Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bsuszek

Odchudzanie

Polecane posty

Gość bsuszek

Czy, ktoś kiedyś zastanawiał się jakie są najlepsze metody na szybkie zrzucenie kilku kilogramów ? Jeśli tak lecz nic z tego nie wyszło to zapraszam na stronę na której jest wiele ciekawych porad jak się odchudzać i jak się do tego przyzwyczaić :) amplus.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka690
Testowałam różne sposoby odchudzania. Najlepiej połączyć ruch, zdrowe odżywanie i suplementacje. Jeżeli chodzi o suplementy to najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie to według mnie Acai Berry 900. W moim przypadku się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguula
Mój sposób na zdrowe i bezpieczne odchudzanie to pięć zdrowych pełnowartościowych posiłków i Pyszna Dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z lepszych tabletek odchudzających to Foreverslim.Dzięki niemu utrata 10 kg nadwagi nie jest żadnym problemem.Mi udało się dzięki nim schudnąć o wiele więcej.I moim zdanie odchudzanie jest skuteczne bo trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glajla
Ja próbowałam wspomagać się suplementem slim coffee i byłam bardzo zadowolona z efektów. Smak jest super, skład bardzo obiecujący. Niestety nic nie jest na zawsze, dlatego teraz w zimę dodatkowo zapisałam się na zumbę, żeby utrzymać formę przez święta i sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja należę do osób którym zielona kawa nie służy.Zdecydowałam się na coś mocniejszego.Foreverslim to dzięki nim odchudzało mi się znacznie łatwiej.A jego skład jest w pełni naturalny.Skutecznie pozbyłam się 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oulcia
Glajla a co to za suplement? Możesz coś więcej o nim napisać? Pomaga Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi porostu zielona kawa nie podeszła dziwnie się czułam po tych tabletkach.Kolejne do wypróbowania był Foreverslim.Na razie nie mogę narzekać chudnę z tygodnia na tydzień tempo odchudzania dobre.Liczę żę do sylwestra schudnę połowę tego co było na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
W moim przypadku zmiana diety i nawyków żywieniowych wystarczyło. Zaczęłam zamawiać sobie fit diet, więcej się ruszać i widać efekty, nie tylko w wyglądzie ale i w poprawie samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjotka
Mi osobiście w hamowaniu głodu, jak i w odchudzaniu pomogły tabletki Foreverslim dzięki niemu nie podjadałam po godzinie 18, ogólnie zmniejszył mi się apetyt, biorąc go zmusiłam sie do jakiejś diety i dodałam trochę ruchu do swojego życia, a dzięki temu pozbyłam się po 3 miesięcznej kuracji 13kg wyszło na to że same są same plusy brania tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Ja poradziłam sobie z nadwagą sama bez niczyjej pomocy.Bardzo dobre efekty przyniosło u mnie stosowanie tabletek Foreverslim.Bez tych tabletek bym sobie nie poradziła.Z nimi dieta była znacznie łatwiejsza.A mój wynik to 13 kg mniej .Dla mnie spory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvajola
Nigdy nie byłam zwolenniczką brania jakichkolwiek tabletek odchudzających.W ostatnim czasie koleżanka z biura kupiła Foreverslim .Nie za bardzo wierzyłam że to jej pomoże.Teraz jak wróciła z urlopu tak na oko jest chudsza o jakieś 5 kg.Jutro ją zapytam ile rzeczywiście schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmegan
Rzeczywiście Foreverslim działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy foreverslim takich problemów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko W Y P I E R D A L A J z tym swoim gównem, to nie jest słup reklamowy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerynia
