Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie bez reklam

Polecane posty

Gość gość

Czy mozna pisac normalnie a nie co chwile reklama jakiegoś g!!! Albo pseudo dietetyczki? Dziewczyny jak schudnąć do lata? Ja bym chciała 5-7 kg ale jestem niska i kazdy kg widać. Od tyg pije rano i wieczorem ocet jabłkowy , staram sie zdrowiej odżywiać tylko te słodycze... No musze zacząć sie ruszać. Nie ważyłam sie ale brzuch jakby bardziej płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie seohw diety, ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez reklam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku wszędzie te reklamy tabletek i innej chemii. Piszcie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wypiłam wodę z 2 łyżeczkami octu jabłkowego do tego dwie kromki chleba razowego z serem i szynka do tego rzeżucha i pomidory, kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie śniadanie: jogurt naturalny z bananem i truskawkami, płatki górskie, słonecznik, zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie staram chodzic na zakupy pieszo, raz na jakis czas zamiast winda isc schodami, wprowadzam w swoje zycie takie male rzeczy, pije kazdego ranka goraca wode z cytryna (wyczytalam, ze oczyszcza) i stosuje iqacai, zeby przyslieszyc metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprocz octu to jeszcze dużo wody z cytryna i herbatę zielona. No musze jakos ruch wprowadzić i te slodyczeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad: kalafior i jajko sadzone. Podwieczorek: pol banana, 3 kostki czekolady grrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie Foreverslim biorę drugi miesiąc ale nie boję się efektu jo-jo bo wiem że nie wrócę do starych przyzwyczajeń,chociażby dlatego że już więcej nie chcę męczyć się na żadnych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało,straciłam na Foreverslimie 13 kg .Co dla wielu odchudzających się ważne kilogramy nie wróciły efektu jo-jo nie było i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie reklamujemy chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat temat foreverslimu wpadł w rękę przez przypadek, postanowiłam kupić i spróbować, dzisiaj uwążam, że to najlepsza decyzja przy odchudzaniu jaką mogłam podjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. 3 miesiące czasu pozwoliły mi na pozbycie się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania82
Ja mogę ci powiedzieć,że również jestem niska a zapuściłam się do takiego stanu, że wyglądałam jak wielki pulpet, ale na szczęście mam to już za sobą. Zaczęłam od rozpisania sobie diety i zmieniałam ją sobie co tydzień by się nie nudziło do tego pilnowałam godzin i przyjmowałam również suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to dzięki niemu moje łaknienie się zmniejszyło a ja utrzymałam się na diecie no i ćwiczenia bo to najważniejsze ja zajęcia na trampolinach i step;) i tak spadło 35kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grażyna
Podstawa to kwestia, by więcej kalorii spalic niż zjeść. A co do słodyczy, podjadania... nie każdy ma tak silna wolę, zę w 100% to wyeliminuję, podkreślam, nie pisze o osobach, któ©e nie przejmują się podjadaniem i nie u siebie nie zmioeniły, tylko o takich jak ja, gdzie pomimo starań nie zawsze udawało się dotrzymac rygoru... No bo jak odmówić kawałka ciasta u babci na urodzinach, gdzie dla niej zawsze będę malutką wnusią bez skazy, lub jak omówić dzieciaczkowi kuzynki, który ma 4 lata i częstuje cię kawałkiem ulubionego ciastka? Na szczeście mi też dużo pomógł Slimunox... ale nie będę na jego temat się rozpisywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 miesiące czasu stosowania tych tabletek w połączeniu z dietą i ćwiczeniami i 14 kilo mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox namówiona przez koleżankę. I jestem jaj za to bardzo wdzięczna. Bo w końcu uzyskałam efekt o jaki mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki oczywiście działają, ale przede wszystkim muszą być stosowane na odpowiednich zasadach. Zmieniajcie styl życia, wprowadzajcie aktywność fizyczną, ograniczajcie kiepskie jedzenie. Zapewniam was, że dzięki temu po prostu będziecie się o niebo lepiej czuć.A tabletki takie jak Slimunox na prawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie suplementu Slimunox - dzięki niemu schudłam aż 6 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie suplementu Slimunox - rewelacyjna sprawa. Udało mi się schudnąć dzięki niemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych srodków wspomagajkących odchudzanie. W 4 miesiace pozbyłam się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim. Moim zdaniem to najlepszy środke odchudzający w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mi się udało schudnąc stosując Slimunox to każdej innej osobie powinno to się udać.A je nie należę do osób bardzo systematycznych a powiem szczerze czasami jestem troszeczkę leniwa.Dla tego nie chce mi się wierzyć w wypowiedzi osób które twierdzą że sztywno trzymały się zasad kuracji i nie schudły ani grama.Albo robią to bo lubia marudzić albo sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badziewia wyżej to sama chemia i szkoda pieniędzy. Umiecie czytać!!! Nie reklamujemy tu świństwa tylko zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój boże nie stać ich na normalną reklamę tylko na kafe spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×