Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieknaaaa

ODCHUDZAM SIE Z GLOWA!!!

Polecane posty

Witam! Jak co roku zawsze gdy zbliza sie wiosna ja zaczynam pozbywac sie zimowych kilogramow.Swoja wlake rozpoczelam w poniedzialek tj.11 lutego.Moje odchudzanie nie jest zbytnio skomplikowane-mniej jem-zrezygnowlam z pieczywa , miesa i produktow macznych-jem tylko wazywa a z owocow to ananasa , grejpfruta i jablka.Pozatym pije duzo niegazowanej wody i herbaty zielonej.Dodatkowo biore Therm Line 2 +godzinne cwiczenia na orbitreku +brzuszki i cwiczenia poprawiajace wyglad ramion. Odchudzam sie dopiero 4 dzien a juz mam 3,5 kg do tylu(to narazie tylko pozbycie sie wody z organizmu) ale walcze dalej:)Trafilam na swoj czas. Moze ktos ma ochote sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odchudzasz sie z glowa bo nie jesz bialka i tluszczu, tym bardziej jak cwiczysz to glownie co spalasz to miesnie. Wlacz do diety twarog czy ryby a warzywa sporzadzaj z oliwa z oliwek czy innym zdrowym tluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej tere bum
Male ilosci miésa tez sá potrzebne. Schudnác 3.5 kg w takim czasie nie jest zdrowe. W tej chwili zaczynasz glodzic swój organizm, bo nagle odciélas mu to do czego bym przyzwyczajony i do tego zaczélas cwiczyc, czyli bardziej sié méczy. Po pewnym czasie twój organizm zaczyna wiécej odkaldac a mniej spalac, bo musi trzymac rezerwy na wypadek, ze zostanie odciéty od zasobów po raz kolejny. Wiéc przybierac na wadze bédziesz szybciej. Albo jak bédziesz utrzymywac taki stan rzeczy - wpadniesz w choróbska o których pisac mi sié nie chce. W kazdym razie chudniesz za szybko i jest to niezdrowe. 1 kg tygodniowo moze byc. (w sumie tez zalezy od masy ciala, jesli jestes bardzo otyla to nawet do 2kg na tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej tere bum
Aha i pieczywo - jedz ciemne, dostarcza duzo blonnika - i NIE JEDZ ZADNYCH SWINSTW TYPU Therm Line 2 - co to jest? Jedz normalnie w mniejszych ilosciach i cwicz a samo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem otyla-jem nabial(serek wiejski)-warzywa sporzadzam z oliwa-wiec wszystko sie zgadza-a miesa nie jem i jesc nie bede-bo nie lubie-nawet gdy sie nie odchudzam mieso jadam raz na milka tyogni:)Takze odchudzam sie z glowa bo nie chodze glodna , nie glodze sie ect etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej tere bum
Rób jak chcesz, ale chudnác tygodniowo 3.5 kg ciekawe gdzie zajdziesz. Kosci slabná, bo jak jestes coraz chudsza to wapno organizm zaczyna pobierac z kosci. I takie tam. Takze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj piękna! Od miesiąca próbuję wprowadzić podobną dietę do twojej. Niestety czasami mam napady apetytu na pieczyw, albo słodycze. Ulegam i to mnie gubi. Postanowiłam przyłączyć się do ciebie. Może wspólnie będziemy się bardziej motywować i wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj piękna! Od miesiąca próbuję wprowadzić podobną dietę do twojej. Niestety czasami mam napady apetytu na pieczyw, albo słodycze. Ulegam i to mnie gubi. Postanowiłam przyłączyć się do ciebie. Może wspólnie będziemy się bardziej motywować i wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknaaa - to trzeba bylo od razu tak pisac a nie ze jesz same warzywa i owoce, tylko niepotrzebnie sobie spokoj zaklocilas :p A jak z kaloriami, ile mniej wiecej zjadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagóda-jasne!razem zawsze razniej:))Takze zapraszam!!Wiadomo ze czasami ma sie slabsze chwile i ochote na COS.Ja czuje sie super!Nie chdzi o to aby sie glodzic bo to nie da zadnego efektu-tylko WIELKIE jojo!!Postanow sobie ze powiedzmy od jutra zaczynasz taka dietke i chocby nie wiem co nie przerwiesz jej:)Ja np mam jutro impreze(sptkanie zer znajomymi w naszej ulubionej restauracji)-juz sie przygotowywuje ale nie na to ze nie zjem swojej ulubionej potrawy tylko na to ze uslysze zaraz \"ODCHUDZASZ SIE?PO CO...ETC ETC\"-odchudzam sie bo chce sie poczuc lepiej we wlasnym ciele-tak na wiosne:) Co do kalorii-hm teraz to mi tak trudno obliczyc-ale wczoraj