Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość ona84

Jak zabrać sie za oczyszczanie organizmu?? Czy ktoś może mi doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupocząca z mewami
oczyszczanie organizmu to potocznie głodóweczka:) można robić jednodniową, lub takie trzydniowe. w tym czasie pijesz tylko wodę niegazowaną w dużych ilościach -to wszystko. skutki uboczne- dnia pierwszego w godzinach wieczornych bół głowy(to norma, więc bez paniki, bo tak ma już po prostu być) ale dla pocieszenia-nie każdego musi boleć głowa. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwa
wszystko o oczyszczaniu organizmu znajdziesz w książkach Tombaka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwa
a poza tym wejdż na temat: Tombak-czy ktos wie... Tam inni piszą też o oczyszczaniu sposobami Tombaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompi
Albo Dąbrowskiej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona84
wielkie dzieki,dzis zaczełam ćwiczyc nad soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujta mnie?!
3dni jesz jabłka od 4 do max 10sztuk. pijesz dodatkowo wodę ciepłą nie zimną, herbatkę miętową i rumiankową, i 3dnia na noc zjedz 1łyż oliwy z oliwek. bardzo dobrze oczyscisz sie :) i poczujesz 'po' lepiej :) i moze cos schudniesz przy okzaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio znalazłam w ofercie Primavera Spa ofertę 3-dniowej diety oczyszczającej na bazie soków. Pozwala ona usunąć z organizmu niepotrzebne substancje przemiany materii oraz poprawia funkcjonowanie wątroby i nerek. Myślę, że tego rodzaju diety oczyszczająco- odtruwające należy co jakiś czas stosować, ale tak jak w tym ośrodku, pod okiem znawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda mineralna coś na srrrr to super oczyszcza, bez nakładów finansowych powodzenia na kibelku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - generalnie przy odchudzaniu można skutecznie oczyścić organizm. Wypróbuję ten sposób z jedzeniem jabłek bo mnie bardzo zaciekawił a chyba sobie nim nie zaszkodzę więc już zapisuję jak to dokładnie ma wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaauuunaaa
Sauna doskonale oczyszcza organizm z toksyn ... polecam saune fińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podobają się i jabłka i sauna. Przyznam, że na saunie jeszcze nigdy nie byłam ale wszystko przede mną. Sama idea takiego oczyszczania mi się bardzo podoba i odpowiada. Chyba po basenie tak fajnie pójść sobie na saunę? Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurrrrrrrra22
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jednak uważam, że najskuteczniejszym sposobem oczyszczania organizmu jest hydrokolonoterapia. Wiem, że w Centrum Medycznym Vimed można zrobić sobie ten zabieg. Polega on na dokładnym przepłukaniu jelita grubego, dzięki czemu usuwa się wszystkie toksyny z organizmu. Na pewno jest to lepszy sposób niż łykanie leków i jeszcze większe zaśmiecanie swojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Również uważam, że zabiegi w salonach są dobrym początkiem na walkę z toksynami w naszym organizmie,. Widziałam też w tym warszawskim iq medispa taką Terapię morską, która oprócz tego, że pomaga usunąć toksyny to dodatkowo odżywia skórę i tym samym poprawia jej strukturę i tym samym wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje, że samemu można cos tam próbować się oczyszczac ale najlpeije oddać swoje ciało w sprawdzone ręce, które będą wiedziały co jest dla nas najlepsze, moja znajoma wybrała sie do hotelu Głęboczek na zabieg z wina i kąpiele w nich oraz winoterapię bo jak wiadomo winogrona mają dużo antyoksydantów i pomagaja oczyszczac organizm i była bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candygirl87 też znam Głęboczka i uważam, że winoterapia to świetna sprawa i rozwiązanie na oczyszczanie organizmu z toksyn. Wspierając przy tym zabiegi jakąś fajną dietką oczyszczająca (byle nie głodówką i nie za długą) można uzyskac super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodówka może być wyniszczająca dla organizmu także na własna rękę bym sie nie podejmowała takich działań, zachęcona weszłam na strone tego spa i rzeczywiście maja bardzo dużo takich oczyszczających i detoksujących zabiegów na ciało, a z tego co wiem to dla organizmu są dobre takie kiedy weekendowe własnie detoksujące , warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba8787 apropos głodówki masz rację, jeśli ktoś się chce odchudzić to powinien świadomie zadbać o swoje ciało, co z tego że zrzuci kilka kilo skoro jego zdrowie znacznie podupadnie? Zwłaszcza teraz gdy zafundujemy sobie głodówkę to dużo łatwiej nam będzie się przeziębić etc. I tak, masz racje, że mają tam w Głęboczku takie weekendy 'oczyszczające', według mnie raz na jakiś czas taki weekend detoksykujący może bardzo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkuska winoterapia (a tam mają chyba jedyne takie miejsce w Polsce gdzie jest winoterapia :D) stosują tam kosmetyki oparte na składnikach odżywczych i pielęgnacyjnych zawartych w winogronach. I tak mają np. kąpiele w winie, peelingi z pestek winogron, zabiegi inhalacyjno - detoksykujące, okłady z winogronowego miąższu i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dietę oczyszczającą warzywno-owocową - 14 dni (jest to forma głodówki) wg dr med. Ewy Dąbrowskiej www.ewadabrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Ona84 byłam na tej diecie co pisze anka - świetna sprawa dla poprawienia swojego zdrowia, trzeba tylko kupić książkę dr E. Dąbrowskiej - pt. "Ciało i ducha ratować żywieniem" lub poszukać wersji elektronicznej na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno w tym wypadku głodówka jest najgorszym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o skutecznie oczyszczanie organizmu to dobra jest herbatka ESSIAC, a na pewno o wiele zdrowsza niż głodzenie się. Więcej na jej temat można przeczytać na stronie vol-mal.pl Moim zdaniem jest to najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtec
oczyszczanie!Czy to haslo jest nad wyraz modne i naduzywane?Czy wszyscy zwariowali-sa strasznie zanieczyszczeni,bo?...chyba zjedli kilo olowiu i popli rtecia.Totalne wariactwo i kolejna snobistyczna moda,a producenci "bio" nabija kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam artykuł z tipów Jak oczyścić organizm z toksyn? http://goo.gl/HAa5c Poza tym polecam oczyszczanie organizmu jabłkami - dużo jabłek i dużo wody. Zaś jeśli chodzi o oczyszczenie krwi to dużo buraków lub pić dużo barszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia_Poznań
Ja stosuję untoxin do oczyszczania organizmu ze strony: www.tabletki-na-odchudzanie.com/untoxin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×