Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alia99x
Cześć cześć ! Ja odchudzam się już nie pierwszy raz;) ale tym razem już ostatni wcześniej wymyślałam sobie różne diety, a to głodówka a to jeść niską ilość kalorii itp teraz wiem,że to głupota i jem po prostu regularnie, przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl ruszam się i to naprawdę dużo bo wiecie więcej ruchu lepszy wygląd ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alio, przede wszystkim gratuluję podjęcia tak ważnej decyzji o odchudzaniu. Na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majak_jezak
Odchudzam się od 2 tygodni. Przede wszystkim odstawiłam słodycze, napoje gazowane. Kupilam też sobie Indianę na latko i bede smigac. mam nadzieje, ze uda mi sie zrzucic te 10 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu pokonałam moją nadwagę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeśli chcecie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę, ujędrnić swoje pośladki i piersi to polecam Wam bardzo skutecznego trenera www.igortreneronline.pl na jego stronie można kupić PAKIET DLA KOBIET, czyli trening, dietę i suplementację dedykowaną specjalnie dla kobiet. Jakiś czas temu moja koleżanka spróbowała i powiem Wam szczerze zmieniła się nie do poznania. Z otyłej brzydkiej dziewczyny zmieniła się w szczupła pewną siebie i bardzo atrakcyjną. Namawiam, bo szkoda tracić czasu na mało skuteczne metody, a tu macie naprawdę coś sprawdzonego PAKIET DLA KOBIET na www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeśli chcecie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę, ujędrnić swoje pośladki i piersi to polecam Wam bardzo skutecznego trenera www.igortreneronline.pl na jego stronie można kupić PAKIET DLA KOBIET, czyli trening, dietę i suplementację dedykowaną specjalnie dla kobiet. Jakiś czas temu moja koleżanka spróbowała i powiem Wam szczerze zmieniła się nie do poznania. Z otyłej brzydkiej dziewczyny zmieniła się w szczupła pewną siebie i bardzo atrakcyjną. Namawiam, bo szkoda tracić czasu na mało skuteczne metody, a tu macie naprawdę coś sprawdzonego PAKIET DLA KOBIET na www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać. W końcu sukces i pozbyłam sie nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu udało mi się pozbyc całej nadwagi jaka miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja suplementuję się african mango tylko że z innej strony https://africanmango180.com. Jestem z niego bardzo zadowolona, śmiało możesz kupować, nie zawiedziesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najlepiej działają treningi cardio (nawet tylko 2x w tygodniu). Właśnie dzisiaj idę pierwszy raz na nową siłownię, ciekawe jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam mango z vital progres. Prawdę mówiąc jestem zaskoczona jego działaniem, tym że wgl działa. Sądziłam, że ani trochę moja waga nie drgnie, a jak na razie po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłam się na zakup Slimunox.Czytałam o nim na różnych forach internetowych.Opinii pozytywnych jest na prawdę dużo.Mam nadzieję że ja też będę kolejną zadowoloną klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też african mango się sprawdził, zamówiony z vital progres. Świetny kontakt ze sprzedającym, co niestety jest rzadko spotykane, no i sam suplement działa bardzo dobrze. Po tygodniu stosowania czuje róznicę, mniej jem i nie ciągnie mnie do przekąszania :) teraz tylko pozostało czekać na efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki wspomagające odchudzanie jak najbardziej ale muszą być zarejestrowane i legalnie sprzedawane co daje na gwarancję że nie zaszkodzą naszemu zdrowiu.Do takich tabletek należy Slimunox.Bezpieczny w stosowaniu ale skuteczny.Dzięki niem udało mi sie przebrnąć przez dietę a odchudzanie skończyłam z wynikiem -15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się dużo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535.Dieta jest połączona z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu minie rok jak skutecznie zwalczyłam swoje kilogramy.Stosowałam Foreverslim okazuje się że akurat te tabletki odchudzają trwale.Jeżeli miałabym kiedykolwiek stosować tego typu tabletki znów zastosowałbym Foreverslim.Ale myśle że nie będzie to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja walka z nadwagą, to 3 lata wyrzeczeń, kilkanaście różnych suplementów oraz mnóstwo diet. To był prawdziwy horror. Nawet jak już udało się już schudnąć to zaraz wracało to do mnie efektem jo-jo. Zupełnie przypadkowo trafiłam na Foreverslim. Nie chciało mi sie wierzyć w jego moc, lecz efekty przerosły moje oczekiwania. 13 kg mniej w trzy miesiące. A jednak, nareszcie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Slimunox.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało,straciłam na Foreverslimie 13 kg .Co dla wielu odchudzających się ważne kilogramy nie wróciły efektu jo-jo nie było i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie anal najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę że dziewczęta zamawiają też z vital progres, ja natomiast stosuję amlan forte z tej strony https://amlanforte.com Radość mnie rozpiera bo w końcu udało mi się schudnąć aż 9 kg po trzech miesiącach. Uważam to za bardzo dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już odchudzanie mam za sobą.Podstawą była dieta ale Foreverslim bardzo pomógł.Jeżeli nie możecie biegać to na początek proponuję rower.Nie obciąża stawów przy spokojnej jeździe za bardzo się nie zmęczycie.To coś dla ciała- a dla ducha wspaniałe widoki jakich nie widzimy jeżdżąc samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta111
tylko seks, drogie panie! polecam, dużo i często, chudnie się w oczach. fakt, jakąś tam dietę i iqacai mam, ale przy niczym się tak przyjemnie nie chudnie jak przy romantycznych chwilach we dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox.W sumie na początku nie byłam zachwycona bo nie bardzo schudłam dopiero jak zmieniłam dietę i postanowiłam się trochę poruszać to zmiany zaczęły być widoczne.Na razie udało mi się schudnąć 7 kg a to jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×