dzien zaczelam od serka wiejskiego+pomidorek.Na obiad salata+mozzarella(kilka kawalkow)+pomidor i oliwa.Potem byl ananas swiezy i grejpfrut.Bylam bardzo najedzona.Dodatkowo zielona i czerwona herbata+godzinka cwiczen. A dzisiaj na sniadanie zjadlam platki z mlekiem.Na obiad planuje salatke owocowa.:)) Takze Jagóda zapraszam raz jeszcze-napisz co postanowilas:)) Pozdrawiam i bede yu zagladala kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagóda-co do pieczywa-ja go nie jem w ogole-a Ty jak nie mozesz sie obejsc to kup sobie moze jakies pelnoziarniste?A co do slodyczy-moja znajoma bierze taki preparat MORWA BIALA-ponoc jest bardzo skuteczny-nie ma sie takich dzikich napadow na slodkosci.Dla mnie ogolnie slodycze mogly by nie istniec-nigdy nie mialam z nimi problemu. Zdaje sobie tez sprawe ze nie ma co sie faszerowac roznymi specyfikami na odchudzanie bo takie zdrowe to nie jest.Ja postawilam na jeden specyfik THERM LINE2.Jak dla mnie bomba. A Tobie proponuje wlasnie ta MORWE BIALA.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedna kwestia a mianowice-czy uzywacie jakis kremow balsamow wlasnie "odchudzajacych"?Ja zawsze szukalam czegos odpowiedniego...ile kremow juz mialam...i powiem Wam dziewczyny ze najlepsze sa dla mnie kosmetyki z firmy EVELINE-serum wyszczuplajace.Jest to kosmetyk bardzo tani(ok 15zl) ale jakze skuteczny(przynajmniej u mnie)Skora w bardzo krotkim czasie staje sie jedrniejsza , gladsza i chyba naprawde w obwodach jest mniej.Samruje sie tym rano i wieczorem-plus natryski na przemian ciepla/zimna woda.To sie rozpisalam;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obiecuję tu zaglądać kilka razy dziennie, ale codziennie w tygodniu raczej dam radę. W domu raczej staram się unikać komputera, żeby dać dobry przykład dzieciom. Chyba mnie troszkę zmotywowałaś piękna, bo wczoraj udało mi się trzymać planu. Postanowiłam pisać moje menu - śniadanie : płatki owsiane + suszone śliwki ( ja to zalewam gorącą wodą) - II śniadanie ser żółty, ogórki kiszone, - obiad: kasza gryczana i surówka z kiszonej kapusty - kolacja 2 pulpety z kurczaka + kalafior - wczesnym wieczorkiem jeszcze zjadłam grejpfruta, a wmięzyczasie suszone morele i pestki słonecznika Dzisiaj jestem po płatkach i sałatce z tuńczyka. Ogólnie, to planuję jeść mięso, ale w małych ilościach i nie łączyć go z węglowodanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obiecuję tu zaglądać kilka razy dziennie, ale codziennie w tygodniu raczej dam radę. W domu raczej staram się unikać komputera, żeby dać dobry przykład dzieciom. Chyba mnie troszkę zmotywowałaś piękna, bo wczoraj udało mi się trzymać planu. Postanowiłam pisać moje menu - śniadanie : płatki owsiane + suszone śliwki ( ja to zalewam gorącą wodą) - II śniadanie ser żółty, ogórki kiszone, - obiad: kasza gryczana i surówka z kiszonej kapusty - kolacja 2 pulpety z kurczaka + kalafior - wczesnym wieczorkiem jeszcze zjadłam grejpfruta, a wmięzyczasie suszone morele i pestki słonecznika Dzisiaj jestem po płatkach i sałatce z tuńczyka. Ogólnie, to planuję jeść mięso, ale w małych ilościach i nie łączyć go z węglowodanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Grunt to ze sie zmotywowalas i rozpoczelas:)Ja akurat jestem teraz na urlopie:)Pozatym ja takze bede codziennie pisala co jadlam.Tak bedzie lepiej:)A co ze cwiczeniami?Bedziesz cwiczyla?Czy tylko sama dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję biegać. Mam już wprawę i potrafię przebiec 5-7 km. Ale ostatnio przez zimę zaniedbałam sport. Ćwiczyłam troszkę w domu - skakanka rozciąganie i takie tam, ale ćwiczenie w domu nie sprawia mi takiej przyjemności jak bieganie. Dlatego mam słomiany zapał do domowych ćwiczeń. Może masz na to jakiś sposób? Podziwiam Cię za to nie masz ochoty na słodycze. Ja pewnie byłabym szczupła, gdybym tylko potrafiła odsunąć pokusy. A co do ujędrniania ciałka i smarowania się polecam piling kawowy: 2 łyżki kawy fusiastej zaparzasz, bierzesz same fusy, do tego oliwka(z oliwek, lub jakiś balsam dla poślizgu) można dodać imbir, lub cynamon. Nacierasz się i