Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Hej wszystkim, tj w temacie zapraszam każdego kto chce schudnąć, jak to mówią razem zawsze raźniej... podzielimy się pomysłami, pochwalimy wynikami i będziemy wspierać i motywować. Ja osobiście chcę zacząć od jutra. Na początek planuję kurację oczyszczającą+ćwiczenia. Myślę że znajdą się jacyś chętni...zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak sądzisz to się nie odchudzaj ja potrzebuję schudnąć i będę do tego zmierzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadły mgły i miasto ze snu ..
potrzeba jest matką wynalazku tak sięc może wynajdziesz sobie optymalną dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam osób które także chcą schudnąć-więc mniej zainteresowanych proszę o nie wypowiadanie się-każdy robi tak jak uważa i to na co ma ochotę, ja uważam że jestem za gruba i spróbuję schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omysia
Witam, moja droga nic od jutra zacznij od teraz :) ja długo się zwodziłam mówiąc "od jutra" trwało to od jutra 2 miesiące :) Jestem drugi tydzień po rozpoczęciu diety. W zależności od stanu twego ciała :) dobierz sobie odpowiednią dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka2013
Witam, ja sie chetnie dolacze. Jutro czeka mnie dlugi dzien w pracy i mysle, ze bedzie to dobry dzien na rozpaczecie diety. Latwiej bedzie przetrwac ten pierwszy dzien. Jak to u mnie w pracy, nie ma czasu na jedzenie. Specjalnej diety nie zamierzam stosowac. Mniej, zdrowiej, nie pozniej niz o 19. Dolacze jakis ruch i mam nadzieje, ze powoli do wiosny z 6kg zrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też od jutra startuję heh przynajmniej mam taki plan. Mariola a jaką dietkę oczyszczającą chcesz stosować? I ile do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie że się ktoś znalazł;-) znalazłam sobie kurację oczyszczającą z kaszy jaglanej( chcę oczyścić jelita ze złogów) mam zamiar ją zastosować przez 14 dni dodatkowo ćwicząc przy tym a6w. Po skończeniu oczyszczania albo dukan albo mż. Ważę 65 kg, chciałabym zrzucić jakieś 10-15 kg, mam duży brzuch (po ciąży) i grube nogi-zwłaszcza uda. Wiem że mówienie "od jutra" jest uciążliwe bo sama już tak kilka razy mówiłam ale tym razem nie odpuszczę i schudnę... pozdrawiam WSzystkie ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie dala rady 14dni zaczynam od jutra tylko na szczescie tylko 3dni ryz woda i zielona herbara obym tylko rano nie zapomniala ze zaczynam a co bedziesz jesc oprocz tej kaszy?czy tylko sama kasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oczyszczającej tylko samą kaszę jaglaną+oczywiście woda i zielona herbata a ja jak na razie się zawzięłam i jestem zdeterminowana;-) 60 a Ty jaki ryż? zwykły biały czy może brązowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po pierwszej porcji kaszy i powiem że nie jest źle nawet smaczna, za jakieś 40 min biorę się za ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotka85
Witam. Ja tez zaczynam od dzis. Waga 78 kg ( O BOZE ) :) wzrost 177 cm. cel. 65 ehhh duzo do zgubienia,ale damy rade. Od jutra silowinia,od dzis zero skodyczy , na obiadek rosolek ,po obiedzie tylko owoce I jogurty. Zaczynamy dziewczynki do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka85 witaj Dotka85 pewnie że damy radę trzeba tylko być wytrwałym i wierzyć w to ja teraz na oczyszczaniu ale później pewnie mż powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem kolejną porcję kaszy ale kurcze ciężko jest tak mi się chce jeść i zjadłabym coś pysznego ale na razie wytrzymuję idę poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja bardzo chętnie sycznych diet, jak tyię do Was dołączę. NA razie nie planuje jakichś drastycznych diet, jak tylko ograniczyć słodycze, więcej jeździć na rowerze, skakać na skakance i po prostu MŻ. wzrost 174 waga: 65 wiek: 23 lata Pozsrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwantmycake
