Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba zoneczka

ostateczne odchudzanie. Jak nie teraz to juz nigdy. Ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość gruba zoneczka

Witam Waze jakies 97kg Mimo,ze dbam o swoj wizerunek, o siebie to i tak mam z tym duzy problem. Ciezko jest kupic nawet ubranie. Zreszta napewno nie ja jedna mam ten problem. W lutym robilam kopenhaska. Udalo mi sie stracic 6kg. Teraz pora zeby utracic pozostale zbedne kilogramy i nie przestawac tak dlugo az sie uda... Mam 23lata i chcialabym byc atrakcyjna dla swojego meza:) Przylaczy sie ktos do wspolnych zmagan:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę się przyłączyć
Mam prawie 37 lat i 85 kg. To co zbieramy ekipę i startujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja moge ;) Ale konkretnej diety nie mam, tzn zmieniam nawyki zywieniowe (mam nadzieje) na zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka -> spotykamy się na innym topiku. Może tutaj będziemy sobie pisały. Tam mnie trochę denerwuje zachowanie jednej osoby. Chyba sie domyslasz kogo? Tylko szkoda mi tamtych dziewczyn. Bo sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od dzisiaj. Na sniadanie pól puszki szprotek w sosie pomidorowym, pól bułki. Obiad - talerz żurku. Jak od rana to chyba niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczelas dzien wczesniej niz ja.ja jeszcze dzisiaj jadlam na calego.rano zupka mleczna,potem niedzielny obiad,zupka,kluski miecho i kapusta ze zasmazka.potem cora zrobila gofry,tyle dobrego ze jadlam je suche.ale za to kolacje sobie odpuszcze .bedzie tylko herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do innych to musze ci sie przyznac ze mnie meczy duze towarzystwo.niby im nas wiecej tym lepiej ale........mnie to meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie męczyła jedna osoba z tymi swoimi wywodami na temat jej życia . Teraz na pewno wiesz o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta chętnych dziewczyn? I czekamy na załozycielkę tematu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,nic,jestesmy tutaj tylko co powie zalozycielka ze sie grupki zakladaja??????i przenosza z innych topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stworzymy fajny klimat to bedzie ok. Przecież sie wszystkie chyba poznamy? Tylko trzeba poczekać aż się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to na razzie zostawmy. ja od jutra ruszam na moim orbiterku w podroz ,no i co 2 dni basen,gdzies slyszalam ze lepiej co 2 dni niz codziennie.niewiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ruch, trzeba się więcej ruszać. Ale ja nienawidzę takiej pogody. Ciemno , zimno, deszcz. Nie chce mi sie wychodzić z domu. Basen też mam niedaleko. Tak długo już nie byłam na basenie, chyba z kilka lat. Może mojego namówię, jemu też by się przydało. Układam jedzonko na jutro. Czekamy na resztę chetnych dziewczyn i zaczynamy ostrą walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prawidlowa postawa.a teraz zmiatam do kuchni bo wszyscy cos o kolacji marudza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ciesze sie ze troszke Was sie tu zebralo:) Ja dzisiaj w pracy bylam,dlatego tak ucichlam(wlasnie wrocilam) Zmeczona strasznie jestem. Ale jutro nadrobie moja nieobecnosc;) Spokojnej nocki zycze i obysmy jutro wstaly z zapalem do nowego,lepszego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gruba zoneczko super ze juz czarna jestes. dziewczyny wyspijmy sie dobrze-od jutra zaczynamy....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę fajne wpisy dlatego chętnie się do Was przyłącze jeśli nei macie nic przeciwko. Za mną już 11 kg, zostało mi jeszcze 6kg do osiągnięcia wymarzonej wagi. Trzymam za was mocno kciuki i serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba żoneczko
czy ty może jesteś mała kuleczka z topiku o kopenhaskiej z lutego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja poki co pije kawke, potem musze jechac pozalatwiac pare spraw i kupic wartosciowe produkty do jedzenia:) a o mala kuleczke kto pyta:>;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lecę zaraz na rynek po warzywka. Dzisiaj mam jeszcze troche spraw do załatwienia, ale postaram sie pojawiać. mąz idzie na 19.30 do dentysty, wiec ja będę miała czas dla Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam się przywitać. 🖐️ A własnie dziewczyny jaka dietę stosujecie. Ja stosuję niecałe 1000 kcal. Kiedyś odchudzałam się w Centum Leczenia Otyłości i przez 3 miesiące schudłam 25 kg. Potem przez 3 lata przybyło mi 7 kg i teraz ważę 87. Muszę zmienić w stopce żeby było aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie? Mam 23 lata, 165 cm i ważę aż 65,5 kg. Moje marzenie to 57 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oskarki
mozesz nam podać tę dietę z centrum leczenia otyłosci,od dawna jej szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×