Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie przed ślubem

Polecane posty

Gość gość

Hej:) w sierpniu 2014 biorę ślub i chyba jak każda kobieta chcę w tyn dniu wyglądać super i w związku z tym chcę schudnąć, ale co zaczynam jakieś ćwiczenia czy dietę to i tak po 2 tygodniach się kończy. Jak myślicie czy metody ewki chodakowskiej są pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Nie wiem jak z Ewą, ja bardziej preferuję jak już ćwiczenia z Mel.B bradzo mi się spodobały ale rzadko ćwiczę przez brak czasu ;/ Mnie panienka u której opiekuję się maluchami chwaliła sobie preparaty odchudzające Forever Slim, nabyłam od niej pierwsze pojemnik w prezencie a też można je znaleźć na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące kupiłam 3 sztuki w zniżonej cenie. Do tego nakręciła mnie zdrowym odżywianiem. Stosując się do tego po miesiącu zrzuciłam 9 początkowych kilogramów ;) A z treningu to tyle co spacery z potomkami którymi się opiekuję i w piaskownicy a czasami Mel.B jak już wspomniałam ;) Przed tym byłam na samej odpowiedniej diecie ale wcześniej nie było takich efektów ;) Tabletki zostały dopuszczone do obrotu na terenie Polski przez GIS. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co zarazem zwiększa bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta reklama, u mnie podobnie 2 tyg a potem dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ile masz do zrzucenia tak w ogóle ? Najlepsza jest siłownia, 10 min rozgrzewki, potem ćwiczenia na różne partie ciała (trener pokazuje co i jak) na najniższym obciążeniu, po skończeniu ćwiczeń 30 min aerobów -> rowerek, bieganie na bieżni, orbitrek na początek. Potem godzinka aerobów jak już dojdziesz do kondycji i wprawy ;) Ja w Chodakowską nie wierzę, dla mnie jest zwykłym koniem :P Wbijaj na temat "Zdrowa dieta" zapraszam :) PS ja też się odchudzam do ślubu, więc Cię doskonale rozumiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuuuu
Rodzyn a ty to chyba na kazdym temacie siedzisz! Kobito jesli kobitki chcialyby dolaczyc do twojego tematu to juz by tam pisaly a nie zakladaly swoje tematy. Przeszkadza ci to czy jak bo nie czaje ze wszedzie cie pelno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 8996
Są pomocne, ale musisz się ostro wziąć do roboty i nie ma przeproś. Ja sama nie miałam siły korzystać z tych porad, dlatego sama sobie wyznaczyłam i plan odchudzania i treningi. Takim sposobem udało mi się zrzucić 7 kilo, ale powinnam jeszcze kilkanaście zrzucić, by wrócić do dobrej formy. Myślałam o tym, żeby wesprzeć się takimi tabletkami na odchudzanie - http://wsad.it/gosc/green-coffee-extrac , bo mi się wydaje, że inaczej nie dam rady pozbyć się 16 kilogramów nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty " znowuuu " Masz z tym jakiś problem ? Lepiej ku wa reklamy durntch tabletek czytac ;) albo jestes kims z tego kręgu i martwi Cie to, ze Was besztam, nie wiem w sumie mnie to wa Li ;p ale bądź tak uprzejmy/ma i sie od pie rdol ;D a zapraszam na ten temat bo widzę ze większość umiera a moze akurat kogoś namówie na wspólne odchudzanie. Pozdrawiam ozieble !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Madralo, czasami ciężko wbić sie w grupe gdzie jest kilka tysięcy postow, kiedy wszyscy już sporo ogarniaja na swoje tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_drzew
Czasem warto zainwestowac żeby efekt odchudzania był na dłużej ja jestem na Pysznej Diecie - jest super wygodnie, zdrowo i smacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Ja przede wszystkim polecam odpowiednie motywatory i wspomagacze. Można walczyć samemu, a można sobie pomagać różnymi ziołami. Ja np zaczęłam stosować pokrzywę indyjską i efekty były zdumiewające :) Poczytajcie same o tym http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3740769,forskolina-pokrzywa-indyjska-tabletki-na-odchudzanie-mocny-atak-na-tluszcz,id,t.html?cookie=1. Zdecydowanie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałam również Slimcea ze względu na to że ponoć świetnie blokuje uczucie głodu i nie ma problemu z utrzymaniem diety. Pierwsze dni nie czułam za bardzo a później ruszyło i z tym spadek wagi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapoiola
Spróbuj piperine max. Ja miałam ślub w lipcu i od lutego brałam te tabletki. Udało się zejść z wagą o dwa rozmiary - aż tak to się nei spodziewałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tabletki Foreverslim to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ******le w o wiele mniejszej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to extra tabletki dzięki którym można w bardzo szybkim czasie schudnąć .Wystarczą trzy miesiące iw aga spadła o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×