hej dziewczyny, ja już jestem w połowie. było 49 jest 44 ;)! pewnie niedługo przyjdzie wam do głowy żeby się oczyszczać: ODRADZAM SENEFOL - u mnie normalna dawka nie dawała żadnego efektu (czekałam tydzień) po czym wzięłam więcej i prawie skończyłam na płukaniu żołądka.. ból niewyobrażalny, nie wiem jak to opisać. coś jak skręt kiszek+przeżeranie przez ściany żołądka+straciłam przytomność. NAPRAWDĘ ODRADZAM wszystko co ma senes- rozleniwia jelita, uzależnia i jest dosyć groźny. polecam błonnik - ja mam z anansem, bioogrody- wystarczają mi 2-3 tabletki dziennie popite pół l. wody i nie mam takich zaparć jak kiedyś. ewentualnie, jeżeli naprawdę chcecie się oczyścić to dzień wodny na początek przed dietą. Pomysł koleżanki-w ciągu dnia 1,5 l wody + lewatywa również z 1,5 l. ponoć wspaniałe uczucie lekkości ;o ja aktualnie dieta ok.300 kcal ( zazwyczaj jem 600kcal- więcej nie potrzebuję ;) ) TRZYMAM KCIUKI ZA NAS ;))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczacy z otyloscia
Witam serdecznie wszystkie internautki czytajace powyzszy temat.Temat typowo kobiecy aczkolwiek mezczyzni rownierz chca cos ze soba robic.Coprawda ja powoli zaczynam zblizac sie do mety(zostalo mi kilka tyg)i moja kuracja odchudzajaca zostanie zakonczona.Ale sluze wam wlasna opinia doswiadczeniem gdyz w chwili obecnej zrzucilem juz ponad 30 kg(waze sie na koniec miesiaca)Mysle ze milo by bylo gdyby jakis rodzynek zaplatal sie posrod pan chcacych zrobic cos ze swoja sylwetka.Ze swojej strony moge dodac ze dziewczyny od zlej strony sie zabieracie.Aby zaczac sie odchudzac nalezy myslec co jesc.Ryz nie jest wskazany przy diecie na odchudzanie,to samo banany.Ja spedzilem wiele godzin na czytaniu informacji o madrym odzywianiu.Dziewczyny w skrocie w kilku slowach.Odchudzanie rowna sie dieta wysokobialkowa i jak najmniej weglowodanowa.Dlaczego bialko? jest naturalnym termogenikiem i przyspiesza przemiane materii poniewarz aby zostac przetworzone nasz organizm musi pracowac nad jego przetwazaniem kilka godz.Najwazniejsze jest zachowac regularnosc posilkow nawet 4 dziennie w waszym przypadku.Ale ...Rano dostarczamy glownie weglowodany aby dac naszemu organizmowi energi pozniej weglowodany z proteinami(bialko)popularny obiad ryz kurczak dla silaczy chcacych budowac mase.i najpozniej ok 18 kolacja ktora sklada sie glownie z bialka.Bialy ser krewetki piers z kurczaka itd.Proces odchudzania jest bardzo zlozony i kazdej z was naprawde polecam najpierw zaczac wizyte u dietetyka.Poniewarz kazda z was prowadzi inny tryb zycia i kazda bedzie wymagala innej diety.Kazda z was ma inna budowe i inna przemiane materii.Odchudzanie jest indywidualna sprawa.Ale najwazniejszy jest moje panie ruch.Im wiecej potu tym lepiej i szybciej palimy kalorie i nasz tluszcz.Warto pomyslec o suplementacji dla kobiet o jakis fat brunerach ale dobrych np redline,venom,hydroxycut hardcore.Sa ta przykladowe spalacze tluszczu ktore topia tluszcz podczas wysilku.Musicie pamietac takze o jednej bardzo waznej sprawie.Przez pierwsze 20-30 min waszego treningu nie topicie tluszczu tylko spada wam poziom glikogenu we krwi po tym czasie organizm dopiero zaczyna siegac po zapasy z tluszczu ktory za pomoca (np elkarnityny (transporter tluszczu) kolejny suplement diety)krwi dodatkowo jest transportowany do miesni gdzie zostaje zamieniony na energie ktora potrzebujecie do wykonania cwiczenia.Przepraszam za taki jakby mini wyklad ale temat odchudzania jest naprawde zlozony i na jego prawidlowe i zdrowe dzialanie sklada sie wiele czynnikow w kilku slowach,dieta,ruch,suplementacja.A juz od samego poczatku widze ze kobiety pisza o bananach ktore zawieraja bardzo duzo weglowodanow lub nawet ryz.Pomijam ze ryz zawiera spore ilosci arsenu(a juz tym bardziej brazowy)Blonnik mozna zastapic czyms innym np pelnoziarnistym ciemnym razowym chlebem.I to jedyne pieczywo ktore powinno sie spozywac.Osobiscie nie jem pieczywa bo zawiera za duzo weglowodanow.Dziewczyny BIALKO BIALKO I JESZCZE RAZ BIALKO a jak najmniej weglowodanow.Na koniec poczytajcie o bardzo prostej zasadzie chudniecia tylko zdrowo jedzac czyli dieta nie laczenia opracowana przez dr Haya.Przestrzegaj tych zasad a nie przytyjesz a nawet schudniesz. http://fitness.wp.pl/dieta/katalog-diet/art60,dieta-nielaczenia-dr-haya.html jeszcze raz przepraszam za tak dlugi pos ale chcialem w kilku slowach powdzielic sie z wami wiadomosciami dotyczacymi odchudzania,tymbardziej ze ja od kilku miesiecy jestem na diecie i jak pisalem schudlem juz ponad 30 kg zostalo mi jeszcze ok 15 kg.Pozdrawiam wszystkie kobiety i najwazniejsza rzecza jest systematycznosc wytrwalosc oraz motywacja i niestety czas.Mam nadzieje ze was nie zanudzilem swoim postem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze ale się rozpisaliście :-) bardzo fajnie Witam Wszystkich którzy dołączyli do topiku