Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HYMH

ODPOWIEDZCIE MI BARDZO WAS PROSZE

Polecane posty

Gość HYMH

jestem tu pierwszy raz i widze,ze roznie sie tutaj odchudzaja dziewczyny pragne schudnac 8kilo w miesiac wiem,ze to duzo ale musze,za pozno sie obudzilam czy jesli bede jadla 300kcl dziennie ,pila kawe,i palila pare fajek dziennie to czy schudne te 8kilo??bardzo mi zalezy a wiem,ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co do cholery zadajesz
takie durne pytania??pewnie ze mozesz i bedziesz CHUDA :) berdziesz miała tez problemy z watraba z zatwardzeniami rozwolnieniami bedzie ci sie chciało wymiotowac twoje rece beda smierdziały od fajek a zeby beda zołte kawa+ fajki...8 kilo w miesiac mozna schudnac bez az takich radykalnych zmian...ale jesli chcesz to moze zapoznaj sie z jakims dilerem zacznij brac amfe po miesiacu schudniesz nie 8 kilo ale 15 :):) Powodzenia ;/ ;/ zenada i wracxaj do lekcji dziewczynko z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aallleee... na pusty zoladek kawa??? zwariowalas...?? przewaznie te osoby ktore chca schudnac to prowadza zdrowy tryb zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYMH
kawa po sniadaniu,,ok to nie bede palila fajek ale mam zamiar jesc 300kcl dziennie plus kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooodnnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiasamosiaQWE
a nie mogłabyś nie żreć nic, tylko kawę i fajki wtłaczać w siebie?? NA PEWNO SCHUDNIESZ WTEDY :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie umrzesz
to schudniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
DESPERANSA na jakiej diecie jestes ze tak chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha.....
zajebista dieta , debilizm niektórych nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaszatana88
mozna owszem szybko shcudnac aczkolwiek pomysl jak Twoje cialo sie zmieni i jak sie oszpeci... chudnie sie zawsze stopniowo.. zrobia Ci sie straszne rozstepy. ojj tak nie mozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
a mozesz napsac co jesz mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko. tylko do 500 kcal ( czasem 600, rzadko 700 ) no staram się nie jeść ziemniaków, makaronów, ryżu też mało, kluchów, fast foodów i dużej ilości słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
aha tez sprobuje. a jesz jogutry naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
a cwiczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem raczej - rzadko bardzo. wolę serki wiejskie :-) ćwiczenia - rower stacjonarny przynajmniej godzinka, brzuzki 60, hula hop 30 min, spacery. Ale zaznaczę, że ćwiczę nieregularnie, choć się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
aha dzieki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYMH
moj drugi dzien na mojej diecie,czuje sie spoko:)mam nadzieje,ze schudne te 8kilo w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYMH
moze ktos przylaczy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYMH
ale schudne do swiat,nie czuje glodu i jest ok,pozbede sie do swiat tych 8kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak HYmh
nie bedziesz miał okresu ?? przeztkie odchudzanie ...Trzeba było zarac sie za dierte wczesneij zobaczys zpo swietach przytyjesz z nawiazka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahejhf
a powiedz mi kochana desperansa:czy ty nie masz napadow i kompulsow po tej diecie???? bardzo ladnie schudlas w miesiac to bardzo duzo! :) i ile jeszce masz amiar byc na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam tzn zdarzy się czasem, że się na coś skuszę, ale żeby to rzucaniem na jedzenie nazwać, to przesada :-) z resztą skuszałam sie tak tylko ostatnio przed okresem - z jego też powdu moja dieta chwilowo była w zawieszeniu. teraz dalej jestem na 500, już się przezwyczaiłam do tego imitu kcal i nie ma pr0blemu mysle że dobrze robi fakt, że nie odmawiam sobie slodkosci i ulubionych dań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYMH
a ja kolejnyt dzien na mojej diecie:)super sie czuje i ta motywacja,ze schudne okolo 6kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×