Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie z meridią.

• pawlo90 2017.08.02 [06:59]
    Polecam Kaplanex ale tylko jako dodatek do ćwiczeń i diety. Warto też porozmawiać na jego temat z lekarzem, żeby się znowu nie okazało, że jednak jest szkodliwy.
  • katarina881 2017.08.02 [07:02]
    Nie jest szkodliwy, pytałam lekarza i powiedział, że można brać. Nie wiem jak u osób z nadciśnieniem i innymi chorobami oni może powinni spytać się swojego lekarza czy mogą używać Kaplanexu wiem że Meridii nie mogli.
  • gość 2017.08.03 [23:07]
    przestan gosciu wciaz reklamowac te kupamax kto Ci w to uwierzy non stop sie podszywasz pod niby zadowolone klientki zwykle oszustow kto ma choc troche oleju w glowie od razu to widac.
  • DoktorOdchudzanie 2017.08.03 [23:10]
    doktorodchudzanie.com - pobranie ze sprawdzeniem zawartosci,
  • DoktorOdchudzanie 2017.08.03 [23:11]
    Uwazajcie kochani na reklamy tych suplementow, podszywaja sie pod niby zadowolone klientki a zmieniaja tylko nazwy tych supli i szukaja naiwnych. Nic nie rowna sie prawdziwej sibutraminie, tylko na tym srodku od wielu wielu lat mozna osiagnac prawdziwe efekty.
  • Marta_00 2017.08.04 [08:55]
    Polecam Kaplanex ale tylko jako dodatek do ćwiczeń i diety. Warto też porozmawiać na jego temat z lekarzem, żeby się znowu nie okazało, że jednak jest szkodliwy.
  • gość 2017.08.04 [09:15]
    Nie jest szkodliwy, pytałam lekarza i powiedział, że można brać. Nie wiem jak u osób z nadciśnieniem i innymi chorobami oni może powinni spytać się swojego lekarza czy mogą używać Kaplanexu wiem że Meridii nie mogli.
  • evebso 2017.08.07 [19:31]
    Ostrzegam przed oszustem u którego zamówiłam 28.07.2017
    30 szt Meridia zapłaciłam 190 zł i tabletek nie zobaczyłam na oczy. Sprawę zgłosiłam do US i na policję. Adres email, który polecano mi znalazłam na forum oszusta http://kupie-meridie.com/ a zamówiłam na adres email z tego forum dr.julia@protonmail.co m . Do przelewu podane były dane na Paweł Sochaczewski Nr konta PL68 1560 0013 2004 2861 6000 0002. Na tym samym forum polecana jest strona http://skuteczne-tabletki-na-odchudzanie.com/ Byłabym ostrożna z zamówieniem również na tej stronie. Ponieważ złożyłam chęć zakupu i w danych doprzelewu był również podany Paweł Sochaczewski ale już z innym adresem i z innym numerem konta PL95 1560 0013 2004 2861 6000 0001
    Niestety na tym forum nie mogę powiadomić, że to oszust.
  • gość 2017.08.07 [21:29]
    Jeżeli ktoś was oszukał to piszcie szczegóły ja mam przez mars i jest ok wszystko
  • Miyoko2572 2017.08.09 [17:28]
    Witam drogie Panie! Jako że zostałam już oszukana x razy na nie małe pieniadze na zakup tabletek odchudzajacych z interentu chce sie Was zapytać skąd Wy brałyście oryginalne leki? Skuteczne leki na odchudzanie czy cos takiego to ściema, zapłaciłam za Meridie i g****o za przeproszeniem. Doping online się nie odzywa (podobno juz nie maja Adipexu ale maja miec cos podobnego od sierpnia tego roku, tyle ze juz jest sierpien...). LIDE tez zamowiłam i podróba - na szczęście oddano mi kase. Tym razem zamówiłam stąd http://www.lidadaidaihualoseweight.com/ wszystko niby wiarygodne, zobaczymy jak juz przesyłka przyjdzie. Teraz szukam właśnie Meridy albo Zelixy, czegokolwiek co dziala na tej samej zasadzie. Jak coś to prosze pisac do mnie na maila Miyoko2572@gmail.com usmiech.gif
  • gość 2017.08.10 [12:46]
    Ja zaczęłam dopiero brać Kaplanex, narazie nie widzę rezultatu. Do biorących kaplanex pytanie, Po jakim czasie zaczęliście widzieć rezultaty.
