Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiulka 24

od jutra kopenhaska--zapraszam wszystkich chętnych

Polecane posty

Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego 13-dniowego dietowania. Na pewno wspólnymi siłami damy radę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooj
jestes piękna, nie musisz isc na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal
hej fajna jest ta dieta. Masz gg ??bysmy sie wspierały przez gg bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka to ja
lepiej tutaj, sama chetnie sie podłącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
To ja jestem z wami:D Podchodziłam już raz do kopenhaskiej,ale musiałąm ją przerwać po 1-m dniu:-P Teraz już nie mam wyboru- wytrzymam:) Dziewczyny- to może wpiszemy swoje wymiary i cel do osiągnięcia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivianka
CHolercia- chciałabym zacząć od jutra z wami ale właśnie jutro mam podwójną imprezkę na którą zaprosiłam całą rodzinkę. Dołączę się do Was od poniedziałku- życzę powidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jutro zaczynam ta dietke :) wiem ze przynosi cudowne efekty? Czyli kto jutro zaczyNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
Fajnie,że jest nas coraz więcej. W grupie zawsze raźniej:) Na mnie też już czeka cały asortyment w lodówce- zastanawiam się tylko jakie mięsko wybrać- wołowinę czy kurczaka??:) Poza tym to już nie mmogę patrzeć na siebie- kopenhaska to mój ratunek,później 1000 kcal:) Mój cel to 54 kg.No może 53:-P Na razie jest 62:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc kochane!!! Naprawdę nie sądziłam, że tyle nas tu będzie strasznie się cieszę:). Zobaczycie, damy radę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivianka--> niczym się nie przejmuj, to w końcu tylko jeden dzień różnicy. W poniedziałek czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . ja wybieram kurczaka :( Chodz niezbyt przepadam za miesem... Odezwe sie rano przy kawce >pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mamcia kupiła mięsko wołowe, nie przepadam za nim, ale chcę dokładnie tak jak jest w przepisie:). Dozo przy kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś świczonka do dietki dołączasz? Ja się cały czas nad tym zastanawiam, ale nie wiem czy wydolę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona1
cześć, przyłączam sie do was jeśli można. chyba będę najdorodniejasza z was, bo zaczynam od wagi 75 kg... ale co tam. do zobaczenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
Witam:) Doroteczko- wpadaj na nasz topik- zobaczysz jak ładnie chudniemy:D do zobaczenia jutro przy kawce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmvrka
ale super ze jestescie jeszcze wczoraj nie moglam znalezc nikogo chetnego do dietki , ja jestem na 1dniu, waga 68 cel 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
Dzień dobry!!:) czy tylko ja tak wcześnie piję kawkę?? Niemożliwe:-P Wstawać dziewczyny!! Pierwszy dzień diety rozpoczęty:D waga wyjściowa -62 kg. wymiary- 88-70-97, udo- 58 cm:O cel- 52 kg. ( na kopenhaskiej -5 kg,później 1000kcal):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona1
hej! ja jeszcze przed kawką piję czerwoną herbatę, potem idę się opalać do ogrodu i zrobię sobie kawę + duże ilości zimnej wody. Wczoraj pisałam ze zaczynam od wagi 75 kg, dzisiaj podaję dokładną - 74,3. Docelowo chciałabym ważyć 59 kg, wiec kopenhaska to dla mnie tylko początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
uzależniona- a co po kopenhaskiej?? Ja się zastanawiam, jeżeli schudnę mało to może zastosuję jakąś dietę typu 5 kg. w 5 dni:-P No ale liczę na te - 5 kg. i wtedy to już 1000 kcal. ps. ja też zaraz zmykam nad mój dmuchany basen:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 1 Witam serdecznie ,no miło ze juz jestescie:) W nocy myślałam ze zwariuje tak było goraco i duszno :) Kawka juz wypita ,zastanawiam sie co by tu dzis robic ?Hmmm .... moze gdzies wycieczka z meżem i córka ?? Kurcze musze sie ruszac ,chodzic ,maszerowac ... Odezwe sie niebawem ,Zycze powodzenia Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona1
zobaczę na co będę miała ochotę. najlepiej będzie zacząć od 500 kalorii dziennie i stopniowo dochodzić do 1000. Jest teraz dużp owoców i warzyw więc nawet na te skromne 500 kcal, można dobrze zjeść i być sytym. Mam nadzieję że po kopenhaskiej skurczy mi się żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona1
cześć mysz, W takim razie miłego dzionka życzę i powodzenia w dietowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! Widzę, ze wszystkie w świetnej formie:), Ja jeszcze przed kawką. Moja waga wyjściowa to 70,5 kg-brak słów, ale mam nadzieję że już niedługo zacznie spadać, no więc lecę na kawkę, a potem rowerek stacjonarny. Do zobaczonka po obiadku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no ja juz wszystko zjadłam oprucz 2 jaj .Zjem jedno tak koło godziny 17 . A wy jak sie trzymacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka sierpniowa
Mysz- jak to zjadłaś wszystko?? Posiłki dzieli się na lunch-ok.12 i podwieczorek( czy tam obiad) ok.17.Ja jak zwykle musiałam sobie utrudnić życie, tzn. dowiedziałam się dzisiaj,ze będę mieć małego siostrzeńca( jupi!!) i musiałam wypuić lampkę szampana. Jak trudno jest zaplanować tę dietę!! w sumie to dzisiaj i tak trzymam się posiłków jak na diecie, a dla wzmocnienia efektu jutro powtórzę 1-y dzień. Chcę mieć pewność ,że wszystko będzie jak należy:D A jak u was dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia 24
no cześć laseczki, ja już jestem po obiadku, o 17 mam grilla, więc upiekę sobie mięsko, oprócz tego jeździłam na rowerze stacjonarnym przez 2 godzinki. Jak narazie daje radę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×