Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

osiągnąłem 90 kg, masakra

Polecane posty

Gość gość

od dzisiaj dieta. jem wtedy tylko jak będę głodny a nie z nudów czy żeby sobie dogodzić. zawsze mialem problemy z nadwagą ale 90 to już przegięcie. muszę koniecznie znaleźć motywację bo będzie cienko. temat powtórzyłem bo poprzedni mi się dodał na ogólnym bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj sobie zrobie jakiś taki "notatniczek". może to pomoże nie sięgnąć po jakieś żarcie z łakomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam se inne tematy. ale ludzie dziwne "diety" stosują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna jest dieta 1000 kalorii. jesz co chcesz tylko notujesz sobie co mniejwiecej ma kalorii.wpisujesz w necie np kurczak smażony z panierka kalorie i ci wyskoczy i tak każda rzecz kromka chleba itd. i notujesz se w notatniku ile zjadłes. bo takie ze jesz jak jesteś głodny nic nie da. ale ty duży facet to myślę że zacznij od diety 2 tysiące kalorii i z każdym dniem zmniejszaj o 100. czyli najpierw 2000, 1900,1800,1700 itd. myślę że jako facet to się zatrzymaj na tym 1700 to wystarczająco będzie dla ciebie mocne. jak kobieta zastosuje 1000 nie będzie źle ale jako facet to inaczej trochę bo potrzebuje więcej jeść. wiec tak do 1500 min :) a zobaczysz że będzie fajne. wprowadź tylko do diety więcej zup niż zazwyczaj np jedna porcja zupy pomidorowe 190 -200 kcal :) wiec nie tak źle. I jakiws soczki marchewkowe i owoce a tak to jedz co chcesz ;D a no i jeśli jesteś taki otyly to sport ci dobrze zrobi naprawdę ;)nie musisz dużo się forsowac, na początek nawet dłuższe spacery starcza plus ta dieta ;) ja np 2 kilo w tydzień a chudzinka a ponoć Ci co więcej waża to nawet 4 kilo więcej ale naprawdę wszystko z umierem o potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo mozesz po prostu zaczac cwiczyc - silownia. I zdrowo sie odzywiac. Samo zleci. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może więcej sexu? Szybciej schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaśnie nie jest tak łatwo. bo ćwiczyć to ja w zasadzie ćwiczę. może nie jakoś wyczynowo ale mam psa więc codziennie parę kilometrów z psem chodzę, do tego trochę rowerkiem jeżdżę więc z ruchem nie jest jakoś tragicznie. trochę może zwiększę ale rewolucji raczej nie będzie. no ale niestety pożreć lubię i z tym trzeba skończyć. dzięki za komentarze. dzisiaj na dobry początek - spacerek z pieskiem. jak mam zapisywać co jem to wczoraj na wieczór zżarłem marchewkę na surowo, w zasadzie pół ale takiej wielkiej że jak dwie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzywa owoce do woli byle nie banany i ziemniaki na kilogramy. do tego zamiast skupiać się najedzeniu skup siena piciu. wylicz sobie ile wody powinienes pic i tego sie trzymaj. efekty widoczne dosc szybko. a czasem tez robie weekendowe posty jak w tygodniu za bardzo poszaleje. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid
no i odbębniłem poranny spacerek z psem: 1 godz, 4,5 km. co do wody to piję jak mi się pić chce i jak chcę żarłoczność oszukać. zamiast coś podżerać to kubek wody z lodem sobie nalewam i piję. x na śniadanie gotuję jajko i trzy łyżki muesli z kwaśnym mlekiem, trochę posolone i doprawione chili w proszku. x skoro mi odpowiadacie to sobie nick zmienie żeby nie było głupio że we własnym temacie jako gość piszę. nick pochodzi od pudełka zszywek które mi leży na biurku, proszę się nie doszukiwać jakichś głębszych znaczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tak samo jak już osiagnełam 70 kg , przy 160 wz to dużo i przeszłam na diete dukana i dziś aktualna waga to 53 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid
nie chcę diety dukana. nie wierzę w takie diety. znaczy wierzę w to że można na nich schudnąć bo tak się dzieje ale nie wierzę że są zdrowe. nielogicze mi się wydaje żeby jeść duże ilości kalorycznego jedzenia i chudnąć. to jest wbrew organizmowi który jednak jest tak zbudowany że czerpie energię z pożywienia. dieta dukana wydaje mi się rodzajem wyniszczenia/zatrucia organizmu ktory musi walczyć sam ze sobą i dlatego mimo dostarczania dużych ilości kalorii chudnie. bardziej mi zależy na zdrowiu niż na schudnięciu i myślę że dam radę bez takich wyniszczających diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid
śniadanie zjedzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę na rower, kupię sobie jakieś warzywa do przegryzania i inne zdrowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka22