  • gość 2017.08.10 [17:13]
    jak was ktoś oszuka idźcie na policje te ze sprawdzeniem zawartości sprawdzajcie oszuści maja nadzieją że nie sprawdzicie i zapłacicie za jakieś g..wno. Wiem że tak wysyłają znajoma tak miała ale sprawdziła i nie zapłaciła. Potem przez mars zamówiła i jest ok dostała Adi
  • gość 2017.08.11 [07:06]
    Poczytajcie o tym Suplement diety z glukomannanem, który może pomóc Ci w przejęciu kontroli nad swoją wagą.
    Działanie
    Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.
    Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.
    Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.
    Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.
    Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety).
    Zalety
    Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.
    Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.
    Ciekawostki
    Skuteczny sposób na zapewnienie sobie uczucia sytości bez przejadania się.
    Zawiera składniki pochodzące z organicznych farm posiadających Certyfikat NutriCert™.
    W składzie preparatu znajduje się wyciąg z korzenia konjacu (glukomannan) i czarnego bzu.
    Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
    NUTRILITE to od 10 lat wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety.*
    Na mnie już działa
    Kontakt przez mars
  • gość 2017.08.11 [09:34]
    Ile to kosztuje i jak zamowic
  • Miyoko2572 2017.08.11 [16:37]
    Hej! Właśnie dostałam maila od dopingu ze od 28 sierpnia maja wrócić na ich rynek jakieś nowe tabletki odchudzające o tym samym działaniu co Meridia i Zelixa, takzcze czekamy!
  • gość 2017.08.11 [18:38]
    po co kupujecie u jakis oszustow jak wiadomo ze sprawdzony jest doktorodchudzanie.com Zamawiacie sobie pobranie ze sprawdzeniem zawartosci i macie 100% pewnosci ze nie zostaniecie oszukane.
  • gość 2017.08.12 [08:21]
    można zamówić przez mars7@onet.eu
  • annafm 2017.08.17 [03:37]
    Zapraszam na stronę bloga gdzie opisuję jak schudłam 11 kg w 80 dni dzięki suplementowi NUTRICODE SLIM EXTREME.
    Za kilka dni zaczynam ponowny okres odchudzania po dwumiesięcznej przerwie. Suplement można kupić bezpośrednio na blogu.
    https://annabadowska.pl/80-dni-11-kg-mniej/
    Dystrybutor & Doradca FM WORLD ul. Cztery Podkowy 7 52-200 Wysoka tel. 727-922-702www.annabadowska.pl
  • gość 2017.08.24 [14:28]
    Od kiedy Meridii nie idzie znaleźc na rynku, szukałam jakiś zamienników, ale to wszystko psu na budę. Dopiero Kpalanex zadziałał. Polecam wszystkim ten lek.
  • DoktorOdchudzanie 2017.08.25 [11:52]
    Nie dajcie sie nabrac na reklamy suplementow to zwykle oszustwo wystarczy sprawdzic sklad. Dziala tylko siibutramina. Meridiia zostala dawno wycofana ale jest wielu producentow np w Indiach gdzie jest inne prawo farmaceutyczne niz w Europie i mozna kupic wiele zamowiennikow ktora posiadaja identyczny sklad jak kiedys Meridia. Absolutnym hitem jest Sibutriil - jedyny lek po ktorym sie chudnie.
  • gość 2017.08.27 [20:07]
    Czy ktos sie orientuje ile ten nowy lek z dopingu bedzie kosztowac?Tak samo jak resztki czeskiego Adipexu(czyli bardzo zawyzona cena)?
  • Uwaga ważne 2017.09.05 [21:24]
    Hej dziewczyny i chłopaki. Bardzo chciałabym zamówić meridia ale boję się oszustów. Jeżeli macie jakiś uczciwych sprzedawców To proszę o namiary na maila. tyranouzar@interia.pl
    Z góry dzięki i pozdrawiam
  • gość 2017.09.06 [18:25]
    kup u doktorodchudzanie - obecnie jedyne sprawdzone zrodlo a nie jak ta reszta oszustow.
  • gość 2017.09.08 [09:00]
    ad dostępny przez mars . Ja otrzymałam bez problemu.
  • gość 2017.09.13 [12:53]
    panie doktor odchudzanie, a skąd ma pan te produkty? Z indii? Bo ja kiedyś kupiłam meridię z Indii i to była podróbka.
  • gość 2017.09.14 [07:41]
    Oryginalna Meridia sprowadona przeze mnie osobiscie zapraszam chillinwtf@gmail.com
  • gość 2017.09.14 [17:33]
    Adi lepszy bo sprawdzony kontakt przez mars7@onet.wy. ja mam odwaga spada
  • wstyd mi po prostu 2017.09.22 [19:50]
    doktorodchudzanie to jakies oszustwo! zamówiłam i niestety zapłaciłam i do dzis nic nie przyszło. uważajcie to oszuści cholerni

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...