Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

efcyk

odchudzanie grupa wsparcia ;)

Polecane posty

czesc dziewczyny! zalozylam ten temat abysmy mogly wspolnie wspierac sie w walce z kilogramami. Dosc nadmiernego tluszczyku, celulitu! moze po krotce opowiem o sobie. Mam 23 lata, 162 cm wzrostu i 75 kg wagi. Wiem! przerazajaca liczba no ale po to tutaj jestem zeby to zmienic. Moja przygoda z odchudzaniem zaczela sie rok temu, z wagi 85 kg zeszlam do 70kg, niestety 5kg wrocilo. Moim celem jest 60 kg, ostatnio tyle wazylam 4 lata temu... chce cos zrobic z swoim cialem bo zle sie z nim czuje... w koncu rozmiar 42 nie jest dla mnie powodem do dumy. Robie to przede wszystkim dla siebie, ale i dla innych zeby zobaczyli ze wszystko sie da, tylko trzeba chciec. Do dziela kobitki, tluszczyk musi znikac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja Równiez zmagam się że zbędnymi kilogramami Mam 26lat obecnie Ważę 66kg mój cel to 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Hej hej ja waże 75 mam 1.65 i 21 lat też walcze z tłuszczykiem...:) Chciałabym na poczatek ważyć 65 a później 55 to moje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana :-) ja już po śniadaniu dziś sałatka grecka Miałam Koszmarna noc, Obudziłam się z bólem żołądka :/ mam nadzieję że to nie wpłynie na dzisiejszy trening i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) ja juz po sniadaniu i porannej kawce, dzis waga 75,8kg z tym ze wazylam sie po sniadaniu no i dostalam @ . a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje problemoe z zoladkiem, bylas u lekarza, pomogly leki? bez sensu sie meczyc, tak jak ja z tymi zatokami, leb mi peka ale do lekarxa ni chu chu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduleska833
Hej kochane :)) Ja jestem właśnie już po odchudzaniu - bez diet. Regularne posiłki i stosowanie afrykańskiego mango pomogło mi w 3 miesiące schudnąć 17kg! Jeżeli macie jakieś pytanie bądź chcecie skorzystać z rabatu na afrykańskie mango (otrzymałam za zamówienie większej ilości opakowań) to śmiało piszcie magda.orzechowska87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam przed snem Może dlatego, dziś już czuję się lepiej tyle że jestem nie wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja właśnie wstałam poszłam spać po 1 :) Bo oglądałam fajny film :) 3096 dni....jak nie widziałyście to obejrzyjcie. Zaraz musze jakieś śniadanko zdjeść chociaż na razie nie jestem głodna....:) Mam pytanie kto wie jeszcze o tej grupie z vitalii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas reklama Paulinka. Nie, nie zapraszalam nikogo juz bo nie ma sensu. Tylko Czarnulka mam nadzieje dolaczy do nas jeszcze. Biegasz dzisiaj? kurde ja mam @, na razie nie jest tak zle to moze cos pocwicze ale pewnie niewiele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka będzie pisać od wtorku. Słońce robisz interwaly z biegania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak srednio z pogoda ;/ a ja znow olewam cwiczenia, zaczelam z Chodakowska ale wczoraj nie cwiczylam znow, a dzis nie wiem czy dam rade. Tak naprawde od czasu jak przytylam po swietach Bozego Narodzenia, to nic sie nie zmienilo, nie schudlam ani grama. Pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co staram się robić na ile mam sił....chyba , że nie jestem w stanie to biegam tym samym tępem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że założyłaś Efcyk tutaj tą grupe...czuje się jak za starych dobrych czasów...:) Gdzie byłyśmy my, kleo, czarnulka, Lena jak dobrze pamiętam jej było....ona później zaszła w ciaże...w ogóle pare razy zastanawiałam się co u niej słychać :) nie wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLenka -pamietam ;) nie mam pojecia, sama sie zastanawiam co u niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajnie było by ją odnaleźć i zaprosić do grupy ona już pewnie urodziła...:) Może ktoś będzie miał do niej jakiś kontakt...Ja wiem tylko tyle że ona była z Jastrzębia bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk ja też stoję Z wawaga. Próbowałas tego mojego treningu z yt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś co to za trening...jak możesz podaj linka też chętnie zobacze...a może i skusze sie poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce może sama nas Znajdzie :-) lecę robisz te moje interwaly X Będziemy podawać wagę czy Odpuszczamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999.youtube.com/watch?v=LUrrN6cEBRQ Wczoraj koleżankę skusilam na ten trening i jej się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dzięki :) Hmm ja bym zrobiła tak kto chce podaja wage....kto nie chce to nie i tyle...:) bez zbędnej presji...:) ja ide oglądać przyjaciółki, będe później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnęłam odcinek przyjaciółek normalnie miazga...:) Tyle się działo miałaś racje efcyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej wagi. Jak się któraś będzie ważyć to niech poda Ja myślę czy nie ważyć się raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś moim zdaniem raz w miesiącu wystarczy....wtedy można zobaczyć jakieś zadowalający efekt a nie jak waga się waha...:) w tygodniu wiadomo raz pokaże więcej raz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie chodzi już o samo wahania wagi ale nie czarujmy się. Długo się już odchudzamy i te kg nie będą lecieć tak jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
hej dziewczyny,można dołączyć,muszę się pozbyć paru kilo i tłuszczu tu i tam,a sama nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda103
ważę ok.58kg,ale chciałbym 54,no i na udach i brzuchu się co nieco odłożyło ,pora wziąć się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×