Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamlodaxxaa

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość mamamlodaxxaa

Jak domowymi sposobami oczyścić organizm,proszę o rade kobiet które to już robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc zdrowa
ja bylam na plukaniu jelit.co prawda nie w domu,ale w gabinecie.mialy byc 3 zabiegi niestety po 2 okazala sie,ze jestem w ciazy.Niedlugo skoncze karmic i chyba znowu to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakich toksyn się chcesz pozbyć :D jeżeli zlogow gnijących resztek pokarmu z jelit to metod jest sporo. Jeżeli związków ołowiu i rtęci to szanse masz raczej małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_888
detox moj sprawodzny to jeden dzień 1 litr kartonu soku pomidorowego, duzo wody mienralnej, czerwona i zielona herbata, trace 1kg na wadzę, i czuje się lżejsza, i czysta, na drugi dzień już nie mam ochoty na nic slodkiego, ani na tłustego :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamlodaxxaa
Na czym polega czyszczenie jelit i jak to się robi.I jak się po tym czułaś? I ile ten zabieg kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwreria
jaki sposob jest najlepszy na oczyszczanie? glodowka czy dieta monogeniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję plusssz lady detox, o efektach się nie wypowiadam póki co, bo to za wcześnie, żeby coś było już widać czy czuć. Drogi nie jest, wiec się skusiłam. W smaku tez całkiem niezły, piję od tygodnia, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżli chodzi o ziołowe, naturalne oczyszczanie organizmu to to jest dobry specyfik, http://naturalnie24.pl/sklep,6,49,paraprotex ma w składzie wyciągi z owoców i ziół. uważam, że jest naprawdę dobry i polecam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Dorka123 ja stosuje go ciut dłużej i jestem zadowolona, efekty czuje na zasadzie takiejże nie potrzebuje już drzemek w ciągu dnia - tego sie nie spodziewałam, ale w sumie to logiczne że oczyszczony organizm nie musząc sie babrać z toksynami lepiej funkcjonuje, wiec i wiecej energii jest :) a po paleniu bardzo mi sie takie oczyszczenie przydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_____
ja stostuję tylko naturalne terapie najczęściej wg Tombaka (te krótkotrwałe) a poza tym doraźnie, jak mam problemy z zaparciami sięgam po coś specjalnego, nie wydaje mi się, żeby stałe łykanie jakichś suplementów było dobrym rozwiazaniem, bo dodatkowo faszerujemy się w ten sposób nie wiadomo czym http://oczyszczanieorganizmu.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że woda z cytryną może pomóc :) Są jeszcze gotowe kuracje oczyszczające jak colonpack, który składa się tylko z naturalnych ziołowych składników. Jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błonnik jest bardzo dobry na wszelkie problemy trawienne. Kuracje oczyszczające takie jak colonpack to już raczej ostateczność, chociaż słyszałam że są bardzo skuteczne. Jeżeli jednak cierpisz z powodów zwykłych gazów błonnik powinien załatwić sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oczyszczanie organizmu najlepszy jest błonnik witalny. Bo oczyszcza nie tylko jelita ale i cały organizm. Niczym miotełka wymiata toksyny, metale, metabolity i inne szkodliwe związki. Tylko dwie miary tych nasionek i zyskuje sie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej aktywności fizycznej dieta i np herbata która pomoże nam oczyścić organizm ważne aby herbata w składzie miała składniki oczyszczające i odchudzające np kwiat hibiskusa, Pu erh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na detoks polecam pić duuużo zielonej herbaty, zamiast czarnej i kawy. Najlepiej wybierać te liściaste, możemy je zaparzać klika razy:) Podobno taki napar jest bogatszy w składniki mineralne. Obecnie mamy masę przeróżnych smaków do wyboru, także każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja zawsze kupuję liściaste z Big-Active - opuncję i pigwę - moje ulubione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie oczyszczanie? z jakich toksyn? Natura już sama o tym pomyślała dużo wcześniej. Wątroba, nerki, gruczoły potowe. Wystarczy nie pakować w siebie przeróżnego śmiecia, a każdy organizm sam się pozbywa na bieżąco tego co mu szkodzi i co nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety organizm jest narażony na działanie różnych toksyn np.metale ciężkie, na które pierwotnie człowiek nie był narażony, przynajmniej w takim stopniu jak teraz, nie wspominając już o lekach... Dodatkowo żyjemy w czasach, gdzie wpływ na nasz organizm mają różnież czynniki zewnętrzne np. powietrze, różnego typu pyły i zanieczyszczenia. Częściowo zgadzam się z Tobą, ale uważam, że warto wspierać organizm naturalnym środkami, które mogą wspomóc oczyścić nasz organizm z wszelkiego rodzaju tosyn. Wybierajmy te naturalne metody, ludy pierwotne korzystają z różnego typu ziół, nie tylko w celu odurzania się, ale w celu wspierania metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

Dla mnie najlepszym lekarstwem już od dawna jest srebro koloidalne, działa na wszystko tak naprawdę bo usuwa pasożyty, bakterie, wirusy a co za tym idzie większość infekcji i chorób które mają swoje źródła w tych mikroorganizmach. Srebro w nano cząstkach zamawiam przez stronę proaktiv.pl i jakiś problemów nigdy ani z obsługą ani z jakością preparatu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ze swojej strony to podpowiem firmę Pro Aktiv i ich preparaty. Szczególnie sobie chwalę zwłaszcza srebro i złoto. Srebro to naturalny antybiotyk, lepszy niż te farmakologiczne bo po prostu naturalniejszy dla organizmu. Złoto z kolei bardzo mi pomogło na bóle stawów, zwłaszcza w barku często mnie strzykało, teraz dolegliwości są tak subtelne że praktycznie niewyczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likus

ja stosuję detoks sokami. Zdrowe soki piję przez kilka dni i potem organizm od razu lepiej pracuje, poprawia mi się metabolizm, cera jerst ładniejsza, brzuch płaski. Soki  zamawiam z nuja.pl i piję je przez kilka dni. Podczas detoksu nawet jnie odczuwam głodu, bo soki są pożywne i mają dobre składniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×