Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamłoda

Odchudzanie przed ślubem pomocy !

Polecane posty

Gość przyszłamłoda

Hej dziewczyny mniej więcej za rok mam wyznaczony termin ślubu no i do tego czasu chciałabym schudnąć. A mam z czego 180 cm i 94 kg ! Chciałabym zejść do 70, ale nie wiem czy to możliwe w rok... Jakie macie sposoby na taką wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij sobie nogi, to chyba jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia899
Ja tam nie chce Ci mówić, że zdziałasz cuda, bo to zależy wszystko od tego, jaki masz organizm, jak działa Twój metabolizm itd. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że u mnie przed ślubem sprawdziło się poranne bieganie i popołudniowe ćwiczenia z Anką Lewandowską. Jakiejś specjalnej diety nie trzymałam bo zwyczajnie nie mam na to czasu, dlatego postanowiłam zainwestować w jakiś suplement, który pomoże mi spalać tłuszczyk. Ja wybrałam iqacai i jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam pracę nad sobą pół roku przed ślubem i zrzuciłam 11kilo :) Dodatkowo zauważyłam mega poprawę mojej cery, co mnie zdziwiło ale jak się zagłebiłam w skład tych tabletek to się okazało, że te jagody acai mają właściwości antyoksydacyjne. Dzięki temu nie mam wyrzutów sumienia teraz jak czasem wieczorem zapomnę nakremować twarz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja36
Ja, co prawda nie przed ślubem, a przed wakacjami na które z mężem się pierwszy raz wybraliśmy za granicę i to aż do Tajlandii też stwierdziłam, że muszę zrzucić oponkę i też zainwestowałam w iqacai + karnet na siłownię. Mogłam zacząć wcześniej bo w 2 miesiace zruzicłam 9kilo, co już jest super wynikiem, ale nawet nie chce myśleć co by było, gdybym się wziełą tez pół roku wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zajrzyj na http://rtno.pl porównano tam skuteczność diet i tabletek na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy praktycznie ten sam problem...tylko mi się udało. wazyłam 86kg przy 160 cm wzrostu. duzo za duzo i tak samo mówiło mi lustro. nie bede pisać co i jak robiłam bo wszystko macie na http://dietoholicy.pl . powien jednak ze teraz waże 49,5 kg po 2,5 miesiąca. Tak oni czynią cuda na prawdę. Nigdy więcej nie zasiegnę innej porady.. tylko od http://dietoholicy.pl dostałam sprawdzoną wiedze...a nie jak więszkość portali i innych dają wszystko co im do głowy przujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamłda
Kaja36 kurde też coś ostatnio czytałam o tym Iqacai, ale jakoś i się wierzyć nie chciało, że to może pomóc. Ale w sumie może masz rację w połączeniu z dietą i ćwiczeniami może to dać zamierzony efekt :D liczę na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenia65x
Hej napisałam już do Ciebie na poprzednim temacie! Sama jestem przyszłą Panną młodą! ale mój ślub jest zaledwie za miesiąc, też borykałam się z takim samym problemem jak ty bo oczywiście chciałam mieć swoją wymarzoną suknię i wyglądać w niej olśniewająco a nie jak wieloryb! Odchudzanie zaczęłam rok przed bo 6 miesięcy przed trzeba już suknię szyć! Więc postanowiłam ,że muszę zrzucić 20kg bo taką miałam nadwagę i zrzuciłam w 4 miesiące! Regularne posiłki to podstawa PAMIĘTAJ! ruch ja basen i biegani plus suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zahamowałam swój apetyt bo wiesz,że jak się wcześniej jadło co popadnie i kiedy się chciało to żołądek był rozwalony totalnie! Więc do dzieła! Jak masz jakieś pytania to odezwij się na e-mail klena6272@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po Foreverslimie waga spadła o 13 kilo. I wystarczyło abym to uzyskała 3 miesiące. Wcześniej nie mogłam nawet części tego uzyskac w dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natulka556
ja co prawda do ślubu mam jeszcze daleko i nawet o nim nie myśle, ale też stosowałam wymienony wyzej IQacai i musze przyznac, ze był skuteczny. co prawda tez cwiczyłam, ale wydaje mi sie, ze jagody acai mocno sie przyczyniły do przyspieszenia efektów. wszystko jest do zrobienia, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa 24
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z decyzji. Jedna drobna uwaga... odchudzanie przed kupnem sukienki, ja zrobiłam w trakcie jej szycia byy potrzebne poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 79
Z trzymaniem diety redukcyjnej niby problemu nie mam, ale efektów zbyt dużych to nie daje. Suplementacja też słabo, bo ostatnio np Liporedium brałam przez 1,5 miesiąca i nawet kilogram w dół nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola 19
Ewcia, Ty i tak się możesz cieszyć, bo skończyło się tylko brakiem efektów. Liporedium potrafi zajść za skórę zdecydowanie bardziej. Mi zafundował bóle brzucha i to już po 2 tygodniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda 31