Cześć, wczorajszego dnia myślałam, że padnę idziemy z chłopakiem na spacer, liżemy się od dobrych pięć minut, po chwili poczułam straszny smród, wstrzymaliśmy się chwile, twarz mojego chłopaka stała się cała czerwona, jakby miał zaraz wybuchnąć, więc zapytałam: 'O co chodzi'? A on na to: 'O to co mi w gaciach smrodzi' Następnie się rozpłakał i pobiegł na ławce została brązowa lekka plama, a jego spodnie na tyłku były całe sflaczałe, ja niestety puściłam pawia na oczach ludzi w parku, bo nie dałam rady się wstrzymać, dlatego mam dla Was pytanie: Czy związek z takim chłopakiem ma sens? Ja też kiedyś zesrałam się pod kołdrę, więc czasami też dochodzą myśli, że pasujemy do siebie, proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rapid - jak nie znasz się na diecie dukana to nie osądzaj ! ja miałam kiepskie wyniki przed dietą a po diecie jak książkowe ! a i żadna dieta nie jest zdrowa nawet a te które sobie sama wymyślisz jeszcze bardziej... no ale sorry jeśli dla Ciebie otyłość jest zdrowa... to gratuluję odwagi - współczuje głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid
Koleżanka namawia mnie na wspólną masturbacje, ale to nie dla mnie, nie wyobrażam sobie tego robić z kimś innym. Problem jest inny, mówiła mi że ona robiła to kilka razy ze swoją matką. Teraz to nie wiem czy ona sobie ze mnie robi żarty czy co, bo mnie to się w głowie nie mieści, może to jakieś nimfomanki. Proszę wypowiedzcie się o tym jako córki i matki. Wyobrażacie sobie to, bo ja nie w ogóle by mnie to nie podniecało, przecież to nie moralne. Robiłyście kiedyś tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze u mnie zadziałało kupienie sobie sukienki która mi się bardzo podobała i bardzo ją chciałam mieć tylko był jeden kłopot ona (ta sukienka) była w rozmiarze 40 a ja miałam wtedy 46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co te zboczone rzeczy tu wypisujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to gratuluję odwagi - współczuje głupoty!" x ja rozumiem że w internecie siedzi rozmaite prostactwo ale jeżeli mogę cię prosić to znajdź sobie jakiś temat na którym poziom chamstwa jest bardziej odpowiedni dla ciebie a mi daj spokój. nie piszę tu po to żeby mnie jakieś byle co obrażało. x "Autorze u mnie zadziałało kupienie sobie sukienki" x sugerujesz żebym sobie sukienkę kupił? chyba nie pomoże :D bylem dzisiaj trochę na rowerze, jeszcze raz się wybiorę. po śniadaniu zżarłem pół bułki z kiełbasą, chyba niezbyt dietetyczne :D ale nie samą dietą człowiek żyje. jeszcze teraz skoczę do sklepu po serek i zjem sobie serek z kartofelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aż dostałam sraczki z wrażenia hahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadłem trochę ziemniaków z twarożkiem. no i to chyba dosyć jedzenia na dzisiaj. kupiłem sobie cukinię na wieczorne łakomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj drugi dzien diety. bylem zajęty więc nie pisalem nic przez caly dzien. generalnie trzymam się zasad. nie ma obzerania się. do poludnia zjadlem jakąś bulkę z wędliną, wieczorem u kolegi ogladaliśmy mecz to zjadlem kanapkę ze smalcem i ogorkiem. teraz jestem dosyc glodny ale zjem sobie pare plasterkow cukini z solą. kupilem wczoraj taką wielką cukinię, kroję na plastry i pożeram. oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć rapid. dobrze ci idzie byle tak dalej. masz zupełną racje z dietami. odchudzajmy się tym co mamy. wymyslanie kupowanie specjalnych produktow specjalne przyrzadzanie idzie żeby sie tylko wkurzyc i rzucić w cholere. wystarczy wiecej ruchu więcej wody i mniej jedzenia. z przyrostem wagi tracimy ten subtelny sygnał ze juz jestesmy najedzeni więc warto go odnaleźć i posłuchać. odchudzalam sie ta prosta metoda i 25kg w 3 mce spadło. tylko wazna jest konsekwencja bo przy duzej wadze to wiadomo ze w tydzien cudow nie ma. moja dietka. po przebudzeniu 1.5l wody po szklaneczce zamiast kawy czy herbaty. sniadanie ktomka chleba z czymkolwiek. drugie sniadanie owoc zwykle jablko sporadycznie banan. lunch kanapka czyli zlozone 2 kromki z czymkolwiek. obiadokolacja to co na obiad tyle ze na deserowym talerzu. do tego spacery troche rowera i waga mi super zleciala. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gratulacje, mam nadzieję że i u mnie zleci bo być grubasem to wcale nie żarty są. i wcale nie chodzi o wygląd (chociaż też) ale o komfort życia i zdrowie zwłaszcza w późniejszym wieku. zaraz śniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śniadanko 2 lyżki muesli+ lyżka platków owsianych + jajko. zalane jogurtem, doprawione solą, czonsnkiem i chilli. całkiem niezle i spora porcja. zważyłem się. na razie -1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid
no ja dziś z sracza cały dzień nie schodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie kobiete,najlepiej sąsiadke z którą będziesz spalał kcal zamiast siedzieć w domu i sie objadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znajdz sobie kobiete,najlepiej sąsiadke z którą będziesz spalał kcal zamiast siedzieć w domu i sie objadać." x moja sąsiadka ma 60 lat i zupełnie mnie nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×