Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzamsieciagle

Odchudzanie z głową

Polecane posty

Gość gość
Jak za free to czemu nie;) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panisikorka
dużo jest takich fajnych stron, ostatnio dużo czytałam artykułów o dietach i byciu fit na mojanowafigura.pl , z tego co widziałam można tam wysyłać też pytania do ekspertów z różnych dziedzin. sama obliczyłam tam sobie dietę na 1500kcal,bo mają kalkulatory kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczkafit
Ten trening z poradnika - mega:) Wydawało mi się że Chodakowska daje wycisk - ale ten jest hardcorowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden szał...ok poradnik ciekawy, ale ja jestem już na takim etapie, że niczym mnie nie zaskoczył. Czuję drobny niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
Nawet, nawet... właściwie to ja bym miała kilka sugestii, żeby go jeszcze rozbudować. Ogólnie spoko - wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam na internecie trining p90x albo turbo fire i jak po tym sie chudnie wejdzcie na youtube to zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie zaczynam dietę Dukana plus Skalpel z Chodakowską... mam nadzieję, że będą efekty... i jednoidrugie ma świetne recenzje więc mam nadzieję na sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandziorka88
juz barddziej podoba mi sie moja nowa figura, jakos bardziej przejrzysta, ale poczytam troche i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z wielu wsieci, a w każdym to samo - ja bym wolała jakiś poradnik,który odchudza już w trakcie czytania - hahahaha;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularne faktycznie nie znaczy, że każdemu pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskana292
Jestem za stosowaniem zasad zdrowego odżywiania.... diety działają, zgadzam się, alepotem itak wraca się dopoprzedniej wagi. Najlepiej zmienić swój system żywieniowy całkowice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinna66
Zdrowe odżywianie grą. Ja sama odchudzam się od dwóch miesięcy i ta dieta od dietetyka, którą mam to mnie jest zła. Tylko teraz zastanawiam się nad zastosowaniem takich kapsułek odchudzających http://nutrina.pl/30,african-mango.html . Koleżanka je ma i już schudła 13 kilogramów, bez wyrzeczeń. Myślę, że one i mnie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, wszystko się zgadza, ale środki na odchudzanie nie zawsze są bezpieczne. Jeśli już to może jakieś sprawdzone suplementy... A swoją drogą to najlepiej stosować zasady zdrowego żywienia. Ja doskonale wiem, że to wymaga motywacji, ale przynajmiej jest bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo , któraś z Was używa jakiś wspomagaczy na odchudzanie.??? Tzn jakieś suplementy czy inne środki? Chcę spróbować, ale w ogromie wszystkich postów mam wątpliwości czy coś z tego jest skuteczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona346
Ja biorę dokładnie takie kapsułki wspomagające odchudzanie http://nutrina.pl/28,slimette.html . Mam je już od dwóch miesięcy i na razie zrzuciłam 13 kilogramów. Stosuję je wraz z dietą MŻ i ćwiczeniami. Sporo sama w domu ćwiczę, ale tez chodzę na zajęcia do klubu fitness. Mój cel to waga 54 kilogramy, więc pozostało mi do zrzucenia jeszcze 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka S
Mnie też odchudzanie idzie całkiem nieźle właśnie z tymi tabletkami, które ma Iwona346.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina312
Jakoś "odchudzacze" do mnie nie przemawiają.... wolę dietę i ćwiczenia. Ostatnio bardzo intensywnie ćwiczę z Chodakowską;) Przez 2 miesiące schudłam 12 kg i mam nadzieję utrzymać swoją nową wagę;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynatorun
Jeśli chodzi o mnie to chętnie poproszę o jakiś system motywacyjny. Bo o dietach i ćwieczeniach wiem już chyba wszystko, ale barak mi silnej woli aby wytrwać podczas odchudzania... macie jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hula-hop bez kuleczek też daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja , nie wiem za co sie zabrac, co jesc ile azy dziennie , czego nie jesc lub unikac , mozeciem cos doradzic? czy nie jesc po 18 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikka666
odchudzanie z głowa tzn? jaki macie plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka topiku dała link do poradnika,można go za darmo ściągnąć;) Mi się podoba część o dietach odtruwających na poczatku odchudzania. Ciekawa opcja to 7-minutowy trening - próbowałam.... na prawdę morderczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. odtruwanie 2. dieta np. turbo 3. zmiana zasad żywieniowych + trening;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika423
Nie jedzenie po 18.00 czy 19.00 to jedna z zasad zdrowego żywienia. notabene bardzo mądra;) ogólnie to wystarczy zrezygnować ze słodyczy i kolacji, po miesiącu nawet i 5 kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejedzenie po 18 czy 19 to kompletna bzdura; chyba, ze osoba chodzi spac o 20-21. Ostatni, lekki posilek (np. jogurt naturalny) powinno sie zjesc na ok. 2 godziny przed pojsciem spac. Inaczej organizm gloduje i spowalnia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sięnie wszyscy chodzą wcześnie spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek2121
hej! Ja też zaczęłam odchudzanie z głową. Dostarczam 1500 kalorii, 5 posiłków co 3 godziny, czasem 4 posiłki, zależy o której się obudze. Satram się jeść wszystko.. Chude mięsa, ryby, biały ser, kasze, ziemniaki, chleb jem normalny, warzywa, owoce, jogurty naturalne, jaja. Odchudzam się 2 miesiące już, mam minus 11 kg. Zaczynałam z wagą 86 kg, teraz mam 75. Tempo spadania jest dosyć szybkie, jestem przygotowana na to, że coraz wolniej będzie leciała waga w dół. Dbam o to, by posiłek nie przekraczał 300 kalorii. Komponuje go według własnego uznania i tego, na co aktualnie mam ochotę. Dodatkowo dużo chodzę, ok 8-9 km dziennie. Biorę tez witaminki i chrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×