małe jabłka posypane łyżką błonnika 13,00-ok 200g piersi kurczaka w kawałeczkach podsmażonej na oliwie i podduszonej z warzywami z mieszanki mrożonej , posypana troszkę pestkami dyni do tego pomidor 16,00-mała garśc pestek dyni 19,00-serek wiejski lekki , wkroiłam pomidorka rzodkiewkę paprykę szczypior kiełki , wyszło tego sporo i całkowicie mnie zapchało generalnie z taką dietą nie mam problemu bo to są produkty które lubię a kurczaka mogę jeść na różne sposoby i mi się nie znudzi, nawet nie będąc na diece jem tylko drób, innych gatunków nie lubię czy to dobry model na schudnięcie tzn śniadanie z dodatkiem trochę węgli ii sniadanie-zawsze jakiś owoc ale unikając bananów i winogron obiad-drób lub ryba z wszelkimi warzywami i surówkami, przekąska-coś drobnego bo o godz 16ej nie zawsze mogę zjeść , wczoraj były pestki dyni ale nie wiem co innego mogę jeszcze o tej godzinie zjeść kolacja-raczej oparta na białym serze ale dopuszczam też coś rybnego czy np sałatkę z kurczakiem jadłospis chcę opierać na drobiu, rybach, jajach, serze , warzywach, trochę owoców co myślicie o takim sposobie czy da mi to efekty? czy może coś w tym jadłospisie zmodyfikować? do tego jeszcze trochę bieżni tak 3-4 razy w tyg po 40-45 min szybkiego marszu na zmianę z truchtem drugi mój pomysł to wypróbowanie diety 1500 kcal i skorzystanie z gotowych jadłospisów , których jest mnóstwo w internecie + oczywiście bieżnia bardzo proszę o komentarz , jakąś podpowiedz jak ruszyć kolejne kg , dziękuję za wszelkie podpowiedzi i proszę o wyrozumiałość, dodam że jestem dość zdesperowana na dalszą utratę kg a metody do tej pory skuteczne nie działają tak dobrze lub praktycznie wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. jaka jest twoja waga i wzrost? 2. oblicz swoje ppm i cpm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga obecnie waha się 93-95 kg ,rok temu 105, ale było już 89-91 ppm liczone w dostępnych kalkulatorach to 1681 kcal cpm ok 2400kcal jakie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzrost? Co do wniosków to policz kaloryczność swojego dziennego menu a poza tym zdecydowanie odpada dieta 1500kcal skoro twoje ppm wynosi 1681 kcal. Absolutnie nie możesz zejść poniżej swojego ppm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×