Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laila123

Odchudzanie

Polecane posty

Czy są tu jakieś dziewczyny które w wakacje zostają w domu i chciałby zrzucić zbędne kilogramy , wspólnie poćwiczyć ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rynku jest kilka suplementów na odchudzanie które warto stosować. Ja ze wględu na bardzo dobry efekt hamowania łaknienia stosuje tabletki slimcea. Schudłam dzięki temu już 10kg po 2 miesiącach stosowania a zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to reklama, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast tabletek wolę racjonalną i dobrze skomponowaną dietę i Toie również to radzę. Jużchyba wszystkie diety cód przerobiłam i dopiero mój dietetyk mnie doprowadził do dobrzego stanu a rzede wszystkim nauczył prawiłowego i smacznego odżywiania, polecam Ci Panią Olę bo jest niedroga a bardzo rzeczowa http://hh-life.pl/nowe-promocje-cenowe-na-diety-odchudzajace-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat jest szczególnie polecany dla osób odchudzających się (*) (*) w połączeniu ze zdrową dietą i wysiłkiem fizycznym. Co to za cudowna tabletka skoro trzeba przestrzegać diety i ćwiczyć? Ok może w jakiś sposób być dodatkiem do diety, ale nie odchudzi nas samo jej zażywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie czyta opisów na pudełkach tabletek na odchudzanie - w reklamie jest to klientka chce usłyszeć, że schudnie ;-) Niestety to nie działa, ale nikt się nie przyzna, raczej sięgnie po inne. Nie tędy droga, jednak aby kogoś przekonać na zmianę diety, to długa droga. Mimo to warto podejmować taki wysiłek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Ciekawa, sama jej nie stosowałam, ale brzmi fajnie. Do tego warto rozpatrzyć zażywanie suplementów, np Forskolina: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3740769,forskolina-pokrzywa-indyjska-tabletki-na-odchudzanie-mocny-atak-na-tluszcz,id,t.html?cookie=1 do tego Pokrzywa indyjska dobrze rokuje w walce z chorobami nowotworowymi. Do tego korzeń pokrzywy indyjskiej zawiera dużo aktywnych biologiczne substancji, które odpowiadają za aktywację białek w organizmie i uwalnianie przekaźników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak nie zobacze to nie uwierze. Więc najpierw moja siostra odchudzała się z tabletkami slimcea i widziałam efekty, dopiero zamówiłam. Slimcea na prawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesiunia15
Stosując kiełki jako zamiennik do szynki, czy wędliny rano. Można uzyskać o wiele mniej kalorii na dzień. Pomaga to kiedy czujemy, że jesteśmy w beznadziejnej sytuacji i nie możemy pozbyć się nadmiernych kilogramów. To świetna propozycja dla ludzi którzy chcą nie tylko schudnąć ale obudzić w sobie zdrowe nawyki. W sklepie http://sklep.puregreen.pl/?gclid=CLDTgseSrcYCFYHhcgodSIYBMA Macie możliwość poznania asortymentu, jeśli wam się spodoba możecie coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatnie mówiąc przerobiłam już większość syfiastych tabletek sprzedawanych w Polsce.Sięgając po Foreverslim nie miałam już nic do stracenia nic oprócz nadmiaru kilogramów.I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu to się w końcu udało.Więc jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem to chyba nie ma nad czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaskkaW
Nie używam suplementów. Staram się jeść zdrowo mało i często. Odkąd posmakowałam owoców morza w restauracji Mekong w Krakowie to jest to moje ulubione danie. Cwicząc na siłowni i jedzać duzo białka powinno się tracić chyba na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy woli co innego. Ja się najbardziej przekonałam do slimcea dlatego że najpierw stosowała go moja siostra i to jej efekty przekonały mnie do zakupu. Wraz z siostrą łatwo poradziłyśmy sobie z naszą byłą nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne z tych środków nie pomagają, ich działanie polega przede wszystkim na ograniczeniu łaknienia. Nie zastąpią one zdrowej diety, zbilansowanej, która daje efekty, ale trzeba minimum wysiłku, nawet jeśli to ma być poświęcenie w postaci większej ilości godzin spędzonych w kuchni. Polecam też lekturę artykułów na stronie: http://dietomat.pl/artykuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnasia
Ograniczenie apetyty bardzo pomaga w utrzymaniu zdrowej diety, sprawia, że nie kuszą już słodycze i batoniki, acetomale oczyści również organizm z toksyn. Łatwiej z nim zmienić nawyki żywieniowe, bardzo pomaga w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ograniczenie apetytu świetnie się odczuwa na kuracji ze slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×