spłukujesz. Polecam, ale tylko w wannie - kabina bardzo załazi kawą i długo się potem sprząta. Zastanawiam się nad jakimś wspomagaczem. W zasadzie to do tej pory nigdy nic takiego nie stosowałam.Piękna, napisz może coś więcej o tym THERM LINE2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje , cwiczenia na swiezym powietzru sa o wiele lepsze niz te w domowym zaciszu ale jak sie nie ma wyboru....Ja zawsze \"puszczam\" sobie myzyczke i cwicze:) Co do pelliengu z kawy-slyszalam , nawet kiedys robilam ale znechchecilam sie wlasnie tym ze on tak bardzo brudzi:)Ale teraz moze sie znowu nawroce:)Czego sie nie robi;PP A co do wspomagaczy-sama wybrobowalam juz chyba tysiace-i nie ma to jak firma OLIMP LABS-moja wlasna opinia.Zawsze stosowalam L-karnityne taka do ssania-ale ostatnio zrobilam sobie rundke po aptekach i w 3 uslyszlaam ze wlasnie THERM LINE 2 sa bardzo dobre-chwalone prze klientki i co najwazniejsze skuteczne.Przy polaczeniu z cwiczeniami szybko spala tkanke tluszczowa-pozatym biorac te tabletki nie ma sie wielkiego apetytu.Głowny sklad to zielona herbata , l -karnityna , guarana, kofeina.Wlasnie-zawiera duza dawke kofeiny-tak wiec ja kawy juz nie pije-za duzo by tego bylo(przynajmniej dla mnie) Ogolnie to szczerze polecam.Jagóda kup sobie i sama sie przekonasz.Ja w swojej aptece zaplacilam za 60 kapsulek 40zl a na allegro widzialam ze sprzedaja juz za 16zl(nie wiem dlaczego taka przebitka). Co do slodyczy:)Zanim doszlam do wniosku ze sa mi one w ogole nie porzebne do zycia minelo sporo czasu:)Kiedys jakbys mi pomachala przed noskiem zelkami Haribo.....mmmmmm....A dzis sama jezdze do cukierni po ciasto dla meza i mnie to nie rusza.Grunt to silna wola a po jakims czasie POPROSTU SIE NIE CHCE.:) Nie proponuje aby ich w ogole nie jesc-choc ja tak wlasnie robie-grunt to rozsadek.Moja znajoma np jada slodycze tylko we srody ale rzecz jasna w rozsadnych ilosciach:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze robie baaardzo duzo literowek-PRZEPRASZAM-zapewne zle sie to czyta:(Poprawie sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po serii cwiczen.Dzisiaj cwiczylam poraz pierwszy w szortach wyszczuplajacych(dzialaja ponoc jak sauna , co przyspiesza spalanie tkanki tluszczowej.Pozatym lekko masuja co pozwala zwalczyc celulitis).Moje wrazenia sa dosyc pozytywne bo spocilam sie jak szczur.:) Czy ktos sie zechce jeszcze przylaczyc?Razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia niebieska
ja sie do Was przylacze dziewczyny :) zrzucilam juz plus minus 8 kg, ale odchudzam sie od listopada. chce dojsc do wagi 55 kilo i wtedy bede szczesliwa :) teraz mialam ferie, wrocilam do domu i przez 3 tygodnie mama wmuszala we mnie przerozne rzeczy, czasem ulegalam...jak jestem w domu to moge caly dzien sie pilnowac,a wieczorem napadam na lodowke :( dlatego ciesze sie,ze w poniedzialek znikam hehe i zaczynam ostro z moja dieta! pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lilio niebieska!! Ciesze sie ze do nas dolaczasz!Zrzucilas juz 8kg-suuuper!:)A co do Mam...:)One juz takie sa....i chyba nie zanosi sie na to aby sie cos zmienilo:) Zaraz ide zrobie sobie jakies snaidanie:)Potem planuje zakupy( to dopiero gimnastyka)Zawsze po zakupach w Galerii czuje sie jak po 2 h areobiku:) Postanowilam tez ze bede sie wazyla 1 raz w tygodniu a nie jak dotychczas 2 razy dziennie.... Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
pieknaaa a gdzie mozna dostac takie szorty wyszczuplajace?:-) zawsze chcialam sobie takie zalatwic ale nigdzie nie moglam sie dopatrzec. ja zaczynam dietke +cwiczenia od jutra rowerek w domu +szostka weidera o ile dam rade bo to moze wykonczyc:) tak wiec trzymam i za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja zamowilam sobie na allegro-jest tam duzy wybor-takze poszukaj.6 weidera jest naprawde bardzo skuteczna-w bardzo szybkim czasie brzuszek spada i super sie rzezbi-tylko trzeba byc bardzo regularnym. U mnie juz 7 dzien-nie waze sie narazie-poczekam jeszcze z tydzien.:)))Ogolnie czujse sie swietnie:)-LEKKO.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×