Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maślana1998

Odchudzanie

Polecane posty

Gość maślana1998

Cześć wszystkim! Staram się odchudzać ale mam wrażenie, że ostatnio waga stoi w miejscu. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z kilogramami? Czego należy unikać w codziennym jadłospisie? Staram się jeść zdrowo i umiarkowanie np. dzisiaj zjadłam owsiankę z mlekiem 2%, jabłko, banana i jednego gołąbka a na kolację zjem serek wiejski. Jem tak mniej więcej codziennie, czasem zdarzy mi się zjeść coś słodkiego np. kawałek placka lub lody ale tylko wtedy kiedy są goście lub jakaś impreza. Kiedy zjem coś słodkiego to ćwiczę (jogging, rowerek, pływanie). Nie jest dla mnie wysiłkiem nie jedzenie smażonego mięsa (nie jem od 4 miesięcy) czy białego pieczywa (nie jem od 3 miesięcy). Ale tych słodkości raz na jakiś czas nie potrafię sobie odmówić :D No i nie potrafię przestać używać masła do kanapek.. Teraz ważę 57 kilogramów przy 175 cm wzrostu i chciałabym schudnąć jeszcze 4 kilogramy. Macie jakieś dobre porady? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień nick to schudniesz. Bo wiesz ... maślana = masło. A masło zawiera dużo tłuszczu. A tłuszcz odkłada się w tkankach. A jak sie odkłada, to się grubnie. A przez to jest się grubym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieSzka150
mleko krowie na dorosłych ludzi nie działa zbyt dobrze. nie zachęcam też do kupowania tych roślinnych bo to sama chemia z reguły i to sztucznie dosładzana.. ale możesz mleko roślinne zrobić sama w domu, z wiórek kokosowych czy brązowego ryżu - przepisy oczywiście do znalezienia w internetach :D a jeśli szukasz jakiejś dobrze zbilansowanej diety to też możesz poszukać w sieci, jest tego mnóstwo, a fitness guru wrzucają takie przykładowe jadłospisy na swoje fanpage :) sama tak znalazłam dla siebie idealną dietę, której się trzymałam. moment załamania przyszedł kiedy schudłam już trochę i dalej waga nie chciała spadać.. ćwiczyłam i nic. ale to normalne, że organizm w pewnym momencie się buntuje. zaczęłam wtedy brać tabletki iqgreen dzięki którym metabolizm znów ruszył i suma sumarum zrzuciłam 18 kg :) powodzenia w twojej drodze do szczupłej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresiatko
Odchudzając się warto poczytać o chemii http://notatek.pl/informacje/Azeotrop procesach zachodzących w organizmie. Co może pomóc a co niekoniecznie. Wyższa szkoła jazdy. Szkoda że nie chudnie się od tego co najlepsze do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Foreverslim, jestem już jakiś czas po skończonej kuracji, suplement naprawdę obniża łaknienie i wspomaga sam proces odchudzania, po 3 miesięcznej kuracji 12 kilo lżej a przed wszystkim ani podczas brania jak i po skonczonej kuracji brak jakichkolwiek efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudziaczek88
Witaj, moim zdaniem masz źle dobraną dietę.Pozatym trzymając się zasad książkowych chudnie się jakiś czas a potem waga się zatrzymuje na moment. Obstawiam jednak ta pierwszą opcję.Osobiście poleciłabym Ci wykonanie badania genetycznego CodeOfMe-na stronie codeofme.com jest podany kontakt gdzie podadzą Ci pewnie placówki w Twojej miejscowości gdzie takie badanie możesz wykonać.Ogólnie badanie jest nieinwazyjne próbkę DNA pobiera się samemu.Wykonując takie badanie otrzymujesz raport zawierający informacje na temat Twojego genetycznego profilu lipidowego oraz wskaźnikach takich jak BMI,PAL.Dodatkowo w raporcie otrzymujesz informację w jaki sposób powinnaś się odżywiać.Raport ten jest dobrą informacją dla Ciebie oraz dietetyka aby ustalić odpowiednia dietę. Ja skorzystałam mając ten sam problem co Ty i nie żałuję.Od razu dietetyk zmienił mi dietę i widać efekty-waga nie stanęła w pewnym momencie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 9 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja Ci mogę polecić. Nie diety, nie suplementy tylko przede wszystkim ćwiczenia. One dają najlepsze efekty i dobre samopoczucie. I wierz mi mam to przetestowane na sobie. A więc biegaj czy pływaj albo ćwicz w domku na przykład na jakimś sprzęcie http://profitness.pl/15-osprzet-dodatkowy#/ Piłka albo taśma czy ławeczka a na pewno będą długotrwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
U mnie niestety też zastój i powoli zaczynam łapać doła. Strasznie kuszą mnie słodycze ostatnio ale się nie poddaję. Musi w końcu coś drgnąć. Zastanawiam się nawet nad zapisaniem się do programu odchudzającego - http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/ Przydałyby mi się takie wczasy. mogłabym odpocząć i wyrobić w sobie zdrowe nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
