Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubasek45

od jutra :)

Polecane posty

Od jutra zaczynam dietkę 300 kcal. Jest ktoś chętny żeby się przyłączyć i nawzajem motywować i dopingować ? Zapraszam :) Proszę nie pisać ze dietka jest zła itp... ja swoje wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nikt nie chce sie przyłaczyc. Mam nadzieje ze chociaz pisanie tutaj pomoze mi wytrwac w tej diecie. Zalozenie na jutro tj 14.10. rano kawa z lyzeczka cukru 50 kcal potem jogurt naturalny 140 kcal i nastepnwa kawka z lyzeczka cukru 50 kcal. 240 kcal. Jutro wpis czy dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie dolaczy, bo to nie dietka..tylko glodowanie :O ja pierdziu.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wolałabym głodówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy 45 oznacza twój wiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagath
Nie ważysz aż tak dużo, żeby tak głodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest gruba, ale za rok będzie otyła, jojo już się cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 45 to nie moj wiek to tylko przypadkowa liczba. Mam 26 lat i dwie ciaze za soba ktore to zostawily slad wlasnie w postaci kilogramow.Hagath Owszem waze duzo bo mam jedynie 162cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień za mną. Dałam redę :) i nawet nie czuję sie głodna. Zapomniałam tez dodać ze dwa razy dziennie piję colon-c - to troszke wypelnia żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubasek czy to jest jakas prowokacja? Nie masz dla kogo zyc? Taka dieta szybciej Cie zabije od twojej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc mam dla kogo zyc, mam kochajacego meza i dwoje wspanialych dzieci ale nie radze sobie juz z tam moja nadwaga, a wiem tez ze w inny sposob nie schudne,mujsze widziec szybko rezultaty inaczej brak silnej woli i motywacji. Kiedys na podobnej diecie udalo mi sie schudnac z 55kg na 50 w bardzo krotkim czasie i nic mi nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie możesz schudnąć???? Wystarczy ograniczyć tłuszcz i cukier, jeść 3-5 zbilansowanych posiłków dziennie, trochę ruchu i kilogramy same spadają, na zawsze. Twoja metodą tracisz wodę i mięsnie; żeby funkcjonować, twój organizm potrzebuje paliwa i bierze go w pierwszej kolejności z mięśni, nie z tłuszczu (to udowodnione naukowo). A w miejsce zjedzonych mięśni, będzie magazynował nowy tłuszcz. Nie szanujesz własnego zdrowia i własnych dzieci; będą musiały z tobą łatać do lekarzy na starość;) to się odbije na twoim zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mozna menu przykladowe na dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, wykończysz się... to brzmi strasznie. Wiesz, że przy tak niskokalorycznej diecie tracisz głównie wodę i mięśnie? Myślisz, że Twoje ciało odzyska dawny kształt? Zafunduj sobie kurację na porządnej diecie proteinowej, żeby zrzucać szybko, ale tylko z tłuszczu. Wierz mi, efekty mogą być błyskawiczne, a szanse na jo-jo o wiele mniejsze. Na ketoaktivie możesz spokojnie zredukować wagę o jakies 4-5 kg w 2 tygodnie, czyli tyle ile na swojej diecie głodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal się jak zaczniesz tyć, teraz wiadomo, że chudniesz na glodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×