Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie ..

Polecane posty

Gość gość

Jak mogę szybko i skutecznie schudnąć ? (Nie przepadam za życiem aktywnym) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ale na pewno schudniesZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Foreverslim niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunkowo szybko mi spadło 8 kilo, bo w ciągu 2 miechów, ale tylko dzięki pomocy i edukacji ze strony centrum odchudzania i odżywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest pozytywny komentarz - pomoc dietetyka to najlepszy sposób do zrzucenia kilogramów, nawet jeśli nie lubisz aktywności fizycznej - zapraszam dietomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPriza
Dla mnie dobre tabletki odchudzające to skuteczne tabletki.Skład jest bardzo ważny.Moim faworytem sa tabletki Foreverslim .Dobrze dobrany skład tych tabletek w 100% naturalny sprawdza się świetnie podczas procesu odchudzania.A 13 kg mniej uważam za bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Żeby się odchudzać to ważna i dieta, ćwiczenia oraz suplementy. Trzeba trafić na odpowiednie ćwiczenia oraz dietę, bo nie każdy organizm zareaguje na to samo tak samo. Sama zaczęłam ćwiczyć na steperku, jeść mniej słodkiego oraz zaczęłam zażywać suplement Forskolina: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3740769,forskolina-pokrzywa-indyjska-tabletki-na-odchudzanie-mocny-atak-na-tluszcz,id,t.html?cookie=1 ;) który powoduje rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej i pobudza trzustkę do produkcji insuliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę inna, Również postawiłam na slimcea. Spadek siostry o 14 kg i mnie zmotywował do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama środków na odchudzanie, nawet suplementów, to wyłącznie drenowanie kieszeni... Zastanówcie się czy warto? Pozdrawiam zdrowo odchudzających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIzka
Ja właśnie skończyłam całą kurację z Foreverslimem.Cieszę się żę schudłm jedyne co mnie teraz martwi to- to że znowu przytyję.Przez te trzy miesiące nauczyłam się jeść inaczej i nie zamierzam tego zmieniać polubiłam również ruch wiem żę z biegania na pewno nie zrezygnuje.Ale gdzieś tam jet taki mały cykorek że może zdarzyć się coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmieniłaś nawyki żywieniowe, to nie przytyjesz, ale w tym co piszesz jest chyba mało prawdy, skoro teraz się boisz. Napisz coś więcej na temat tej zmiany nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne że po schudnięciu jest obawa aby nie przytyć.Nigdy szczupły grubego nie zrozumie.A Pani która promuje tutaj,,,dietomat,i podważa czy ktoś mówi prawdę,osobiście nie zaufałabym Pani.Gdyby była Pani dobrym ekspertem nie szukałaby klientów tutaj,to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym może być. Jednakże odchudzanie to nie jest taka prosta sprawa. To problem społeczny, który występował, występuje i będzie występował. Jest nieunikniony. Wszystko przez nasze przyzwyczajenia i złe odżywianie. Receptą jest korzystanie z porad dietetycznych, zwiększenia aktywności fizycznej, a dopiero w ostateczności spróbowaniu z zabiegów (tabletki w ogóle nie działają). Jednym z najnowszych rozwiązań jest zabieg za pomocą Med 2 Contour, na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/med2contour/ dostępny jest nawet film. Można tam zobaczyć jak działa oraz przeczytać jakie są korzyści ze stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka Szyk
nie ma czegoś takiego jak odchudzanie. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe na całe życie. Odkąd posmakowałam kuchni orientalnej w restauracji Mekong w Limanowej tak się całkiem przestawiłam. Ryż i warzywa drób czy owoce morza to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam slimcea również. Spadek wagi spory . nie wierzyłam że to możliwe z takimi środkami a jednak slimcea na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób sobie sama jedzenie w sklepowym jest tyle cukru soli tluszczu ze tyjesz nawet jak jesz malo. najlepiej takie urzadzenie http://terapiasokami.pl/dehydratory mozesz sobie suszyc przekaski zamiast chipsow i slodyczy a to byla moja najwieksza slabosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ta slmcea ,na ile starcza i czy jest w aptekach? pytam ęty raz na forum i bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa wszystkie schudły na slmcea a żadna nie wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam za 150 w promocji 3 opakowania na 3 miesiące. Zamawiałam w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uznaje chęci chudnięcia bez aktywności fizycznej. Próbuj po prostu 1000kcal dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz widziałam promocje "zakupy grupowe" na Slimcea... bardzo się opłaca wiec zamawiam z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zawitałem do jednego klubów w warszawie i dali mi taki fajny temat na odchudzanie po którym spadło mi w ciągu 2 tygodni 5 cm w pasie i 2 kg a miałem oponkę 105 cm i warzyłem 95 kg, a też nie przepadam za sportem. Jak chcesz to proszę oto nr telefonu do osoby odpowiedzialnej Beata Telebska 607 037 740. Porozmawiaj lub umów się na spotkanie. Z tego co mi wiadomo to działają w całej Polsce. Mi pomagają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagrest
Mi się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarysialublin85
Ja szukałam bardzo długo dobrego suplementu który sprawi , że szybciej schudnę ale albo było mi niedobrze albo zle się czułam... znalazłam suplement http://go-slim.pl/ - REWELACJAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarysialublin85
Ja szukałam bardzo długo dobrego suplementu który sprawi , że szybciej schudnę ale albo było mi niedobrze albo zle się czułam... znalazłam suplement http://go-slim.pl/ - REWELACJAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że schudłam z pomocą Foreverslimu bez zbędnych wyrzeczeń jest super sprawą.Ale równie ważną rzeczą jest to że dzięki Foreverslimowi w końcu nauczyłam się jeść racjonalnie.Wiem że dzięki temu już nie przytyję nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×