A wystarczyło poświęcić chwile czasu na lekturę opinii na forach dziewczyny.. Liporedium ma akurat bardzo dużo. Przeważają te negatywne. Ja miałam kupować, ale wybiłam sobie to z głowy po ich przeczytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamłoda
nooo dobra przyznam, się że skusiłam się na ten suplement IQacai. jeszcze za dużo nie mogę o nim powiedzieć, bo krótko stosuję, ale mam wrażenie że mam lepszy metabolizm. Ale traktuje to bardziej jako uzupełnienie diety, głównie skupiam się na diecie i ruchu, czasu coraz mniej, a u mnie już pierwsze kg lecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kihus
daj znać jak Ci idzie z tym iqacai bo moja kumpela też otatnio o tym mówiła i tak się zastanawiamy czy zamawiać. ;) dużo pozytywów mają więc chyba się skusimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup Slimunox.Z efektów jakie już uzyskałam jestem bardzo zadowolona.Z nadwagą walczyłam pięć lat z bardzo marnym skutkiem.Żałuję że tak późno znalazłam te tabletki zaoszczędziła bym pieniądze i przede wszystkim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zastosowałam Slimunox, jeden z nielicznych suplementów, które można kupić, a który jest legalnie dopuszczony w Polsce do sprzedaży (przynajmniej jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania) i jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knurka755
Ja tam też się odchudzałam z IQacai i najważniejsze było dla mnie, że widziałam efekty, co mnie bardzo motywowało. Prawie od razu odczułam zahamowanie apetytu, co ograniczyło moje nocne podjadanie do minimum. Oczywiscie postanowiałam zrezygnowac z takich rzeczy jak slodycze, gazowane czy białe pieczywo, no ale wiadomo jak to jest. Jednak jagody acai czasem mi wybaczają takie zachcianki :D po 2 tyg zauwazylam tez przyspieszenie metabolizmu. Łacznie poszło 7 kg, może stwierdzicie ze nie duzo, ale to było tyle i dokładnie chciałam. Wiec moge polecic, a skład tez mają fajny. no i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobka78
Kihus zamawiaj śmiało! IQacai jest bezpieczne, bo zawiera tylko naturalne składniki - wiadomo, na każdego dziala co innego, ale akurat chrom i jagody acai sprawują się w większośi przypadkow znakomicie jezeli chodzi o odchudzanie :) moje 2 kolazenki z pracy sporo z nim schudły, no i ja też, wiec cos w tym musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaszaBasza
o jak fajnie, ze tu trafiłam, zaczynam szukać wątku o ślubach, a to wzmianka o jagodach acai. nie wiedziałam, ze w Polsce są dostępne preparaty z nimi. muszę sprobować tego IQacai, same jagod na mnie działają super, sprawdzimy te tabsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dobrym połączeniem okazało się stosowanie diety 1800 kal i do tego suplement diety Foreverslim.Dzięki takiemu połączeniu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucoić 13 kg dla mnie jest to bardzo duże osiągnięcie.I muszę wspomnieć o tym że efektu jo-jo też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również należy wspomnieć o tym że dzięki kuracji z Foreverslimem uczymy si jeśc tak aby nie mieć w przyszłości problemów z nadmiernym przyrostem wagi.Odchudzanie jest ważne ale ważniejsza jest trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą która bez sprawdzenia czegoś nie polecałaby tego, ale Foreverslim została przeze mnie przetestowana i mogę z czystym sumieniem napisać, że ten preparat działa . Po całej 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 15 kilo co jest dla mnie super nawet o większej ilości nie myślę, a i przy tym nie miałam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jest to możliwe, ale najlepiej jeść zdrowo i smacznie. To też jest możliwe. Zachęcam do kontaktu z moją panią dietetyk. Ma świetne przepisy na stronie, które stosuje w jadłospisach . Dla chętnych podaję dane: Sylwia Sobczak-Piżuch-Be Light:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedenaście lat męczyłam się z nadwagą było wiele prób zrzucenia balastu ale niestety nieudanych.Branie Slimunox potraktowałam jako ostatnia deskę ratunku.I było bardzo dobrze chudłam z tygodnia na tydzień.Od ponad półtora roku jestem z wyglądu zupełnie inną osoba.W końcu jestem szczupła i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Hahahha ile tu spamu :D uwielbiam te wasze antyreklamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też brałam przez kilka miesięcy Foreverslim, bardzo dobrze pomaga zlikwidować uczucie łaknienia i przeszła też mi ciągła ochota na słodycze. Dzięki niemu także zmieniłam niektóre złe nawyki żywieniowe. Jednak na schudniecie same suplementy diety nie pomogą, ważne, że po stosowaniu Foreverslimu nie ma efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×