Niektórzy przy samej diecie i ćwiczeniach i tak nie mogą zrzucić kilogramów, sama należe do takich osób, i skusiłam się na tabletki Foreverslim, może nie schudłam nie wiadomo ile bo 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy, ale biorąc pod uwage to że wcześniej nic mi nie pomagało to jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej duzo cwiczyc i trzymac sie diety- tylko wtedy mozna zauwazyc efekty.. niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, dieta i ćwiczenia są bardzo ważne, bez tego ani rusz. No ale odpowiednia suplementacja może pomóc uzyskać wymarzony efekt. Kupiłam świetny preparat na odchudzanie. Nazywa się Slim Expert. Kupiłam go na http://swiatsupli.pl/ i naprawdę świetnie działa. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLunda
Ja wybrałam Foreverslim i to był jak najbardziej trafny wybór, obniżone łaknienie, przyśpieszony metabolizm, bardzo wspomogło to moje odchudzania, stosowałam również dietę 1800 kal, biegałam i chodziłam na basen, biorąc po uwagę końcowy wynik udało mi się zrzucić 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam że sylwetka 'gwiazd' jest nie do osiągnięcia. Spróbujcie potestować tabletki na odchudzanie Slimcea. Brałam 3 miesiące, pełną kurację. Schudłam łącznie 9kg. Dobry efekt. Dodatkowo, doskonałe hamowanie łaknienia. Utrzymuje się przez to świetnie zaplanowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was byl moze na wyjezdzie odchudzajacym? zastanawiam sie nad takim wyjazdem z www.nawzgorzu.com.pl :) przyznam, ze to potężna dawka motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na diecie niestety musiałam zrobić coś co pomoże mi wytrwać na niej.Kupiłam Foreverslim i dobrze zrobiłam.Był to trafny wybór ponieważ udało mi się schudnąć nawet więcej niż zamierzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to szczęście że za pierwszym razem trafiłam na odpowiednie tabletki nie musiałam na sobie eksperymentować.Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć a dzięki temu że przez trzy miesiące nauczyłam się jeść zdrowie nie muszę się martwić o prawidłowe utrzymanie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, łatwo sie mówi. W rzeczywistości, zrzucić zbędne kilogramy nie jest aż tak łatwo. Sam bez rezultatu wypróbowałem już wiele podobno "niezawodnych" technik. Ostatnio trafiłem jednak na coś ciekawego i, nie zapeszając, zaczyna mi się sprawdzać. Sekret tkwi w tak zwanych jagodach AcaiBerry. Te i inne triki znajdziecie tutaj: 1-forum.net/uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochafocha
Mnie pomógł suplement z afrykańskiego mango. Już w 3 pierwsze miesiące korzystania schudłam z 86kg do 77kg. Przy wzroście ok. 170cm. Teraz ważę 62kg, czuję się świetnie i nie mam już takich kompleksów. Zamawiałam z tej strony http://nplink.net/btkjP7vM W gratisie otrzymałam płytę z ćwiczeniami MelB, spróbujcie dziewczyny a nie pożałujecie .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sądzicie, czy Chlorella, o której czytałam na http://www.e-odchudzanie.com.pl/chlorella.html pomoże mi w walce z moimi "zmarnowanymi" jelitami? Niedawno miałam stan zapalny i szukam czegoś na złagodzenie bólu. Podobno ma to jakieś właściwości odchudzające? Ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypisujcie reklam mango czy innych para środków, przecież to nabieranie ludzi - zmiana jadłospisu i zbilansowana dieta na pewno pomoże w redukcji wagi, dlatego zachęcam do korzystania z dzienniczka diety lub profesjonalnej opieki dietetyka online, np. poprzez dietomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wspierać się tego typu suplementami przy diecie. Stosuje slimcea. Warty swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi. Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pół roku to jakoś mi się nie fajnie robiło. Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslim miałam robić za królika doświadczalnego. Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg w 2 miesiące kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina753
W końcu coś co działa. Afrikan Mango rewelacja polecam bardzo: http://nplink.net/btkjP7vM Jestem po kuracji 2,5 miesięcznej i schudłam 12,5 kg. A myślałam kolejne bzdury i kit ale nie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i wdzięczna. Ale przyznaję trzeba było cierpliwości i wytrwałości ale się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×