Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie skutecznie, gwarancja sukcesu

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jeśli do tej pory próbowaliście milion różnych diet, korzystaliście ze wsparcia różnych dietetyków ale efektów dalej nie widać zapraszam do skorzystania czegoś troszeczkę innego. Konsultacji z PSYCHODIETETYKIEM. -Na podstawie TWOICH wcześniejszych doświadczeń opracujemy WSPÓLNIE INDYWIDUALNY plan odchudzania/ zmiany nawyków/ poprawy zdrowia przygotowany specjalnie dla Ciebie - nauczysz się przestawić z kolei starych nawyków na nowe - poznasz " psychologiczne sztuczki" jak wytrwać - będziemy pracować nad motywacją i tym, aby proces był przyjemny i skuteczny a to wszystko INDYWIDUALNIE Nie wyciągam z szuflady karteczek z gotowymi " receptami na sukces" to TY z moją drobną pomocą ;) tworzysz swój indywidualny plan powrotu do formy i zdrowia A to wszystko w Centrum Sportowe PortaMedica Godziny przyjęć : wtorek 17-19 czwartek 17-19 A tu jeszcze link do mojego fanpage'a https://www.facebook.com/Angelika-Wo%C5%82owczyk-Psychodietetyk-1489138011299349/?pnref=story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadionowa
najlepiej z dietetykiem się odchudzać, on dobierze dietę do upodobań kulinarnych, żeby organizm nie przeżył szoku. Ja tak się odchudzałam, miałam też suplement therm line hydrofast, bo regularnie zatrzymywała mi się woda po ćwiczeniach. Minęło. Ćwiczyłam po okien trenera personalnego, to nie wielki koszt, a jest bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta Wąsik
Odchudzanie skuteczne to takie, dzięki któremu chudniemy. Obojętnie jaka będzie to dieta, to musi być zastosowana zasada, że mniej "wkładamy do pieca" niż "spalamy" , czyli bilans kaloryczny musi być ujemny. Druga sprawa co do gwarancji, każda z nas jest inna, na jedną osobę zadziała jeden środek na inna inny. Więc z tą gwarancją sukcesu, też bym nie przesadzała. Sama byłam na diecie, systematycznie ćwiczyłam, do tego brałam Foreverslim, i nie będę ukrywała, że pozbyłam się 14 kg nadwagi, I jeżeli ktoś mi sie spyta, czy uważam Foreverslim za środek skuteczny odpowiem tak, czy uważam dietę jaką stosowałam za skuteczną, odpowiem tak. Czy warto się w ten sposób odchudzać, odpowiem tak, jak najbardziej tak, warto próbować, w moim przypadku to połączenie dało rewelacyjny wynik, ale jak ktoś mi się spyta o gwarancję, to uczciwie powiem, że takiej dać nie mogę. Wystarczy że dany organizm będzie inaczej przyswajał daną grupę produktów i wystarczy by wyniki były inne, nie piszę gorze, bo wbrew pozorom mogą być lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seska8
Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy trenera personalnego. Proszę: http://www.fitnow.pl/ Trener ułoży dietę, podpowie jakie ćwiczenia są odpowiednie dla sylwetki i pomoże w odchudzaniu. Tu masz gwarancję sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiplo394
Ja i bez trenera schudłam 32kg w 4,5 miesiąca ! regularne posiłki+dużo ruchu+suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl = CEL tak właśnie ja schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekol23
African Mango http://szczupla-kobieta.pl to rewelacyjny suplement wspomagający odchudzanie;) zmniejszył moje łaknienie co bardzo ułatwiło mi moje odchudzanie;) ale oczywiście trzeba też się poruszać trochę by zrzucić ja biegałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaaa1
Skuteczna dieta jest wtedy jak mamy ją dobraną na podstawie odpowiednich badań. Wiem coś o tym, bo ile razy próbowałam zrzucić kilogramy, a udało mi się dopiero po wizytach w "Dietetycznym niebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyta
A ja akurat zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! A czy ktoras z Was kojarzy moze marke Herbalife? Trafilam wlasnie na promocje ich pakietu startowego koktajli: http://www.sklepdiety.pl/sklep,127,3_dniowa_dieta_na_start__herbalife.html - cenowo wypada to rozsadnie. Sklad maja bardzo dobry, zawierajacy wszelakie mineraly i witaminy, smak ponoc takze niezly no i co wazne dla mnie - przyrzadza sie je naprawde blyskawicznie. Kusi mnie, aby sprobowac - moze ktoras z Was juz kosztowala te koktajle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym środkiem dla osób które chcą się pozbyć nadwagi są tabletki Foreverslim.Dają radę nawet przy sporej nadwadze.Trzeba jeszcze podkreślić jedną rzecz że przy stosowaniu się do zasad kuracji można być pewnym tego że nie ma później efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna 24l
Mi udało się pozbyć nadwagi po zastosowaniu Slimunox. Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych tego rodzaju środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iqgreen spróbuj jest to bardzo skuteczny środek, gwarantuje sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkowaOla
jak dla mnie iqgreen to spoko alternatywa, takie odchudzanko dla takich leniwców jak ja:) Ale ważne, że skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma lepszego środka na walkę z otyłością jak zastosowanie Forevewrslim. MOja siostra brała te tabletki przez 4 miesiące ale schudła 21 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ameba
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, w końcu sukces. Moim zdaniem to bardzo dobry środek na odchudzanie i jak dla mnie wart wydanej każdej złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wika22
Ja akurat też stosowąłem Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów. W 3 miesiace schudłąm 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na Slimunox i nie żałuje. Suplement który odmienił moje życie bo dał mi wiarę że mogę być jeszcze chuda jak kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam podobnie az jakieś 4 miesiące temu po rozmowie z koleżanką poszłam do tej firmy www.twojcel.eu i zaczęła się moja dieta bez diety :) na dzien dobry ulozyłam z dietetyczka definicje słowa dieta i wyszło na to że wcale nie są to ograniczenia, zakazy i przymusy :) jem ogólnie wszystko ale jem w określonych ilościach (jadłospis rozpisany na kubki, łyzki zero ważenie) i chudne i czuję się i wyglądam lepiej :) polecam bo to moim zdaniem dobra forma zmiany nawyków a nie odchudzania na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×