Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślivva

Odchudzanie Małgorzata Maluga Stargard

Polecane posty

Gość ślivva

Czy ktoś z Was odchudzał się u Małgorzaty Malugi? Jest dietetykiem, a ja szukam kogoś kto pomoże mi się odchudzić jakieś 20 kg, bo cierpię na otyłość. Jestem ze Stargardu. Wiecie cośna temat tej dietetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronala
świetna dietetyczka! jeżdżę do niej od 6 miesięcy - efekty już są widoczne, wszyscy pytają jak to osiągnęłam. Pani Małgosia to świetny motywator - doskonale wie, w jaki sposób sprawić, by samemu poświęcić się diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka33
Ja się ostatnio nadziałam na eksperyment w temacie suplementu - Calominal. Nie poczytałam i kupiłam 3 opakowania. Wiecie co dostałam w zamian? potworne zaparcia po jego zastosowaniu. Omijajcie go szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam Panią Małgosię - ja do neij chodziłam bo choruję na tarczycę i stąd waga była problemem, choć nie za dużym. z kolei moją znajomą odchudziła z dużej otyłości - podobno aż 26 kilo! trwało to około 1,5 roku i nikt nie wierzył, że to ta sama osoba! zmiana ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazaiza
chodze tam, wlasciwie to jeżdżę, bo mieszkam w szczecinie, ale mając różne doświadczenia ze szczecińskimi dietetykami, zdecydowanie bardziej jestem zadowolona z Pani Małgosi. w 3 miesiące schudłam o rozmiar ubrań, celem jest jeszcze jeden. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna specjalistka a do tego miła kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka09
tu są jakies opinie na jej temat: https://www.google.pl/search?q=ma%C5%82gorzata+maluga&oq=ma%C5%82gorzata+maluga+&aqs=chrome..69i57j69i59j69i60l2.7264j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x4700b9b739fb8bab:0x5d46c8afb1a93b90,1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lurkaio
Odchudzam się z nią gdzieś od stycznia i już mam mniej 13 kilo. Jak dla mnie to wielki sukces, bo wcześniej waga przy żadnej diecie trwale nie spadła. Tu cały proces odchudzania zaczął się od zrobienia badań. Pani Maluga bardzo duży nacisk na to kładzie. Podobno dopiero na tej podstawie można skuteczną dietę dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej iść do takiej dietetyczki, ktora zna sie na rzeczy niż samemu próbować zrzucic wagę z suplementami. Tu trzeba specjalistycznej wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dobrych produktów i schudnie Każdy! I kasa w kieszeni Polecan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaWitkowska
Ja do pani Malugi dojeżdżam z Kołobrzegu i uważam, że jest najlepszym dietetykiem w tej okolicy. Jestem po długotrwałym leczeniu onkologicznym i w tym momencie odpowiednia dieta to u mnie jeden z istotniejszych elementów zachowania dobrej formy. Większość lekarzy nie chce podjąć się prowadzenia takiego pacjenta, a pani Małgosia podjęła to wyzwanie ze znakomitym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka77
Do pani Małgosi trafiłam 7 miesięcy temu i od tamtej pory mam -12kg. Wielu lekarzy wcześniej twierdziło, że z moją chorobą tarczycy nie da się schudnąć, a jak się okazało poprostu brakowało im wiedzy. Pani Maluga natomiast wyprowadziła mnie z nadwagi - odpowiednio dobrana dieta zdziałała cuda. Dziękuję pani Małgosiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż z Kołobrzegu? Nieźle! Ja jestem ze Szczecina - mam o wiele bliżej więc musze sie tam wybrac jak tak zachwalacie bo tez aktualnie kogos szukam, a o tej pani slysze juz z kolejnego zrodla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent

Nie byłem nigdy u Pani Malugi ale znam w Stargadzie innego dietetyka, którego mogę śmiało polecić. Piotr Lewandowski pracuje też w Szczecinie więc można się umawiać na wizyty w obu miejscach jak komu wygodnie. Na znanym lekarzu jest sporo pozytywnych opinii o tym dietetyku, które podzielam. A jakby ktoś chciał więcej informacji to tutaj można znaleźć https://centrumdietetyki.com/gabinet-stargard/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×