Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quenna

odchudzanie, czyli zaczynam od nowa!

Polecane posty

Dzień dobry, dobry wieczór, w zależności od pory w której to czytasz :) Jeśli tak samo jak ja chcesz zmian w swoim wyglądzie - możesz zostać ze mną na dłużej ;) Nie wiem jak u was, ale mnie talie fora zawsze motywowały... No cóż, może zacznę od teraźniejszości - przed chwilą płakałam użalając się nad swoją wagą, która wynosi ponad 67 kg :( Albo raczej mniej więcej, bo mam okres, ubrania na sobie i jestem po ogromnej ilości jedzenia, a na wadze byłam z sekundę, bo poprostu się załamałam... Sięgnijmy trochę dalej - rok temu się odchudzałam i mając 162 cm wzrostu dobiłam zdrową dietą i ćwiczeniami do 50 kilo <3 Ale tego cholernego dnia, gdzieś w styczniu (a odchudzać się zaczęłam we wrześniu, no i miałam swoje wzloty i upadki) poszłam sobie do biedronki po ciasto, czipsy i batoniki ;( Nie wiem co ja sobie myślałam... I tak codzinnie żarłam przez kilka miesięcy. Ostatnimi czasy też tak robiłam... I OTO EFEKTY ŻARCIA OD RANA DO NOCY! Do końca tego roku mam zamiar ważyć około 48 kilogramów! Koniec kropka. 1 sierpnia wyjeżdżam nad morze, gdzie niestety będą posiłki w pensjonacie i kto wie jakiej jakości, ale do tego czasu zrobię sobie przeczyszczenie - duuuuuużo wody i warzyw ;) Nad morzem postaram się jak najwięcej pływać, bo rok temu żrąc bez opamientania frytek i innych na obiad, lodów i ciast codziennie ORAZ pływając SCHUDŁAM 2 kg na 2 tygodnie :) Oczywiście tym razem zrobię wszystko by jeść jak najzdrowiej i by pływać jak najwięcej :D Ja wrócę do domu rozpisuję sobie moją własną dietkę i ćwiczenia (około godzina cardio, a gdy będę w stanie to godzina biegu, ale to pewnie później bo uda mi się będą ocierać :')) ^^ Ufff, ale się rospisałam, ale warto - będę pisać codziennie, a jak ktoś chce dołączyć - śmiało, bo to mnie naprawdę motywuje :) Powodzenia wszystkim ;) ps. wymiary podam przed 1 sierpnia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei moim problemem były napady głodu.Każda dieta kończyła się fiaskiem,nie wytrzymywałam po prostu chęć jedzenia była silniejsza.Pierwsze trzy tygodnie na diecie teraz dieta plus Foreverslim.Zdecydowanie jest łatwiej nie muszę podjadać.No i waga również spada szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystkich stronach reklama jednego środka litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 ,moje efekty to - 10 kg w ciągu 2 miesięcy.Koszt to tylko 6 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika
MI bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam wiele do powiedzenia w temacie Slimunox oprócz tego że działają i to w dośc zdecydowany ale nie gwałtowny sposób.Dzięki nim schudłam i to się liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki- jaka miałaś dietę? Ćwiczenia, ile czasu dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam Foreverslimu schudłam i jestem szczęśliwa.Foreverslim, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 6 kg. Polecam wszystkim odchudzającym się osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Slimunox to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo wyboru.Ja postawiłam tabletki Slimunox,swojego wyboru nie żałuję.Spadek wagi jaki udało mi sie uzyskać to 16 kg .Waga utrzymuje się do dzisiaj nie musiałam wcale martwić się o efekt jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×