i Naszego rodzynka :-) No więc tak u mnie małe modyfikacje byłam wczoraj u lekarza rodzinnego i powiedziała mi że kuracja kaszą to lipa;/ więc byłam na niej tylko 1 wczorajszy dzień a od dziś postanowiłam mż Dotka85 jestem za tym żeby co tydzień się ważyć może ustalmy sobie jeden dzień na podawanie wagi może poniedziałek? Walczacy z otyloscia dziękujemy za wykład i gratulujemy wyniku fajnie czasem posłuchać kogoś kto już tyle schudł, swoją drogą mówisz o spożywaniu białka- czyli dukan też byłby dobry bo tam też podstawą jest białko,prawda? w tamtym roku sama próbowałam dukana i wytrzymałam tylko 5 dni-ale schudłam w tym czasie 4,5 kg, słyszałam też że jest skuteczny i nie ma po nim jojo, moja ciotka była na dukanie i schudła 27kg a jej mąż 35 pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja zaczęłam diete Dukana wczoraj, wiec daleko mi jeszcze do chwalenia sukcesami. Zaczynam z dużej wagi i sama jestem ciekawa jak będzie tym razem, gdyż to moje drugie podejście do tej diety. Trzymam za wszystkich kciuki a wy za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacy z otyloscia
Witam! mariola89k -jesli juz ktos sie zetknal z dieta Dukana to mniej wiecej bedzie wiedzial to o czym pisalem w swoim pierwotnym poscie.Najwazniejsze sa proteiny.To one sa podstawa rozpedzenia naszego metabolizmu.Niestety zwazywszy na moj tryb zycia nie jest to dieta dla mnie pomimo iz jej sklad w glownej mierze opiera sie na bialku.Ja ciezko trenuje 4-5 razy w tyg po 1,5-2h na silowni.Ja mam inna diete.W moim przypadku mam bardzo duzo do zrzucenia i jest ona wrecz nie wskazana.Ja wole sie pomeczyc zbudowac swoja kondycje.Gdy zaczynalem kilka miesiecy temu bylo bardzo ciezko ale z czasem silownia stala sie moim sposobem na zycie a pot moim wrogiem ktorego staram sie wyrzucic z siebie ile sie da podczas treningu.Treningi kardio rozpedzaja nasz metabolizm niemilosiernie.Spimy a nasz organizm topi tluszcz.Zreszta z uplywem czasu przyznam sie ze uwielbiam schodzic z sali zlany potem.Ale to kwestia psychologi.Ale najwazniejsza jest odpowiednio dobrana dieta do kazdej osoby indywidualnie.Wszystko jest uzaleznione od dziennego wydatku energetycznego.Mam nadzieje ze kazdemu z tu obecnych uda sie osiagnac wymarzona sylwetke do lipca.Grunt to byc konsekwentnym w dojsciu do upragnionego celuPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się mobilizuje od dziś, trzeba się ostatecznie rozstać z wagą dziś zjadłam I śniadanie ciemna bułka z serem i ogórkiem II śniadanie ciemna bułka z serem i ogórkiem kawa , 3 herbatniki korzenne obiad :talerz ogórkowej kolacja: marchewka, kawałek selera, 2 mandarynki życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Witajcie:) Ja od jutra zaczynam dietę:) Muszę...:) Po ciąży zostało mi tyle kg, że i 30, to byłoby mało:) Właśnie zamówiłam na allegro orbitrek do ćwiczeń. Mam nadzieję, że coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jesteście :-) ja chwilowo jestem na mż i ćwiczę ale sama w domu- na siłownie niestety nie mam ani czasu ani pieniędzy grunt to dobra motywacja i wsparcie pozdrawiam Wszystkich i dobranoc papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omysia
fajnie, że się tyle osób mobilizuje. Ja mam za sobą dwa tygodnie niecałe - dokładnie -12 dni diety. Kilogramy lecą jak zawsze na początku - jeżeli ma się z czego chudnąć :). Kiedyś ważyłam bardzo dużo i wiem, że najlepszym sposobem na utratę wagi jest poprawne odżywianie - regularne i wbrew pozorom wcale nie skromne :), do tego więcej ruchu i wody i efekty murowane. Swego czasu schudłam 30 kg - byłam jeszcze piękna i młoda :) i wiem, że jest to możliwe. Obecnie chcę schudnąć 10 kg wydaje się nie wiele ale trochę mi brak czasu na systematyczne odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
No to zaczynamy:) Kawa z mlekiem i duży jogurt do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
weszlam na link,,oczyszczanie organizmu,,a tam wirus.wiec trzeba uwazac na takie linki. Rowniez sie odchudzam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam do pracy zawsze biorę 2 bułki , w domu nie jem śniadania...teoretycznie źle bo pieczywo, ale po jakimś jogurcie to ja bym była mega głodna ( do pracy idę 3 km piechota)...w każdym razie to działa bo schudłam już 12 kg :-) plan na dziś 2 były w pracy, na obiad ogórkowa i coś białkowego na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×