Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie Małgorzata Maluga Stargard

• ślivva 2017.03.20 [19:27]
    Czy ktoś z Was odchudzał się u Małgorzaty Malugi? Jest dietetykiem, a ja szukam kogoś kto pomoże mi się odchudzić jakieś 20 kg, bo cierpię na otyłość. Jestem ze Stargardu. Wiecie cośna temat tej dietetyczki?
  • gość 2017.03.29 [20:01]
    Poczytaj sobie na jej fanpage lub tu: http://forum.gs24.pl/dietetyk-szczecin-malgor zata-maluga-opinie-t74598/. Może na znanym lekarzu coś znajdziesz. usmiech.gif
  • bronala 2017.04.12 [20:27]
    świetna dietetyczka! jeżdżę do niej od 6 miesięcy - efekty już są widoczne, wszyscy pytają jak to osiągnęłam. Pani Małgosia to świetny motywator - doskonale wie, w jaki sposób sprawić, by samemu poświęcić się diecie.
  • Weroniczka33 2017.04.15 [21:13]
    Ja się ostatnio nadziałam na eksperyment w temacie suplementu - Calominal. Nie poczytałam i kupiłam 3 opakowania. Wiecie co dostałam w zamian? potworne zaparcia po jego zastosowaniu. Omijajcie go szerokim łukiem.
  • gość 2017.04.20 [11:41]
    znam Panią Małgosię - ja do neij chodziłam bo choruję na tarczycę i stąd waga była problemem, choć nie za dużym. z kolei moją znajomą odchudziła z dużej otyłości - podobno aż 26 kilo! trwało to około 1,5 roku i nikt nie wierzył, że to ta sama osoba! zmiana ogromna.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...