Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arsina

Oczyszczanie organizmu

Polecane posty

Gość Arsina

Jakie macie metody? Jakieś suplementy, naturalne sposoby? Próbował ktoś z Was napoju Detox Zero? Dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuski87
Ja jestem na diecie już 2 miesiąc i oczyszczałam organizm w taki sposób,że np. jadłam na diecie makarony,kasze a później robiłam sobie detoks i nie jadłam przez tydzień właśnie kasz ani makaronów po prostu więcej owoców i warzyw wtedy;) dobrze działa kiwi i ananas;) Ja odchudzam się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu nie czuję ciągłego uczucia głodu i to jest bardzo fajne bo nie podjadam między posiłkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asemia
No właśnie ja szukam czegoś na oczyszczanie, będzie idealne na po świętach. Ale jednocześnie chcę, żeby było łagodne i naturalne w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna01
Czy ja wiem czy takie jednorazowe oczyszczanie przyniesie jakiś efekt... Tu chyba chodzi bardziej o długotrwały efekt i zmianę nawyków, żeby coś osiągnąć. Ja zdecydowanie ograniczyłam czerwone mięso i słodkie napoje, do tego IQacai i waga spadła. Także trzeba najpierw zmienić sposób żywienia, powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za sobą jedną 12 dniową kurację tym napojem. Czy coś się zmieniło? Czuję się lżej na brzuchu chociaż waga nie spadła. Ale nie czuję się taka ociężała po obiedzie. Mam więcej energii. Większą ochotę na aktywność. Teraz dla mnie najtrudniejszy czas bo święta niedługo a jestem na etapie zmiany nawyków żywieniowych. Mam nadzieję że nie polegnę ;) W styczniu chcę sobie zrobić jeszcze jedną kurację również 12 dniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym oczyszczeniem organizmu z toksyn jest podanie kroplówki, dobrze mieć w rodzinie jakąś pielęgniarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ytr po świętach chyba każdemu przyda się takie oczyszczanie:P sama o tym pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artinika
A może problemem jest zakwaszenie organizmu? U mnie sprawdził się proszek zasadowy z Langsteiner http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/proszek-zasadowy/ różnicę zauważyłam już po kilku dniach. Stosowałam go zgodnie z tym, co polecam producent, wieczorami. Rozpuszczałam w szklance wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka87
A znacie suplement Colon C? Jest odpowiedzialny za regulację pracy jelit i oczyszczenie organizmu. Zapobiega zaparciom i pomaga kontrolować wagę. Stosowałam wiele suplementów, ale ten jako jeden z nielicznych mi nie szkodzi i czuję się dzięki niemu dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanna444
Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu, to ja stosuje w sumie takie dwie rzeczy. Pierwsza to jest picie wody z cytryną, a druga to zażywanie czystku kreteńskiego. Ja zamawiam na hepatica, bo mam zaufanie do tej firmy, ich suplementy są z naturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam problemy z zaparciami :( Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakula
Kochana, dobry błonnik Ci pomoże :) Spróbuj przykładowo colon c, który ma dużą zawartość błonnika i pomaga wyregulować pracę jelit. Jest to suplement, który ma w składzie tylko i wyłącznie naturalne składniki i kupisz go w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja w końcu kupiłam ten colon c, po pierwsze to dlatego , że od jakiegoś czasu miałam problemy z zaparciami. Szybko w miarę ruszyło i teraz już zapomniałam o tym problemie ;) Piję nadal bo jestem w trakcie odchudzania, błonnik jednak jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o detoksykacje, usuwanie patogenów, bakterii, grzybów i tak dalej to polecam gabinet Vitanea. Realizują tutaj metodę Volla, naturalną, głównie polegającą na tym, żeby organizm sam się zmobilizował do usuwania szkodliwych substancji. Bez farmakologii, w pełni naturalna metodyka. Cała lista patogenów jakie usuwają jest na ich stronie - www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHaniaaloes
Witam Was serdecznie, polecam Wam zdrowy program Clean9 jest to w pełni naturalny 9 dniowy program, z naturalnymi suplementami diety z czystym miąższem aloesowym , polecam zakup na tej stronie z 15 procentowym rabatem na stronie w poniższym linku możecie wejść w zakładkę DOŁĄCZ i zapisać się aby kupowac taniej , z czasem jest również możliwość 35 procentowego rabatu , więcej informacji udzielę przez moją stronkę na faceboku https://www.facebook.com/aloesowykuferekforever/photos/a.17 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHaniaaloes
www.480900018224.fbo.foreverliving.com/page/products/all-products/11-combo-packs/clean-9/pol/pl polecam zakupić zestaw C9 na tej stronie wejść w zakładke DOŁĄCZ aby zapisać się i otrzymać 15 procent rabatu, więcej informacji na mojej stronie na Fb https://www.facebook.com/aloesowykuferekforever/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek88
Widzę, że kilka osób tutaj próbowało colon c, a próbował ktoś może tego nowego colon men? Jestem nim zainteresowany i szukam opinii czy działa tak samo dobrze (a może i lepiej) niż klasyk czyli colon c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam w lodówce od dawna ecoDetox i bierzemy doraźnie, jeżeli dzieje się coś z żołądkiem, w tym dłuższe biegunki, nieświeży oddech, bóle brzucha. Pasożyty w człowieku to norma. Wiele nie daje żadnych objawów przez całe życie, a u niektórych ludzi właśnie bóle stawów, bieganie do łazienki częste. EcoDetox znam, bo moja siostra to dietetyczka i tym preparatem przygotowuje swoich klientów do diety. Najpierw oczyszczanie, później zdrowe praktyki. Nie ma w sumie innej drogi, żeby właściwie stracić wagę. Nie wiem, mam nadzieję, że ci się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dłuższym stosowaniu suplementu EcoDetox i bardzo mi pomógł, to już mogę powiedzieć, jestem taka świeższa, mam więcej energii, wracam do domu i nie padam na twarz jak wcześniej tylko mam czas i siły na zabawę z dziećmi, wyjście ze znajomymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy pić kilka razy dziennie chlorofil roślinny, który oczyszcza organizm z toksyn i odkwasza. Wpiszcie sobie do google: chlorofil roślinny i poczytajcie. Tutaj też jest bardzo ciekawy artykuł http://synergypoland.pl/10-niesamowitych-korzysci-chlorofilu/ w który jest wymienione 11 właściwości chlorofilu. Powiem tak, od kiedy piję chlorofil nie tylko wyniki badań krwi się dużo poprawiły ale również wzrosło samopoczucie, polepszyło się trawienie pokarmów, znikła zgaga itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