W moim przypadku stosuję dietę nie przekraczającą 1700 kcal, do tego 2 x dziennie ForeverSlim i minimum 30 minut ruchu... U mnie oo miesiącu, przynosi to efekty. Jak na razie 3 kg mniej, co uważam jest idealnym wynikiem jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajanka99
Z tego co wiem to niektórzy nie mogą jeść węglowodanów a tłuszcze wbrew pozorom są również zdrowe np awokado. Możesz poszukać kilku przepisów np w stronce http://obk.pl/category/odzywianie/ciekawostki/ , jeżeli lubisz gotować to one Ci się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Jestem na diecie odchudzającej na 28 dni i w tydzień spadłem 10 kg,w 3-cim nieco mniej,ale lecę w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Slimcea. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się z wami czymś podzielić zaczęłam stosować nową dietę i schudłam 5 kg w tydzień. A do tego mój chłopak stosuje inną dietę i teraz wygląda jak prawdziwy maczo :D Jeśli chcecie zacząć stosować tą dietę tu macie link videoos.pl/dieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula689
Ja zainwestowałam w suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś nigdy nie byłam miło nastawiona do suplementów, ale okazało się że nie potrzebne to było... Odkąd stosuję Afrykańskie Mango czuję się inna a to dlatego,że waga ładnie spada a ja w końcu będę mogła założyć bikini nie wstydząc się. 2 miesiące 16 kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do odchudzania dodałam ćwiczenia. Kupiłam w http://sklep.bescomo.pl/ rowerek stacjonarny i jeżdzę codziennie około 2 godzin. Na pewno przyspiesza to spalanie, bo już widzę, ze jest mnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka77
Najlpiej to zgłoś się do specjalistycznej poradni. Żeby proces chudnięcia przebiegał tak jak trzeba :) Znam świetnego dietetyka, panią Aldonę z "Dietetycznego Nieba", zgłoś się do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję zakupu Foreverslimu podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dietę ułożyłam z pomocą dietetyka ( http://sklepdiety.pl/ ) . Bardzo mnie to zmotywowało do działania. Dostałam dietę odpowiednio zbilansowaną, która w sumie była smaczna i zdrowa. Dzisiaj już mam na swoim koncie -8kg co dla mnie jest wyczynem. Nie myślałam, że wytrzymam tak długo bo wcześniej jak zaczynałam się odchudzać to tydzień, góra dwa i koniec a teraz się trzymam. Może to dlatego, ze dietę mam ułożoną indywidualnie i nie mam ochoty na podjadanie pustych kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdresa
Hej. Ja planuję zacząć odchudzanie od poniedziałku i teraz zaopatruję się we wszytskie potrzebne rzeczy. Większośc już mam ale przydałoby się jeszcze coś na przegryzkę jakieś owoce suszone czy w sumie u mnie lepsze będą może jakieś preparaty na bazie owoców. Ostatnio czytałam o jagodach acai. Ktoś może stosował i zechce się podzielić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przez pewnien czas problem z nadwagą, nie mogłam jej zrzucić i nic mi nie pomagało, zakupiłam więc tabletki Foreverslim, wybrałam diete która dałam rade przestrzegać, no i troszkę ćwiczyłam, dzięki temu podczas 3 miesięcznej kuracji udało mi się schudnąc 9 kilogramów, teraz pisze śmiało że KOCHAM Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz skutecznego preparatu na oczyszczanie to spokojnie możesz sięgnąć po młody jęczmień. Ja osobiści z oczekiwanym efektem stosuje ekstrakt z jęczmienia w postaci kapsułek. Można go kupić na stronie pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalna pomoc
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do 300 przepisow , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja ;) to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną nauke,my cie nauczymy diety i treningow wszystko online http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?id=xbcnmwrhhcmcvm&type=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka 32
Chciałbym już też móc powiedzieć że udało mi się schudnąć.Na razie walczę stosując aerobik i suplement Bigup , ale czy mi się to uda... mam nadzieję że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaanta
i ja wspomagam się bigup ( instoya), to nowy suplement na rynku, więc byłam nieufna , dopiero dietetyczka mnie namówila. Efekty są super, to działa , podnosi pośladki i ujędrnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_vera_O
ujędrnia pośladki? tak sam z siebie? nie ma takich cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×