Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Werniqa

Odchudzanie z hipnozą !!!

Polecane posty

jedna sesja na pewno nie wystarczy. trzeba będzie czesto powtarzać. i jeszcze sprawa jak bardzo jesteś podatna na sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie hipnozą to leczenie długotrwałe, nie wystarczy jedna sesja. ale jest też autohipnoza, może powinnaś spróbować? są takie specjalne nagrania od hipnosencja.pl, piszą o nich nawet w tym wpisie, o którym mówiłaś. na podobnych zasadach jak hipnoza działają też afirmacje mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie racje, ale całe odchudzanie to jest proces długotrwały. Zbieram tłuszcz przez 3 lata (nie byłam nawet na rowerze) i mój "doradca", a właściwie mentor, powiedział i podkreślił, że nie zrzucę tego w tydzień ani w miesiąc. Pierwsze efekty będzie widać za 2 - 3 miesiące, ale prawdziwe odchudzanie okaże się po roku. Nie śpieszę się. Takie dodatki jak hipnoza, traktuję poważnie, bo jeśli to jest dodatkowe 10% do mojego sukcesu, to zawsze jest to bilans mentalności na plus :) Nie opieram się na hipnozie, ale się nią wspomagam, a prawdziwa motywacja idzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno z 5-6 wizyt minimum będzie potrzebne. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłby coach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całą pewnością kołcz :d Polecam kołcza majka, tego co zrobił z siebie idiotę w internetach. Generalnie kołcze powinni zająć się szyciem butów, bo za taką kasę jak oni proponują, to ja mogę każdego łatwiej odchudzić, mówię serio. Największe cwaniaczki biorą po 1000 zł za sesję. To masz za to 15 karnetów na siłownię, a tak na serio to jeden na dobrą z profesjonalnym trenerem, dietą i psychologiem. Co do hipnozy, to nie płaci się za sesje, bo można kupić gotowe nagrania i wystarczy tego słuchać, ale nie że raz posłuchać i gotowe, za 2 dni ważysz o 50 kilo mniej. Trzeba się trochę cholera przyłożyć, nie ma nic łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×