Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna9191

piperyna

Polecane posty

jak w temacie. co myślicie o przyjmowaniu takich tabletek jako dodatek do odchudzania? ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio chcesz się truć tabletkami? Przecież one za ciebie całej roboty nie odwalą.. trzeba się r.uszyć i zmienić nawyki żywieniowe a nie pigułki łykać. Chcesz prezyśpieszyć metabolizm? Oczyścić organizm? Są na to naturalne środki choćby ocet jabłkowy czy drożdże... smak fakt paskudny ale pieniądze mniejsze a działanie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretka kredka
mysle ze jako pomoc w odchudzaniu na tzw/ drugiego (opcja ze sportem albo dietą) jest spoko. To bedzie fajnie ze soba wspolgrac jak np cwiczysz to ci jeszcz epodkreci metabolizm. ja np robilam sobie 2 lub 3 razy w tygodniu jakis fitness typu melB, chodak, jillian michaels itd i to mi fajnie podkrecilo efekty. na tym lączonym odchudzaniu z piperyną schudlam jak na razie 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilijkaKwiatuszek
z piperynką odchudzam się już 3 miesiąc - końcóweczka. moja subiektywna opinia? pozytywny szok, działa fajnie, tak jak napisali podkreca metabolizm itd. Tylko jak chcesz zamawiać to z piperineforte. com bo to prosto od nich. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 35
Witam, ja właśnie próbowałam piperyne forte już dwa opakowania zjadłam i nic nawet kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaudiasz
Chodzi o to: http://piperyna.com/ ?Ja stosuję, zaczęłam 3 miesiąc. W pierwszym poszło 5 kg, w drugim trochę mniej, ale były święta, nie żałowałam sobie jedzenia, więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina_krakow
Ja piperynę stosowałam ale efektu nie było żadnego więc zrezygnowałam. Przeszłam na dietę Sandruni, zaczęłam ćwiczyć, zrezygnowałam ze słodyczy i pozbyłam się takim sposobem już 7 kg. Więcej o tej diecie można poczytać na tej stronie: https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam to jest ściema, dosypywać więcej pieprzu i na to samo wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka853
Stosowałam preparat z piperyną nazywał się piperineforte i niestety bardzo słabe efekty co gorsza pojawiły się bóle brzucha...w efekcie zaczęłam dopiero chudnąć kiedy postawiłam na regularne posiłki i naturalny preparat z afrykańskim mango http://szczupla-kobieta.pl przyznam, że po doświadczeniach z piperyną byłam sceptycznie nastawiona do suplementów, ale african mango okazało się strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×