świetnie zrobione nano srebro koloidalne sprzedaje od dawna Pro Aktiv przez swoją stronę proaktiv.pl. Polecam, po pierwsze jest niejonowe i nietoksyczne, po drugie w stu procentach czyste bez jakiś zanieczyszczeń które mogłyby się dostać do preparatu podczas produkcji, gdzie inne marki mają z tym dość duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabb

Doceniam walory złota koloidalnego od dawna, stosuję już chyba 5 rok tak profilaktycznie i większe choroby omijają mnie szerokim łukiem jak na razie, oby tak zostało. Najlepiej takiego czystego złota w odpowiedniej krystalicznie czystej wodzie szukać w Pro Aktiv – proaktiv.pl. Oni nie oszukują na jakości, nie dodają jakiś wypełniaczy byle zwiększyć objętość buteleczki i więcej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasma

ja piję soki sportfoodsoki.pl - są bardzo smaczne i pożywne. Dla mnie to bardzo fajna opcja z nimi bo sa zawsze pod ręką. No i mogę się nimi nasycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jeśli szukacie sposobów na parę kilo mniej zajrzyjcie na bloga zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akademia Medycyny Regeneracyjnej oferuje bardzo ciekawe sposoby detoksykacji organizmu naturalnymi sposobami - w internecie można ich znaleźć na stronie medycynaludowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę naturalne metody. Włącza do diety dużo błonnika, warzywa, owoce - lubię pić dużo herbaty. Nie jest tak jałowa jak przefiltrowana woda, bardzo smaczna, a do tego pobudza trawienie. Moja ulubiona ostatnio to herbata zielona Bancha (japońska). Trzeba uważać przy parzeniu, żeby woda nie była zbyt gorąca, bo inaczej robi się cierpka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×